Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemka8

Tablet do 650 zł

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję pomocy osób obeznanych w tabletach (pseudoeksperci polecający wszędzie ten sam model niech odpuszczą). Szukam urządzenia w kwocie do 650 zł (wiadomo - im taniej, tym lepiej wink_prosty2.gif). Skłaniałbym się raczej ku nowym egzemplarzom, aczkolwiek jeśli nie jest dużym ryzykiem zakup używanego tableta, zyskując tym samym na parametrach, jestem w stanie to przeboleć. Zależy mi głównie na: videorozmowach na Skype (ważne!), sprawnym przeglądaniu Internetu, oglądaniu różnorodnych filmów na YT, czasem jakaś niewymagająca gierka. Z tego co się orientuję do tabletów można dokupić zewnętrzny modem, więc wbudowany nie jest koniecznie potrzebny, tym bardziej, że waham się, czy będę korzystał z sieci poza domem. Jeśli chodzi o sam zakup - z używanymi egzemplarzami ograniczam się do Allegro, a co do nowych sztuk w grę wchodzi Komputronik, Mix Electronics, Neonet, Media Expert i ew. jakieś zaufane sklepy internetowe.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dell nie jest opłacalny. Słaba rodzielczość, mało RAMu, wolny procesor. Do 280 zł to można by się zastanowić. @autor - jesteś skłonny dołożyć do odnowionego Nexusa? W tej cenie będzie best of, ale jeśli kieszeń ci na to nie pozwoli, będziemy szukać czegoś tańszego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę warto dokładać do tego Nexusa to jestem skłonny, zwłaszcza, że dołożyć trzeba niewiele. Tylko co znaczy fakt, że jest on "odnowiony"? Nie będzie on przez to w jakiś sposób gorszy od nieodnowionych tabletów?

Co do tego Acera Iconia B1, który podał @BlueBloodDragon - mam okazję, żeby go wyhaczyć nawet w mojej miejscowości za 300 zł, ale czy jest to gra warta świeczki? Niepokoją mnie nieco te 512 MB pamięci RAM. Nie jest to za mało jak na dzisiejsze standardy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...