Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

[Planszówka] Battlestar Galactica - Lot#2

Polecane posty

- Myślę, że lepiej teraz lepiej chyba będzie odpuścić, chyba że Apollo chce i może jeszcze pomóc.

Mógłbym rzucić jeszcze jedne manewry unikowe, ale trochę mi ich szkoda. Mogą się przydać później przy teście lub przy innym ataku. W dodatku praktycznie wyprałbym się z kart, a przed moją turą jest jeszcze Sefnir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper z sektora 1 trafia na pole "Uszkodzone vipery"

Aktywacja raiderów sektor 2

Atak na vipera Rzut -> 4 Pudło

Atak na vipera Rzut -> 1 Pudło

Atak na vipera Rzut -> 2 Pudło

Atak na vipera Rzut -> 2 Pudło

Atak na vipera Rzut -> 6 Uszkodzenie

?Apollo używa uników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzut

Raider - Rzut 3 (-2) =1 -> Pudło

Atak na vipera Rzut -> 1 Pudło

Atak na vipera Rzut -> 4 Pudło

Przygotowanie do skoku - przesunięcie o jedną pozycje(brak możliwości skoku)

Aktualna mapa:

BSG_CDA2_T4.jpg

TURA 5

- Szefie, właśnie wylądował uszkodzony viper, trafili go w sektorze 2. Naprawiamy?

"Szef" Galen Tyrol

XXXXX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie. Nasz statek cywilny jest obecnie zagrożony. Dryfuje samotnie, a w okolicy czai się wrogi Raider, który zaraz przyleci w ten sam rejon i zniszczy nasz statek. A chyba nie chcemy teraz ponosić prawdopodobnie wysokich strat wynikających z tego zdarzenia.

Mógłbym dostać się do sektora 1 i jeśli później wyciągnąłbym odpowiednio kartę mógłbym spróbować zaatakować nawet basestara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki Szefie. Nie mogłam się już doczekać tej chwili, gdy znów zasiądę za sterami jednej z maszyn.

Przemieszczam się, ze Zbrojowni do Hangaru i wystrzeliwuję się w viperze na sektor 6.

- Nasz statek potrzebuje natychmiastowej ochrony. Nie możemy sobie pozwolić na kolejne straty, a ludzie na statkach cywilnych powinni zobaczyć, że dbamy także o nich, a nie tylko o własne tyłki.

Ostatnią akcję wykonuję jako ruch i przemieszczam się do sektora 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou, to mój pomysł jest taki - jeżeli znajdzie się osoba, która mogłaby się dorzucić nieznacznie ponad połowę niech kartę poza nią i nią dołoży jeszcze tylko jedna osoba, na wszelki wypadek. Szkoda znowu dać do kupy 2 x za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...