Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

Recommended Posts

W tym miejscu (korzystając z tego, że jest taka funkcja na odnowionym forum) chciałbym pokazywać Wam rysunki z AR, które nie weszły do pisma.

Każdy rysunek w nazwie pliku odwołuje sie do działu czy też tytułu listu z AR.

Na początek edycja z ubiegłego miesiąca:

AR 4/08

post-6062-1212509092_thumb.jpg

post-6062-1212509101_thumb.jpg

post-6062-1212509109_thumb.jpg

post-6062-1212509126_thumb.jpg

post-6062-1212509137_thumb.jpg

post-6062-1212509149_thumb.jpg

post-6062-1212509157_thumb.jpg

post-6062-1212509165_thumb.jpg

Guest SunsetOfBelchatow
Każdy rysunek w nazwie pliku odwołuje sie do działu czy też tytułu listu z AR.

Sorry, może niekumaty jestem, ale gdzie są te nazwy obrazków? Mniej więcej wiem w którym miejscu mógłby się pojawić obrazek, ale bywam upierdliwy i się czepiam szczegółów.

///Nie masz tytułów działów w nazwie plików? Wyraźnie widać je po wylogowaniu (choć oglądać się wtedy ich nie da).- M. Lenc

Widzę, że coraz więcej dodajesz rysunków. Oby tak dalej!

Nie. Ich ilość zależy od tego, ile wejdzie do pisma. Tym razem do pisma weszło ich mniej, więc ten topic na tym skorzystał ;)

Aktualnie ilustruję edycję lipcową i rysunków mam znacznie mniej...

No proszę... Blog nieżywy, a niewykorzystane rysunki z AR na FA się pojawiają. Duch "Głupot..." zawsze pozostanie z nami... ;)

No tak a ja dopiero teraz to znalazłem ;)

Ostatnie rysunki - na trzecim to Siekiera chyba?

Jeszcze nie mam najnowszego numeru, ale sądząc po rysunkach w AR będzie się działo. Ale nie rozumiem czemu te rysunki nie trafiły tam, przecierz są bardzo dobre.

Może być wiele powodów - np. nie zmieściły się (za dużo tekstu).

Naprawdę fajnie jest pooglądać alternatywne/niezmieszczone rysunki, ciekawe jak ty wpadasz na takie fajne pomysły/dialogi itp. - kiedy ja rysuje zawsze mam z tym problem :huh: .

W tym miesiącu jakoś mało odpadów (w dobrym znaczeniu tego słowa ;) ) ?
Wtedy, gdy ilustrowałem tę edycję, miałem zakończenie roku szkolnego wraz z całym cyrkiem związanym z wystawianiem ocen, radami końcowymi, wypisywaniem świadectw, pisaniem sprawozdań, organizacji wycieczek i układaniem scenariusza gali z okazji zakończenia roku szkolnego. Ledwo wyrabiałem...

Za miesiąc powinno być ciut lepiej, choć... Cieszy mnie tendencja, że w piśmie pokazuje się więcej rysunków (cieszy, co nie znaczy, że dostanę z tej okazji więcej pieniędzy ;)) Mam nadzieję, że dzięki temu poznacie pełniejszy obraz rysunkowego AR ;)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...