Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tumi1

Dead Island - Jak zainstalować grę bez konieczności ściągania całości z neta?

Polecane posty

Siemka :)

Mam DI z CD - Action i chciałem je zainstalować. Mam jednak problem - Steam upiera się, żeby ściągać zawartość gry z neta... Przy moim transferze jest to niemożliwe, mam tylko 1mb prędkość, tak więc ten... Bracia, pomóżcie mi! :( Chcę zainstalować grę z płytki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz skrót na pulpicie od Steam, to wejdź w jego element docelowy i dopisz linijkę " - install X". Zamiast litery X dopisz literę taką, jaką masz od napędu DVD np. - " install F ". Od tej pory gry wymagające konta Steam będą instalować się z nośnika, a nie pobierać z neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to powinno wyglądać, jeżeli:

1) skrót o nazwie Steam - skrót mam na pulpicie

2) po otworzeniu właściwości tegoż skrótu w elemencie docelowym mam "C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe"

skasować to i coś podmienić? Jak powinien wyglądać mój element docelowy, jeżeli płytka znajduje się w E:?

W ogóle to mówiąc "skrót do steam" macie na myśli po prostu ikonkę, którą odpalam steam, czy też może utworzony "Steam - skrót?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe"" - install E"

pokazuje mi, że ścieżka jest nieprawidłowa czy coś w tym guście i mam się upewnić, czy na pewno wszystko wpisuje okej

DZIAŁA! Dziękuję wszystkim za pomoc :) Zainstalowałem wcześniej jeszcze raz Steam, potem parę razy pomęczyłem grę bezpośrednio z folderu płyty i jest okej :) Ufff, jeszcze tylko się zainstaluje i będzie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...