Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Nowa skórka dla forum

Polecane posty

W związku z uruchomieniem strony przydałaby sie nowa skórka na forum. Obecna jest skórką tymczasową.

Warunki jakie, musi spełniać nowa skórka.

1. Musi być dziełem osoby zgłaszającej, plagiaty będą karane.

2. Powinna być w ciemnych kolorach, najlepiej dostosowana do kolorystyki nowej strony WWW.

3. Musi być spolonizowana, czyli wszystkie klawisze i elementy graficzne muszą być po polsku.

4. Wskazane jest aby była skalowana.

5. Twórca wybranej musi liczyć się z tym, że poprosimy go o poprawki zanim umieścimy skórkę na forum.

Najlepsza praca zostanie oczywiście oficjalną skórką forum. Nagrodami są gry komputerowe. Wkrótce podam ich listę. Copyrighty twórcy oczywiście zostaną zamieszczone na forum. Termin konkursu - do końca czerwca.

Jeśli ktoś sie podejmie zrobienia takiej skórki niech napisze w tym temacie. Jeśli stwierdzimy, że nie ma chętnych, konkurs zostanie anulowany.

Lista gier dla wykonawcy:

1. SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen (Platynowa kolekcja)

2. Sudden Strike 3: Arms for Victory

3. The Club

4. FEAR (Platynowa kolekcja)

5. Frontlines: Fuel of War

6. Penumbra:Czarna plaga + Penumbra: Przebudzenie (w jednym pudełku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie za to wezmę : >

Tylko 2 pytania jak mozna ;)

1. Sama grafika, czy wycinanie jej tez? Czy moze cos jeszcze?

2. Dostarczycie jakies materialy (logo CDA chocby)?

Chodzi mi o zrobienie całej skórki nie tylko grafiki. Czyli opracowanie kolorystyki forum, wyglądu i kolorów czcionek. Stworzenia polskich klawiszy i ikonek, ewentualnie jakichś ozdobników.

Jeśli potrzeba logo CDA mogę dostarczyć, ale należy przyjąć, że górna belka będzie bez logo forumowego, a będzie to belka z szablonu strony WWW, tak jak jest teraz. Chyba, że chcesz stworzyć jakieś elementy lub ikonki z wykorzystaniem logo.

Jako wyniku oczekuję nie wizualizacji forum, ale gotowego skina którego będę mógł zaimplementować do testów w ciągu 2 minut od otrzymania stosownych plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wyniku oczekuję nie wizualizacji forum, ale gotowego skina którego będę mógł zaimplementować do testów w ciągu 2 minut od otrzymania stosownych plików.

A, to rezygnuje ;) Wszelkie html, css, php juz mi bokiem wychodza i nie chce przez najblizsze miesiace na to patrzec nawet.

Sorry za zamieszanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jestem w stanie wykonać taką skórkę. Wykonuje stronki na zamówienia. Moje portfolio: http://przemekbicki.pl/index2.html

1. Musi być dziełem osoby zgłaszającej, plagiaty będą karane.

Odp: Nie ma problemu ;)

2. Powinna być w ciemnych kolorach, najlepiej dostosowana do kolorystyki nowej strony WWW.

Odp: Zrobię tak, żeby była spersonalizowana ze stroną główną CDA. Lubie ciemne stronki ;)

3. Musi być spolonizowana, czyli wszystkie klawisze i elementy graficzne muszą być po polsku.

Odp: Jak najbardziej.

4. Wskazane jest aby była skalowana.

Odp: Podasz dane i takie zrobię.

5. Twórca wybranej musi liczyć się z tym, że poprosimy go o poprawki zanim umieścimy skórkę na forum.

Odp: Normalne ;)

I jeszcze:

-podaj mi proszę na maila albo GG te dane, czas na kiedy ma być wykonana. Aaa i możesz podać też listę tych gier, żeby była motywacja ;)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by dać phpbb / phpbb modified by przemo ?

Bo ja zbyt bardzo ze skórką pod ip.board to nie umiem :/ ^_^

Chyba przespałeś ostatnie 4 lata. Nie po to przestawiałem się z dużo gorszego phpBB na IP Board, żeby teraz wracać do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety plik css to trochę za mało, choć rzeczywiście sporo z wyglądu skórki pochodzi właśnie z niego. Dochodzą jeszcze pewne inne ustawienia, ale w tym wypadku możesz skorzystać z gotowej skórki i wykorzystać jej ustawienia.

