Skocz do zawartości
xandi

Tekken (seria)

Polecane posty

Właśnie zauważyliście, że jak macie 1 postać na tekken lordzie, albo dark lordzie, to w menu jest pięść Jina, a nie Kazuy??

Kumpel twierdzi że jak się ma 2 Dark Lordy albo Tekken Lordy to jest pięść Heihachiego, a jak 3 to Jinpachiego...

Ciekawe co jest jak się ma ponad 3 ;]

Ej a co wy na to żeby zrobić taki mini turniej w tekkenie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gierka znudziła po 2miesiącach

Bardzo _PRZEMYŚLANE_

Po pierwsze primo-2 miechy radochy to jest duuuużo (Tyle miałem z PC wersja GTA (PC!!!)

Po drugie primo- gra starcza na 2 miechy ale po miechu znowu może cię wciągnać na kolejne 2

xD

Moje ulubione postacie to

1.Lee(Shinian-podbijam pod Expert)

2.Hwoarang(Shinian-ale nie podbijam za dużo roboty :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematu nie widziałem więc zakładam.

A więc w temacie opowiadamy o miłych (mogą być dziwne) chwilach przeżytych z tą grą i jakimi postaciami lubimy grać.

Moją miłą chwilą było zobaczenie Tekkena 5. Kiedy zobaczyłem jak oprawa się zmieniła (Wcześniej grałem w T3) byłem zachwycony.

Postacie:

Podstawowe:

Raven (szybki, zwinny i dość silne ciosy)

Christina (szybka,, ładna, zwinna, dotego zna breakdance'a średnia siła ciosów) Sam jesteś break-dance:) Christie walczy capoeirą. -rav

King (silne ciosy, ładne combosy)

Jack-5 (bardzo silny, potrafi latać, niezłe sztuczki)

Odblokowane:

Anna (ładna, silne ciosy, dużo tricków)

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie T5, dość entuzjastycznie grałem, przeszedłem każdą postacią... I tyle. Potem nie włączyłem chyba ani razu, natomiast Tekken 3 jeszcze na PSX - ładnych parę razy. W T5 grałem przede wszystkim Paulem, a to z tego powodu, że ciosy tego kolesia mam najlepiej opanowane, to moja główna postać w T2 i T3. Na drugim miejscu wymieniłbym... Ganryu, ponieważ koleś ma niesamowity cios dolny - nie dość, że szybki, to jeszcze podcina. CPU potrafi się nieźle przy tym zgubić (chyba że mówimy o Jinpachim ;p ).

Aha, fabuła w bijatykach zawsze była rzeczą niekonieczną, ale jedno zakończenie zapadło mi w pamięć - to Wanga. Po prostu świetne.

Muzycznie T2 i T3 były według mnie świetne, natomiast w T5 jakoś żadna melodyjka nie zapadła mi w pamięć, choć grałem troszkę. Jeden wyjątek:

, IMO rewelacja :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja lubię TEKKENA 5 za to jak się zmienił. Nowe postacie, tricki, oprawa, mapy. Cud miód i orzeszki. Dla mnie w tej oto części wszystko się zmieniło. Grałem kiedyś na PSX w Tekkena 3. Też był ql. Najlepiej gra mi się Christie, Kingiem, Jackiem-5 i Anna.

Teraz wasza kolej co sązdicie o nowym tekkenie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rav się dopisuje czarnym kolorem niczym Tajemniczy Don Pedro i na standardowej skórce trudno zauważyć jego dopiski :jezyk2: Christine walczy brazylijskim stylem będącym połączeniem tańca z walką, nawet film jakiś o tym był ("Najlepszy z najlepszych" czy jakoś tak). Zresztą czego innego spodziewać się po uczennicy Eddy'ego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Tekkena 5 niedługo po premierze i gram w niego do dziś. Kiedyś całe dnie siedziałem przy Tekkenie bo to była jedna z moich pierwszych gier na PS2. Najlepiej grało mi się Asuką.

Edytowano przez Jedi17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie wszystkich, którzy mają Gen Diabła :D Jin, Kazuya itp. Chociaż Christie też jest dobra z capoeirą, ma dużo kombinacji ciosów. Raven też nie jest zły, za to nie lubie Steve i tego kangurka, nie pamiętam jak się nazywa ;p No ale Tekken 3 był lepszy. Klimat? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej grałem tylko w Tekkena 2 i po prostu 5 zwaliła mnie z nóg :D

Oprawa bardzo ładna, postacie ciekawe i te wprowadzenia do "story battle" (dzisiaj grałem ale nie wiem czy tak to się pisze :D ) :)

Ulubione postacie:

-King

-Steve

-Hwoarang

-Bruce

Edytowano przez brudzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć o (IMO) genialnym intro. Po prostu zwaliło mnie z nóg. Trudno porównać T5 z T3. Seria zrobiła wyraźny krok do przodu i mi to odpowiada, świetne zakończenia (Hwo, Wang, Kazuya), wyraźniej zarysowana historia i trochę mroczniejszy klimat. Nowi fighterzy bardzo przypadli mi do gustu, w szczególności Kazuya i Bruce(nowi w stosunku do T3, w inne nie grałem). Mam nadzieję, że szóstka udźwignie ciężar oczekiwań milionów fanów ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...