Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

Ja z nich wyłapałem pewien ciekawy szczegół, który w dużym stopniu oznacza sequel tej gry.

Mianowicie:

Pojawia się wzmianka o synu Elisabeth Green nazywanym też Pariah. Jako że ostatecznie nie wiadomo co się z nim stało a prawdopodobnie jest tak groźny jak jego mama to sequel jest niemal pewny.

Moją ulubioną bronią jest ostrze zaraz za nim pazury a potem bicz. Ostrze głownie za wygląd pazury za ground spike a bicz za street swipper. normalnie uwielbiam go używać na zbitym tłumie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no, może zabrzmi to trochę brutalnie, ale fajne ciała są rozcinane na pół :P Ostrza jeszcze nie miałem okazji używać ( poza prologiem ) więc minie trochę czasu zanim użyje ich w akcji :P Biczem też fajnie strąca się helikoptery. Za to zupełnie nie trawie tych wielkich maczug, strasznie mnie irytują :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wiem :P Plus jeśli zrobisz to po cichu dostajesz dodatkowe EP :P

Kolejne 2 pytania :P :

1. Czemu nie mogę wybrać zdolności, którą chcę zabijać na czas ? Zawsze automatycznie wybiera mi szpony ...

2. Co robi ta umiejętność, za 250 000 w Combat? Jest ona związana z Hunterem. Dokładnej nazwy nie mogę teraz podać . Kojarzy ktoś ?;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Co robi ta umiejętność, za 250 000 w Combat? Jest ona związana z Hunterem. Dokładnej nazwy nie mogę teraz podać . Kojarzy ktoś ?;]

To jest po prostu chwycenie osłabionego huntera za szmaty i walnięcie nim o ziemię. Szczerze mówiąc ani razu nie użyłem tego w walce.

Natomiast moją ulubioną bronią jest ostrze. Przepotężne narzędzie. A jeśli dodamy do tego pełny pancerz, stajemy się prawdziwą maszyną do zabijania. Niestety armor trochę ogranicza nasze ruchy; zmniejszona szybkość sprintu, krótsze skoki, niemożliwość wykonania glide'u. Ale za to Alex wygląda wtedy wprost idealnie. ^^

A tak btw: co was najbardziej wkurza w Prototype? Osobiście nie mogę zdzierżyć tych cholernych Supersoldierów. Nie dość, że wyglądają idiotycznie, to jeszcze są na tyle mocni, że mogą przełamać ataki Alexa, co zawsze wyprowadza mnie z równowagi. Po prostu jestem przyzwyczajony do potęgi, płynącej z bycia mutantem, a tu nagle wylatuje kilku kolesi w żałosnych uniformkach, którzy przy chwili nieuwagi potrafią solidnie dokopać.

1. Czemu nie mogę wybrać zdolności, którą chcę zabijać na czas ? Zawsze automatycznie wybiera mi szpony ...

Event to event. Pewnie z góry wszystko jest ustalone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glide to jest to ''latanie'', nie ? :)

Mnie wkurza to, że żeby zniszczyć Hive muszę zazwyczaj latać, i szukać żołnierzy z wyrzutnią rakiet, uważając przy tym, aby jakiś Hunter za bardzo mnie nie polubił :). Co do Super Soldierów to do nich jeszcze nie doszedłem :) ( tak jak i zbroi i ostrza ... ).

P.S. Wy kupujecie wszystkie upy, nawet wtedy gdy wiecie, że wam się nie przydadzą ? ^^

Aha, i nie wiem czy ktoś poza mną jeszcze tak sądzi, ale ataki devastator, poza tym, że są efektywne, niestety nie są za bardzo przydatne. No chyba, że jestem w błędzie ? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Glide to latanie. A na Hive nie ma nic lepszego od czołgu. Wsiadasz do niego wystrzelisz kilka rakiet i po kłopocie.

Poza tym ja kupuję wszystkie upy. Zawsze mam wystarczającą ilość EP, więc... Osobiście wolę mieć wszystkie ataki i zdolności dostępne. Co do devastatora... Faktycznie, w normalnej walce raczej nie opłaca się z niego korzystać. Niemniej jednak doszedłem do momentu, w którym bez devastatora chyba bym sobie nie poradził. Także warto go mieć. Wszak od czasu do czasu można go po prostu odpalić dla czystej rozrywki i cieszyć się widokami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie kupowałem wszystkich umiejętności ignorując zwłaszcza zakładkę combat. I tak moce są skuteczniejsze od kombosów z gołymi rękami. Jeśli chodzi o ataki devastator to tylko ten pierwszy z wystrzeleniem dużej ilości (powiedzmy) sznurów jest przydatny dzięki dużemu zasięgowi wiele razy ratował mi życie gdy go używałem z adrenaline surge najlepszy do oczyszczania wnętrz baz wojskowych. Ten z kolcami ma mniejszy zasięg a niema różnicy w obrażeniach przydaje się tylko na jednego bossa. A ten ostatni który (pokuszę się o to porównanie) wygląda jak kamehameha przydaje się tylko na ostatniego bossa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania :

