Skocz do zawartości
xandi

Tekken (seria)

Polecane posty

Link z PS3 mi nie działa. Swoją drogą, ciekawy pomysł, żeby do filmiku z Tekkena dodać muzykę z jego, moim zdaniem, największej konkurencji, Mortal Kombat. A ten Jinpachi to straszna szuja, zeby tak się znęcać nad własnym synem i wnukiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jinpachi to najmniejsza szuja z nich wszystkich. Swojego wnuka kocha, a jego syn zamknął go w piwnicy. Najgorsza szuja to Heihaczi, nie dość że zamknął swojego ojca to jeszcze wrzucił syna w kanion, a wnuka chciał wykorzystać.Bez skojarzeń proszę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synem Kazuy jest Jin Kazama. Ma nazwisko po matce. Ona też byłą grywalna w 2 części, ale nie pamiętam jak się nazywała. Asuka Kazama z 5 jest spokrewniona z Jinem o ile się nie mylę to jest jego kuzynką.

Aras sory za kanion, moja pomyłka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asuka jest siostrą Jina, tego akurat jestem pewien (choć być może przyrodnią), ale że Jin jest synem Kazuyi? No, tego się nie spodziewałem. Zwłaszcza, że na pierwszy (i drugi) rzut oka wygląda raczej na jego brata-bliźniaka. (jeśli to zdanie wywolało u ciebie jekieś skojażenia z polityką, wiedz, że wywołanie ich nie było zabiegiem celowym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo aspektu Kinga nie wiem czy wiesz, ale prawdziwy King był do 2 części. Przed 3 częścią został zabity przez Ogre, a ten co jest w 3, 4 i 5 to wychowanek domu dziecka, który prowadził King z 1 i 2. Nowego Kinga uczył Armor King, on chyba też zginął, ale w Tekken 5 Dark Resurection powrócił on albo pojawił się ktoś, który wygląda jak on.

Kazua nie został sklonowany tylko wskrzeszony.

Kurde, ale ten Tekken ma fabułe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria ma boską fabułe fani Naruto. Chcecie dobrej fabuły w bijatyce? Pierwszy Soul Blade, seria King of Fighters (ah tak nie znacie, wiec pewnie jest gÓpia :( ) i Samurai Shodown czekają.

Jeśli niemożesz robić polskich (w co wątpie po tym "gÓpia", pisze sie głupia) to napisz normalnie zlej, zly zamiast "ZUEJ", "ZUY". Tymi ostatnimi zdaniami, a szczególnie tym nawiasem trochę nas obraziłeś, ale Bóg uczy że trzeba wybaczać :). Ta fabuła nie jest głupia tylko strasznie zawiła. Musieli przecież coś wymyślić. Od Heihacziego to nie była mafia tylko jego firma.

Co do Kinga to on nosi maskę, ogon też sobie doczepia.

Edytowano przez Koziok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I głos. :D Czemu człowiek w masce, zamiast mówić wydaje z siebie ryki jaguara?

Wiesz, to zapasnik. Oni maja troche ten tego we lbach. Wracajac do tematu kim dla Kinga jest Armor King, na pewno jest jego nauczycielem lub kims bardzo bliskim, bo na jego endingu po dostaniu w tylek King mowi "I know that move from somewhere."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...