Skocz do zawartości
xandi

Tekken (seria)

Polecane posty

Gra cudna. Jedna z najlepszych na psp. Grałem w nią jak ze śląska nad morze jechałem. Dzięki niej przeżyłem tę podróż.

A moje ulubione postacie to:

1.Devil Jin

2.Paul

3.Howarang

Edytowano przez Koziok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest boska!A tu moje top three postaci:

1.Raven(8 Dan)

2.Eddy(5 Dan)

3.Devil Jin(3 Dan)

A pozostali na 1 Danie :lol: .

Ta gre mozna zlapac na allegro za 20 zyli a wy zbieracie kase?!

Edytowano przez wiertek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko co do tej gry, mianowicie:

chyba na gram.pl przeczytalem ze komus tekken nie poszedl na bo jego PSP mialo tylko jednego analoga??? czy cos w tym stylu.

zdziwilem sie bo myslalem ze tylko takie wersje PSP istnieja a tu zaczalem miec watpliwosci. prosze o opinie uzytkownikow, bo tez chcialbym pomlocic w te gre :D

Edytowano przez kedzior687
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekken DR na PSP jest dobry, grafika spoko, gameplay też trzyma poziom, soundtrack wpada w ucho. Jedyny maly problem Tekkena to wprowadzanie komend przy którym czasem można się trochę zmęczyć (dla porównania w Tekkenie 5 na padzie wszystko szło jakoś dwa razy łatwiej xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to prototypowe będzie mieć dwa analogi :P . Gra powinna działać zarówno na Facie jak i na Slimie, przynajmniej na tych na których sprawdzałem.

dzieki za pomoc :). a tak to w 3 chyba gralem tylko na staaaaaaarym ps1 u kolegi i spodobala mi sie

moj rank:

1.GOOOOOOON!!!! :D (to chyba jedyny jakim udawalo mi sie zrobic cos silnego, czytaj: cos co zabijalo jednym hitem)

2.king (na kilku gostkow mialem w glowie zapisany ciag klawiszy ktory nieraz wstukiwalem z zamknietymi oczami, otwieram, a tu... KING WINS :D)

3.panda (pare fajnych hitow)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem każdego hociaż mówią już o Tekkenie 6 Tekken dark resurection bardzo mi się podoba.

Mojim zdaniem Najlepszy jest eddy i Kazuya B)

jedyne co mi się w tekkenie dark resurection to to że jest to tekken 5 z dodatkiem 3 gości <_<

W grze byłem Tekken Lordem 9 osobami.

1. Law

2.Kazuya

3.Christine(eddy)

4.Armor King

5.King

6.Jin

7.Lei

8.Raven

9.Asuka

Edytowano przez pawlo9666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnej to Tekken 6: Bloodline Rebelion, bo w takiej postaci ukaże się w sklepach. Dodatkowo nowy Tekken ukaże się także na Xboxa 360. Piścię co sądzicie o nowej produkcji Namco. Gra ma ukazać się jesienią 2009 roku. Na automatach jest już dostępna, może ktoś z was grał? Jeśli tak niech opisze swoje wrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...