Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

57ALK3R

Klucze, karty steam i inne na wymianę.

Polecane posty

Crysis 3 (Origin) za Torchlight 2 ???

Cenowo stoją podobnie wiec myśle że uczciwa propozycja , no o ile interesują cię gry na platformę Origin.

Ew. dorzucić moge jeszcze "Poker Night 1" na Steam na zachęte.

Oczywiście twoje zasady wymiany przeczytałem i je akceptuje. Coby nie było wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zainteresowany kluczem steam do "Torchlight 2" tak jak już pisałem. Mam do zaoferowania Crysis 3 (Origin) + gratis dołorzę Poker Night 1.

Napisałem już co prawda ale otrzymałem inną ofertę z którą się narazie wstrzymuję, byłbym wdzięczny gdybyś rozwarzył moją propozycje i odpisał czy jesteś zainteresowany.

Dziekuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Debosy

Póki co T2 jest wstępnie zarezerwowany, ale ofertę przemyślę. smile_prosty.gif

@artek56

Zapraszam na PW.

@Bloop

Mógłbym zastanowić się nad uczciwą ilością.

EDIT 1: każdy zainteresowany niech pisze najlepiej na mój Steam - steamcommunity.com/id/aguilaroja , ponieważ na forum jestem coraz rzadziej :C

EDIT 2: Ubywa M&M Clash of Heroes a przybywa klucz steam Operation Flashpoint: Red River.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revy

Zaproszenie zaakceptowane. wink_prosty.gif

@gh0stX

Gmoda już mam, a Poker Night 2 nie jest grą zbyt interesującą jak dla mnie, ale dzięki za ofertę. smile_prosty.gif

Dorzucam steam gift BIT.TRIP Presents... Runner 2: Future Legend of Rhythm Alien oraz klucze Steam

Leviathan: Warships i War of the Roses: Kingmaker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie steam . Karty steam zostały mi już tylko w liczbie czterech z L4D2. I niestety mogę zaoferować tylko je i kilka kluczy bez platform do nieco starszych tytułów jak herosy V i MOH AA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...