Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

Polecane posty

Wszystkie super. Choć najbardziej Mnie powaliły dwa ostatnie. :D Zauważył ktoś, że 4 od końca rysunek, pasowałyby nawet do Kalambur, choć domyślam się jego tytułu... ale nie powiem wam jakie są Moje przypuszczenia, :P ...Sami pokombinujcie - ot, tak z ciekawości - jaki tytuł mógłby mieć. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Wszystkie okej, lecz jednak rozwalił Mnie ten z "Duke Nukemem" i "Zilustrowaniem". :P I czy Mi się nie wydaje, ale chyba ten rysunek z dodatkiem do Simsów już gdzieś się pojawił? Czyżby w którymś z poprzednich "Niewykorzystanych rysunków w AR"? :rolleyes: ^^

@Marek Lenc - A nie mówiłem, że go już widziałem ;P - Na Twoim blogu, Marku - o tu: Klik, klik. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę przykuły 4 rysunki, na resztę może nie mam dziś sił... żeby zrozumieć jakiekolwiek aluzje czy też dopasować poczucie humoru.

O impotencie i frustracie nieźle do mnie przemówiło i się uśmiechnąłem ;) a to jakiś ewenement dzisiaj!

Wrażenie czy wyrażenie... może to typowo spowodowane jest ostatnimi niepowodzeniami w moim życiu, o których nie chce mówić.

No, flaga polski z napisem dość dramatyczna i prawdziwa. Oddaje poziom społeczeństwa w naszym kraju... polecam filmik na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=a1pdHSEt0bc

Ostatnim dostrzeżonym rysunkiem jest motyw "kółka i krzyżyka" jako gra polityczno-religijna ;) Również się uśmiechnąłem, bo od razu sobie to wyobraziłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...