Jump to content
57ALK3R

Klucze, karty steam i inne na wymianę.

Recommended Posts

Interesuje Cię Dream Pinball 3D (steamgift)? Jeżeli tak to co w zamian byś zaoferował?

Dzięki, wszytsko z originowej oferty już mam.(z desury nie korzystam i raczej na razie nie zacznę ;)

Podeślij link do ekwipunku, bo gry z tematu średnio mnie interesują. smile_prosty.gif

Edit: Doszedł klucz Dwarfs!? na Steam.

Edited by 57ALK3R

Crysis 3 (Origin) za Torchlight 2 ???

Cenowo stoją podobnie wiec myśle że uczciwa propozycja , no o ile interesują cię gry na platformę Origin.

Ew. dorzucić moge jeszcze "Poker Night 1" na Steam na zachęte.

Oczywiście twoje zasady wymiany przeczytałem i je akceptuje. Coby nie było wątpliwości.

Edited by Debosy

Byłbym zainteresowany kluczem steam do "Torchlight 2" tak jak już pisałem. Mam do zaoferowania Crysis 3 (Origin) + gratis dołorzę Poker Night 1.

Napisałem już co prawda ale otrzymałem inną ofertę z którą się narazie wstrzymuję, byłbym wdzięczny gdybyś rozwarzył moją propozycje i odpisał czy jesteś zainteresowany.

Dziekuję.

@Debosy

Póki co T2 jest wstępnie zarezerwowany, ale ofertę przemyślę. smile_prosty.gif

@artek56

Zapraszam na PW.

@Bloop

Mógłbym zastanowić się nad uczciwą ilością.

EDIT 1: każdy zainteresowany niech pisze najlepiej na mój Steam - steamcommunity.com/id/aguilaroja , ponieważ na forum jestem coraz rzadziej :C

EDIT 2: Ubywa M&M Clash of Heroes a przybywa klucz steam Operation Flashpoint: Red River.

Edited by 57ALK3R

@Revy

Zaproszenie zaakceptowane. wink_prosty.gif

@gh0stX

Gmoda już mam, a Poker Night 2 nie jest grą zbyt interesującą jak dla mnie, ale dzięki za ofertę. smile_prosty.gif

Dorzucam steam gift BIT.TRIP Presents... Runner 2: Future Legend of Rhythm Alien oraz klucze Steam

Leviathan: Warships i War of the Roses: Kingmaker.

Edited by 57ALK3R

Jest to klucz Steam? Jeśli tak to mogę się zastanowić, jeśli nie, to WotR mogę oddać za karty Steam/ skiny CS:GO.

Niestety nie steam . Karty steam zostały mi już tylko w liczbie czterech z L4D2. I niestety mogę zaoferować tylko je i kilka kluczy bez platform do nieco starszych tytułów jak herosy V i MOH AA