Wygląd powinien być zbliżony do wyglądu stronki WWW. Więc raczej neutralny choć mogą występować w nim akcenty growe, komputerowe itp.

Czas? A ile potrzebujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, spoko konkurs. Jest szansa na jakieś wybicie się i tego typu rzeczy. Od razu zaznaczam, że dobrym faktem jest, że coś takiego się organizuje i kibicuje wszystkim, którzy wezmą udział... ale zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie przewidziana pula gier, a dokładniej ich wartość rynkowa (wszystkich razem wziętych) jest zupełnie nieproporcjonalna do wynagrodzenia grafika/szablonisty (styl forum to nie tylko grafika) za taką robotę. Rozumiem, że rekompensuje to "możliwość zrobienia skórki dla forum największego pisma o grach w Polsce", ale z drugiej strony przypominają mi się konkursy graficzne pewnych firm, gdzie szukało się w ten sposób... ludzi dobrej woli. Mi to osobiście nie przeszkadza - kto chce, niech bierze udział, niech robi, niech się szkoli i kształci, dziwi mnie tylko stosunkowo mała zachęta ze strony odpowiedzialnych za część internetową CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety plik css to trochę za mało, choć rzeczywiście sporo z wyglądu skórki pochodzi właśnie z niego. Dochodzą jeszcze pewne inne ustawienia, ale w ty m wypadku możesz skorzystać z gotowej skórki i wykorzystać jej ustawienia.

Wygląd powinien być zbliżony do wyglądu stronki WWW. Więc raczej neutralny choć mogą występować w nim akcenty growe, komputerowe itp.

Czas? A ile potrzebujesz?

No to chyba sprubuje, ale jesli bede mial jakis fajny pomysl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, spoko konkurs. Jest szansa na jakieś wybicie się i tego typu rzeczy. Od razu zaznaczam, że dobrym faktem jest, że coś takiego się organizuje i kibicuje wszystkim, którzy wezmą udział... ale zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie przewidziana pula gier, a dokładniej ich wartość rynkowa (wszystkich razem wziętych) jest zupełnie nieproporcjonalna do wynagrodzenia grafika/szablonisty (styl forum to nie tylko grafika) za taką robotę. Rozumiem, że rekompensuje to "możliwość zrobienia skórki dla forum największego pisma o grach w Polsce", ale z drugiej strony przypominają mi się konkursy graficzne pewnych firm, gdzie szukało się w ten sposób... ludzi dobrej woli. Mi to osobiście nie przeszkadza - kto chce, niech bierze udział, niech robi, niech się szkoli i kształci, dziwi mnie tylko stosunkowo mała zachęta ze strony odpowiedzialnych za część internetową CDA.

Zerknąłem na sklepowe ceny gier. Nawet biorąc te najniższe z nokaut.pl to i tak wychodzi 381 zł. Tym bardziej, że nie chcemy robienia ani projektowania całego serwisu, nie chcemy żadnych mechanizmów, paneli administracyjnych, CMSów itd. Chodzi wyłącznie o skórkę. Nie jest to rzecz jaką trzeba wymyślać czy projektować od zera. I wcale nie wymagamy żeby była jakoś rozbuchana graficznie. Ma być funkcjonalna i zbliżona do wyglądu strony WWW. Wszystko. Patrząc na Allegro i ceny za podobne usługi to uważam, że wcale mało nie oferujemy. Jeśli uznamy, że dana osoba spisała się lepiej niż oczekiwaliśmy to coś jeszcze dorzucimy.

I tak jak mówisz, dana osoba będzie mogła umieścić na skórce info o sobie i link do swojej stronki z portfolio. Normalnie tego typu reklama na całkiem sporym serwisie jakim jest CDA i w dodatku w długim okresie czasowym to kosztuje całkiem niezłe pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dasz radę? Bo było tu już kilka deklaracji a żadnej skórki jak dotąd nie dostałem.

A wolałbym uniknąć takich deklaracji jak ta Emas69'a, który zachował się jak gówniarz, bo najpierw ofiarował się, rozmawiał ze mną przez GG, mailowo, wziął materiały graficzne, a nawet osobiście był w redakcji zaklinając się, że zrobi, a potem zaczął udawać, że nie istnieje. A wystarczyło proste - sorki, ale jednak nie dam rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...