Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikijoe

Rozwiązany: Po aktualizacji blue screen i system wolno sie uruchamia.

Polecane posty

Spróbuj jeszcze tego:

Pobierz program Display Driver Uninstaller.

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

Wypakuj go do folderu na dysku.

Uruchom go i w pierwszym okienku kliknij Tak, wtedy komputer zrestartuje się i uruchomi w trybie awaryjnym.

Gdy program już się uruchomi wybierz na górze okna AMD, zaznacz wszystkie okienka po prawej stronie i kliknij opcję Wyczyść i restartuj. Kiedy komputer zrestartuje się i Windows uruchomi się już normalnie, zainstaluj najnowsze sterowniki od karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki w wolnym czasie spróbuje.

Jestem po CLR CMOS, zaraz okażę się czy hal 12 się nie powtórzy.

Nadal jest.

Więc wyłączyłem hibernacje i uśpienie.

Teraz tylko sprawdzę jeszcze raz stabilność i pozbędę się niskiej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj korzystam sobie z kompa normalnie podłączam larte sd do czytnika a tu znów nie działa no to podłączam neta a tu front panel nie działa. Także zamykam kompa a tu zonk nie zamyka się więc potraktowałem go z guzika profilaktycznie przelożylem kable fiuuu uruchomił się sprawdzam błędy kiedy wysiadł front panel błąd sterownik wykrył błąd kontrolera bla bla dr2 a kiedy podlaczam kaete sd ro jest błąd sterownik wykrył błąd kontrolera bla bla dr6.

Wina czytnika czy moze MOBO?

Zaktualizuje stery od SATA, USB bo są już nowe może pomoże. W Seatools robię long generic test.

Long generic pass. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 5 sekund różnicy jest w uruchamianiu, a tak poza tym brak różnicy.

support GIGABYTE skierował sprawę do Tajwanu ( support techniczny ) i jeżeli odtworzą sytuację to w następnym BIOSie już poprawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...