Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draxan97

Tablet do Youtube

Polecane posty

Witam was forumowicze :) Mój ojciec chciałby zakupić tablet , tylko że nie chcę po prostu wydawać dużych pieniędzy kwoty powyżej 400zł odpadają :( Tablet ma służyć tylko i wyłącznie do przeglądania youtube , tak by można było oglądać w normalnej jakości filmy na youtube :) Zupełnie nie obchodzi go czy ten tablet będzie ścinał się na najprostszej grze z bardzo prostego powodu że nie będzie w nie grał . Tablet ma po prostu dobrze odtwarzać youtube i żeby można było go podłaczyć do telewizora kablem jack - 3x chinch :)

PS:Proszę o podawanie normalnych tanich dobrych tabletów a nie maszyn pokroju Nexus 7 które niczego się nie boją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telewizora podłączysz, ale tylko poprzez port miniHDMI. Czincze to już za stara technologia i nawet w droższych urządzeniach jej nie ma. Zdecydowanie odradzam ci kupno najtańszych tabletów opartych na 512 MB RAM i jednordzeniowym procesorze Boxchip lub Allwinner z częstotliwością pracy do 1,2 GHz. Będą one po prostu mulić przy codziennych czynnościach. Zastanów się nad:

- Kruger&Matz KM0793

- Tracer OVO 2.0 (posiadam)

- Apollo Quicki 770 (przyjedzie mi w poniedziałek; będę mógł podzielić się wrażeniami)

- Vido 70n

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...