Jump to content
Sign in to follow this  
XoskarsomX

Rozwiązany: The Walkind Dead 400 Days - poradnik

Recommended Posts

Witam!

Prosiłbym o pomoc w znalezieniu poradnika do niedawnego DLC dla TWD. Chciałbym zabrać wszystkich z tego obozu na końcu, ale nie chce mi się po kilka razy przechodzić każdego fragmentu, żeby odkryć kombinację.

Może ktoś wie jak to zagrać?

To ja napiszę tylko uwaga bo spojlery:

Vince: Trzeba uciec z autobusu z Justinem (tj. przestrzelić nogę Danny'ego - pedofila)

Wyatt: Trzeba wygrać w papier/kamień/nożyce, dzięki czemu zostaje się w aucie (wtedy Wyatt na końcu sądzi że może spotkać Eddiego)

Russell: Trzeba w Epilogu powiedzieć, że mogą tam być ludzie których znają (decyzja w sprawie Nate'a nie ma znaczenia, choć bardziej moralne, wg. mnie jest opuszczenie Nate'a).

Bonnie: Dołączy nieważne jaką decyzje się podejmie (Lepiej jest powiedzieć Lelandowi prawdę - zrozumie)

Shel: Trzeba wziąć kluczyki i uciec, pierwsza decyzja nie ma znaczenia (choć lepiej jest zabić tego włamywacza, ponieważ Boyd umrze jeśli się tego nie zrobi, a wtedy doradzi aby zabrać Shel i uciec)

Mam tylko nadzieję że nie odpowiadam za późno, lecz to może być pomocne dla innych graczy szukających rozwiązania. :)

Edited by roboziom
  • Upvote 2

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...