Jump to content
Sign in to follow this  
Tumi1

Dead Island - Jak zainstalować grę bez konieczności ściągania całości z neta?

Recommended Posts

Siemka :)

Mam DI z CD - Action i chciałem je zainstalować. Mam jednak problem - Steam upiera się, żeby ściągać zawartość gry z neta... Przy moim transferze jest to niemożliwe, mam tylko 1mb prędkość, tak więc ten... Bracia, pomóżcie mi! :( Chcę zainstalować grę z płytki.

Czy miałeś może zaznaczone utworzenie skrótu do gry po instalacji ? Po zaznaczeniu tej opcji steam czasami się blokuje i zamiast instalować pobiera całą gre.

Jeśli masz skrót na pulpicie od Steam, to wejdź w jego element docelowy i dopisz linijkę " - install X". Zamiast litery X dopisz literę taką, jaką masz od napędu DVD np. - " install F ". Od tej pory gry wymagające konta Steam będą instalować się z nośnika, a nie pobierać z neta.

Edited by GutekHolubek

Czyli jak to powinno wyglądać, jeżeli:

1) skrót o nazwie Steam - skrót mam na pulpicie

2) po otworzeniu właściwości tegoż skrótu w elemencie docelowym mam "C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe"

skasować to i coś podmienić? Jak powinien wyglądać mój element docelowy, jeżeli płytka znajduje się w E:?

W ogóle to mówiąc "skrót do steam" macie na myśli po prostu ikonkę, którą odpalam steam, czy też może utworzony "Steam - skrót?"

Edited by Tumi1

Masz ikonkę Steam na pulpicie, klikasz prawym przyciskiem myszy na właściwości i tam gdzie jest element docelowy dopisujesz linijkę wspomnianą wyżej.

"C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe"" - install E"

pokazuje mi, że ścieżka jest nieprawidłowa czy coś w tym guście i mam się upewnić, czy na pewno wszystko wpisuje okej

DZIAŁA! Dziękuję wszystkim za pomoc :) Zainstalowałem wcześniej jeszcze raz Steam, potem parę razy pomęczyłem grę bezpośrednio z folderu płyty i jest okej :) Ufff, jeszcze tylko się zainstaluje i będzie super.

Zatwierdź to. Kliknij Zastosuj i na Ok.

Dobra, kolejny problem - instalacja gry stanęła mi teraz na 210 mega i nie chce ruszyć dalej. Czas instalacji ciągle się wydłuża

Spróbuj skopiować zawartość płyty na dysk i dopiero zainstalować. Możliwe, że gdzieś na płycie jest rysa i napęd ciągle mieli, żeby to odczytać. Jeśli nie dasz rady "normalnie" skopiować użyj np. programu ISOBuster.

Dobra, kopiuję na dysk D: zawartość płytki, zobaczymy... Kurczę, strasznie przykra sprawa z tymi pełniakami - takie hity, a żaden nie chce się instalować. Age of Wulin błąd CRC, Dead Island świruje...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...