Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SQade

[PS3]Po podłączeniu konsoli pojawia się czarny ekran < brak sygnału >

Polecane posty

Witam w ostatni weekend kupiłem sobie PS3 SS od kumpla , gdy podłączyłem go do portu z tymi kolorowymi kabelkami wszystko ok gdy HDMI wyskoczył mi komunikat <<brak sygnału > przełączałem do innych portów zmieniłem kabel i nic nawet włączyłem ustawienia fabryczne i nada<<l HDMI 1 Przys. PVR Brak Sygnału >> Liczę na Waszą pomoc dzięki

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w działach konsolowych. Zły dział, więc przenoszę.-- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ogóle nie wykrywa sygnału mimo przywracania ustawień fabrycznych to albo jest problem z kablem, albo z wejściem HDMI w konsoli/telewizorze. Proponuję sprawdzić jak to wszystko działa u kumpla. Jeśli będzie OK to znaczy że masz uszkodzony telewizor, jak też nie będzie OK to znaczy że coś z kablem/konsolą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wadę kabla, ja kiedyś miałem podobną sytuację. Zabrałem konsolę do kumpla i podłączyłem do jego TV, a tu lipa. Musiałem użyć innego kabla HDMI, bo ten wadliwy miał naruszony jeden z pinów. Taka drobnostka, a jednak rodzi problem... Może masz to samo confused_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej. Podłącz PS3 kablem z zestawu (AV-3xRCA) i zobacz czy wyświetla obraz. U mnie była sytuacja odwrotna. Po HDMI działało a po Composite nie. W moim wypadku wystarczyło przytrzymać Power aż było słychać dwa piknięcia. Obraz się pojawił. Fakt może być tak że to konsola jest walnięta, ale SS to raczej nowy wyrób, więc takie usterki raczej nie powinny jeszcze wyłazić. Jak masz sygnał po Composite, to kwestia ustawień. Inna sprawa to taka, że tych "kolorowych" kabelków są dwa rodzaje. Jeżeli masz 3 (żółty, biały, czerwony), to jest to kompozyt (zespolony sygnał wizyjny), jeżeli jest 5 (czerwony, zielony, niebieski, biały i czerwony) to jest to Component - czyli to samo co HDMI tylko analogowo. Po mojemu kwestia ustawień konsoli. Po HDMI podłączałem konsole do monitora i na najtańszym kablu (za 12 zeta) działało od strzała, czyli nie koniecznie kabel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...