1. Nie za bardzo rozumiem z instrukcji jak wykonać umiejętność body surf. Mógłby mi ktoś to wyjaśnić ? :)

2. W prologu, gdy skakaliśmy na wrogów z góry, to zamienialiśmy ich w krwawą papkę. Jak to robiliśmy ? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram niecałe 30, a raczej nie jestem w 1/3 nawet :) ( nie mam ostrza i zbroi )

A tak właśnie, to jestem w etapie który nazywa się

Stolen Body

. Ile tak mniej więcej procent gry mam za sobą ? :)

Ta misja (The Stolen Body - mam nadzieje że nikt nie ma mi tego za złe :blush: ) to misja numer 13, po czternastej misji (Biological Imperiative - nazwy misji nie ujawniają fabuły :happy: ) Zbroja i Ostrze odblokowane są za DARMO. Tak więc, jeśli zaliczyłeś The Stolen Body to masz 41.9%, jak nie zaliczyłeś to masz 38.7%. Te procenty dotyczą tylko i wyłącznie misji głównych. Misji jest 31, tak pisze w statystkach, poradnik na stronie gry-online pokazuje tylko 28, dziwne :mellow:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co grali,warto kupić,czy nie?

To zależy, czego od gry oczekujesz. Jeśli nie oczekujesz tormentowej fabuły, dobrze znasz angielski, żeby zrozumieć fabułę, jeśli nie zależy ci na wypasionej grafię, a chcesz tylko wyjść na miasto, zabić tysiące istot, z czego 10% to tylko Twoi wrogowie. Jeśli chcesz spaść Empire State Building na ulicę z prędkością rakiety i zrobić rozwałkę (bardzo grzecznie powiedziane) na dole, zboczyć w akcji kolce biomasy, wysuwające się stadami z pod ziemi, to powiem krótko: WARTO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trochę przesadziłem, ale po to by ukazać rozwałkę w grze, no ale jak ja kontroluje Alexa, to cywile giną ilościami hurtowymi, w jednej misji miałem 1100 ofiar po stronie cywilów :whistling: . Chociaż im dalej w fabułę tym cywile są zastępowani zainfekowanymi, których fajnie się zabija, zwłaszcza szponami lub mieczem. Postęp zarazy jednak zmniejsza liczbę zdrowych "żywych apteczek" :drag: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika wcale zla nie jest.Moim zdaniem jest bardzo dobra bo nie ma wysokich wymagan - co jest IMO wazniejsze niz efekty rodem z Crysisa. Trzyma bardzo przyzwoity poziom wiec nie wiem czemu niektorzy (nie koniecznie tutaj) na nia narzekaja. Chyba tylko ci co od gry oczekuja przede wszystkim grafiki, ale czy nie lepiej obejrzec dobry film z 'fotorealistyczna' grafika jak nigdzie indziej?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie, gram już dość długo w Prototype, a dopiero teraz zorientowałem się, że gdy przytrzymamy klawisz odpowiedzialny za jakąś konkretną broń, rodzaj widoku, albo zbroję, to Alex wykona animację. Np gdy przytrzymasz 3 ( gdy ostatnio używaną defensywną umiejętnością była zbroja ) to będziemy mogli zaobserwować w zbliżeniu jak to po kolei segmenty składają się w całą zbroję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Thermal Vision czasem jest przydatne, jak wybuchające pojazdy narobią za dużo dymu :P Ale nawet jeśli nie daje żadnych praktycznych korzyści ( a może jednak ? :) ) to i tak fajnie wygląda gdy się go używa ( mówię oczywiście o Infected Vision )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy trochę przegieli jeśli chodzi o ceny Upów. Jako, że moim celem jest kupienie wszystkiego co możliwe, to muszę się sporo nalatać po wszelakich Gniazdach i Bazach wojskowych, aby nabić dużo EP. Na przykład teraz muszę zdobyć jeszcze marne 2 500 000 EP aby kupić Upy, których jeszcze nie mam :). Lepiej by było gdyby nowe umiejętności były troszkę tańsze.

@UP: Mi nie chodzi płynnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...