Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LARRY

Burnout Paradise vs PGR 4 vs GRID

Polecane posty

Która najlepsza i dlaczego?:> Ktorą warto kupić ;)?

Weź sobie człowieku po prostu ściągnij dema tych gier i w nie zagraj. Sam sobie odpowiesz. Przecież wiadomo, że każda z tych gier ma swoich fanów, a ta która tobie się będzie najbardziej podobać zależy tylko od twoich preferencji, upodobań etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest wielki problem z na przykład pójściem do kumpla po szybszy internet? Chyba znasz choć jedną osobą z dobrym łączem. Zresztą jeśli to jest prędkość powyżej 15 kb/s to nie jest ona wolna i zostawiasz ściąganie włączone na nockę i tyle. Chyba ja ci nie muszę mówić jak rozwiązywać własne problemy. Zresztą kupisz sobie na przykład PGR i potem będziesz psioczył jaki to badziew, bo tobie akurat nie podpasował. Masz recenzje masz wideo recenzje na Gametrailers. Trochę się poorientować i już sam wiesz co chcesz mieć w swojej konsoli. Inna sprawa, że takie nówki Burnouta i PGR4 (jeśli się wypatruje okazje) kosztują w granicach 50-100 złotych, a tyle kasy można zarobić w jeden weekend lub dwa roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burnout jest naprawde fajny ale po pewnym czasie sie nudzi i niema ochoty sie do niego powracac. Race Driver: Grid jest swietny! Tyle ze slyszalem ze cos sie sypie na konsolach. W PGR 4 gralem tylko chwile i byl nawet ok. Proponuje obejrzec gameplaye na youtubie i poczytac recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak grałem w te 3 gry :

-PGR 4 -gra jest spoko , najfajniej wygląda jak się hamuje przy dużej prędkości to robią się czerwone hamulce , ładne uszkodzenia samochodów , i ładne prowadzenie ale tylko przy włączonym ABS , wspomaganiu itd

-Burnout Paradise - ładna grafika , realne uszkodzenia samochodów .Ale mi się za bardzo nie spodobała

Grid- Jest to dla mnie następca Need for Speeda , najbardziej mi się spodobał drift .Gra ma bardzo ładną grafikę jak się pali gumy to nic nie widać jak się patrzy z tyłu , jest widok za kierownicy i zobaczył wiele detali takich jak wciskamy ręczny to koleś też ( jak patrzymy za kierownicy ) gaz , sprzęgło wszytko można zobaczyć jak sie pogra , realne uszkodzenia samochodów .Gra jest bardzo fajna grałem w demo i teraz czekam na pełną wersje bo już do mnie leci ;) .Fajnie gra się przez neta nawet w demo .Najchętniej polecam Grid , jest to spoko gierka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która najlepsza i dlaczego?:> Ktorą warto kupić ;)?

Mi się wydaje, że ciężko w ogóle te gry porównywać. ;] Jeśli wolisz arcade'ówki, to zdecydowanie wybierz Burnouta, który wymiata pod względem miodności rozgrywki, ale realizm to widać chyba tylko przy walnięciu w mur. ;] Zaś w PGR-a i GRID-a mało dotąd grałem, ale są to tytuły zdecydowanie bardziej realistyczne (w szczególności ten drugi - ponoć bez kierownicy to w ogóle nie to, co być powinno; trochę jak TDU).

BTW: właśnie, możesz się jeszcze nad TDU zastanowić - ostatnio udało mi się na allegro wyrwać nówkę sztukę za 40zł. Grunt to się dobrze rozejrzeć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, tylko grałem i msr na dreamcascie i potem w kolejne PGRy tez miałem okazję (najbardziej w 3 ofkoz) więc naprawdę nie mam zamiaru nawet patrzec na kolejną odsłonę tej gry podczas gdy mogę świeżutko-sliczno-miodnego Grida meczyć, bo szkod ana to czasu.

Nowi w temacie, nie znający serii PGR imho też powinni się skłonić ku Gridowi, bo jest dużo przyjemniejszym doznaniem, moim zdanie też zwyczajnie lepszym. Ale ja to ja, mam od jakieś czasu faze na te grę i nie pozwolę o niej źle mówić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie się zastanówcie.

Jak można porównywać 3 niemal całkowicie różne gry, może porównacie jeszcze NFS ProStreet z FlatOut 2?

Wracając do tematu to każda z tych gier jest świetna w swojej klasie i najlepiej to kup wszystkie 3 ;)

Skoro już musisz wybrać jedną to zastanów się co Ci będzie najbardziej pasować.

Burnaut'a nie grałem ale jeżeli się nie mylę to są dość mocno destrukcyjne wyścigi, polegające na zaliczaniu punktów kontrolnych

PGR dopiero teraz zauważyłem, że nie znam takiej gry :blink: myślałem, że chodzi o Gran Turismo ale skrót mi nie pasuje

Grid'a męczę od paru dni i jestem z tej gry zadowolony, model jazdy bardzo zręcznościowy i łatwy, przyjemnie się gra nawet na klawiaturze, grafika jest świetna, dźwięk też niezgorszy oraz naprawdę świetny system zniszczeń, mało realny ale wizualnie wygląda bardzo realnie, świetny efekt powstaje podczas czołowego zderzenia z kamerą w kokpicie.

Niestety ma parę wad:

- mało samochodów (chyba 46)

- mało tras (coś koło 13, nie licząc ich odmian)

- parę nie doróbek w grafice

- karierę można skończyć w dwa dni.

Grid'a można tak podsumować: Toca Race Driver 2 z modelem jazdy a'la Carbon i z grafiką Dirt'a + rewelacyjnie wyglądające powtórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie ostatnie twoje zdanie podsumowuje wszystko co zle z gridem:

dziwny (ale mimo wszystko po pewnym czasie zaczal mi sie podobac, rozumiem kwestia gustu) model jazdy

i plastikowa, wrzucmy wszedzie hdr grafika ktora jest slabsza i tyle niz u konkurentow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że GRID nie ma grafy jak Crysis nie znaczy, że jest beznadziejny, w grze przecież nie chodzi tylko o grafikę ale o przyjemność jaką daje.

Wystarczy spojrzeć na Crysis'a, ładna grafika i .... nic więcej, więc widać, że wygląd nie znaczy super gra, no chyba, że jesteś upośledzony i myślisz jak idiota.

Drugim przykładem może być seria GTA (pomijając GTA4, bo nie miałem okazji zagrać, zni się nawet jej przyjrzeć), w żadnej części grafika nie była piękna, a mimo to gra jest jedną z bardziej popularnych.

Albo WoW, grafika tam też jest dość brzydka ale za to miliony ludzi płaci abonament i są zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywać 3 niemal całkowicie różne gry, może porównacie jeszcze NFS ProStreet z FlatOut 2?

Tak samo, jak w telewizji porównują Lost planet z Gears of War, dlaczego? Bo to strzelanki. Co z tego, ze jedna to tactical schooter, a druga to rzeźnia? Lub inny przykład - Juiced 2 i Race 07. Symulator vs arcadówka - ale to przecież wyścigi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Ogólnie brakuje mi w Polsce jakiegoś porządnego programu o grach. Hyper z reguły jest w porządku, ale czasem popełniają błędy, że aż się śmiać chce, np. Unreal Tournament 2005, czy dwa programy Fresh Air o Guild Wars (to była po prostu parodia, jak są takimi fanami WoW'a to po co w ogóle się za to brali? To co tam pokazali to było po prostu śmieszne i każdy, kto grał w GW dłuższy czas to potwierdzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...