Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

Polecane posty

W tym miejscu (korzystając z tego, że jest taka funkcja na odnowionym forum) chciałbym pokazywać Wam rysunki z AR, które nie weszły do pisma.

Każdy rysunek w nazwie pliku odwołuje sie do działu czy też tytułu listu z AR.

Na początek edycja z ubiegłego miesiąca:

AR 4/08

post-6062-1212509092_thumb.jpg

post-6062-1212509101_thumb.jpg

post-6062-1212509109_thumb.jpg

post-6062-1212509126_thumb.jpg

post-6062-1212509137_thumb.jpg

post-6062-1212509149_thumb.jpg

post-6062-1212509157_thumb.jpg

post-6062-1212509165_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow
Każdy rysunek w nazwie pliku odwołuje sie do działu czy też tytułu listu z AR.

Sorry, może niekumaty jestem, ale gdzie są te nazwy obrazków? Mniej więcej wiem w którym miejscu mógłby się pojawić obrazek, ale bywam upierdliwy i się czepiam szczegółów.

///Nie masz tytułów działów w nazwie plików? Wyraźnie widać je po wylogowaniu (choć oglądać się wtedy ich nie da).- M. Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam najnowszego numeru, ale sądząc po rysunkach w AR będzie się działo. Ale nie rozumiem czemu te rysunki nie trafiły tam, przecierz są bardzo dobre.

Może być wiele powodów - np. nie zmieściły się (za dużo tekstu).

Naprawdę fajnie jest pooglądać alternatywne/niezmieszczone rysunki, ciekawe jak ty wpadasz na takie fajne pomysły/dialogi itp. - kiedy ja rysuje zawsze mam z tym problem :huh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu jakoś mało odpadów (w dobrym znaczeniu tego słowa ;) ) ?
Wtedy, gdy ilustrowałem tę edycję, miałem zakończenie roku szkolnego wraz z całym cyrkiem związanym z wystawianiem ocen, radami końcowymi, wypisywaniem świadectw, pisaniem sprawozdań, organizacji wycieczek i układaniem scenariusza gali z okazji zakończenia roku szkolnego. Ledwo wyrabiałem...

Za miesiąc powinno być ciut lepiej, choć... Cieszy mnie tendencja, że w piśmie pokazuje się więcej rysunków (cieszy, co nie znaczy, że dostanę z tej okazji więcej pieniędzy ;)) Mam nadzieję, że dzięki temu poznacie pełniejszy obraz rysunkowego AR ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...