Skocz do zawartości
xandi

Tekken (seria)

Polecane posty

Zoldator ja mam nadzieje że Tekken 6 trafi do moje TOP 3 na Xboxa 360. Podobno są wielopoziomowe areny oraz postacie w czasie walki będą mogły używać przedmiotów np.

Nina będzie rzucała butem, a Braian będzie mógł strzelać ze shotguna.

Osobiście mi się to nie podoba. No może jednak programiści zrobią to tak żeby nie psuła rozgrywki.

No i najważniejsze zbalansowanie postaci, mam nadzieje że będzie bardzo dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłego Tekkena 6 będziesz mógł pograć, ale na automatach. Wydanie normalnego Tekkena by im się nie opłacało, bo kto kupował by grę za tą samą cenę tylko że nie miała by kilku postaci. Bez obrazu, ale byłbyś w mniejszości.

Fajne ma gościu wdzianko. :)

Edytowano przez Koziok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze, że panowie z SONY wkońcu pomyśleli o konsoli MICROSOFTU.

Sony nie decyduje na jaką konsole zostanie wydany Tekken. Jeśli by to zależało od nich to ta gra na Xboxa 360 by nigdy nie wyszła. O tym na jakiej konsoli się ta gra pojawi decydują twórcy, za Tekkena odpowiada chyba Namco. Myślę że gra wyjdzie na X, ponieważ chcą zwiększyć jej sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru grać już w tekkena, fabularnie jest tak tępy że az śmieszny, wygląd postaci to parada clownów a system walki i tak się będzie sprowadzła do tego, że będzie 3-4 top-tierów którzy będą królowac nad resztą postaci swoimi 3 combosami, jugglem i podcinką.

to już nie ta gra co 7 lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gra wyjdzie na X, ponieważ chcą zwiększyć jej sprzedaż.

Krótko mówiąc - w czasach PS2 nie było takiej konkurencji na rynku konsol, więc mogli sobie pozwolić na trzymanie tego tylko na PS2. Myślę, że pieniądze za kupione egzemplarze na X360+PS3 byłyby wyźsze niż wpływy z 1 konsoli (niezależnie od tego, o którą chodzi) + kasa od jej producentów za ekskluzywność.

Zresztą cieszy mnie multiplatformowość wielu nowych gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że oprócz Bloodline Rebellion, wydadzą jeszcze "zwykłego" Tekkena 6, bo te "item move" i ten Jin Kazama SSJ2 (czyli ta nowa postać - ten facet) zupełnie mi się nie podobają...

Nie no, bez przesady, gość wygląda fajnie, ale muszę przyznać, że z Jinem raczej niewiele ma wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze, że panowie z SONY wkońcu pomyśleli o konsoli MICROSOFTU.

Sony nie decyduje na jaką konsole zostanie wydany Tekken. Jeśli by to zależało od nich to ta gra na Xboxa 360 by nigdy nie wyszła. O tym na jakiej konsoli się ta gra pojawi decydują twórcy, za Tekkena odpowiada chyba Namco. Myślę że gra wyjdzie na X, ponieważ chcą zwiększyć jej sprzedaż.

POpieram, bo szczerze przyznam, że nie znam się za bardzo na tym kto, jak i na co wydaje gry;) I tak to NAMCO jest odpowiedzialne za T6.

oj... chyba mi wyszedł cytat w cytacie...

Edytowano przez psychol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koziok - w Warszaiwe.

niestety wygląd postaci jets coraz gorsza, designerzy powinni zostać jak najszybciej zwolnieni. Tak smao jak scenarzyści (Jinpachi siedział miliard lat w piwnicy mishimów xDDDDD, wyszedł i sie zdenerwował, so sweet)

To niezłe cyrki są w Warszawie. :D Ten cyrk to nie jest czasem na ulicy Wiejskiej. :D

Nie przesadzaj z tym miliardem lat. Mi postacie się podobają tak samo z 5 jak i te na trailerach i sreenach z 6. Napisz co ci się w nich tak nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wiejskiej to nie cyrk, to Morawica... Imo w Tekkenie fantastyka jest czasami aż zabwna, weźmy takiego Heihachiego. Facet przeżył eksplozję (nuklearną bez mała), wyleciał na orbitę i walnął w ziemię z prędkością 1000 km/h. Dodam, że nawet se kości nie połamał, był tylko nieprzytomny przez parę miesięcy... Myślę, że Arasowi chodziło o "japoński" styl postaci.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rodzina Mishimów ma specyficzne hobby - wrzucania się do wulkanów, dziadki które nie powinny trzymać się na nogach mają przedramię jak pudzianowski, nastoletnie dziewczynki z warkoczykami stawają naprzeciw czarnoskórych ninja z Xem na mordzie, otyłych grubasów, misiów, 20 letnie chłopaczki mają wygląd kulturystów z 20 letnim stażem, Feng morduje na dwa najprostsze comba, yoshimitsu przypomina niewiadomo co...

nie no postacie są super ekstra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...