Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Komputer sie nie uruchamia, zasilacz spalony ?

Polecane posty

Witam,

Dzis kiedy gralem w Hitmana moj PC nagle sie sam wylaczyl i, jako iz zdazylo mi sie to juz kilka razy, sprobowalem go uruchomic ponownie lecz komputer nie chcial sie juz wogole uruchomic. Nie bylo czuc nic spalonego lecz sadze ze problem jest w zasilaczu ktory jest z marki Inter-Tech i ma 500W mocy, mialem go wymienic juz dawno lecz brakowalo mi funduszy. Reszta mojego PC to:

I5 2500K

Asrock P67 PRO3 SE

Western Digital Caviar Blue 1TB

2x4GB Corsair Vengeance 1600Hz 1.5v

HD7850 1GB

Zalman Z9 Plus

Jak sprawdzic czy spalil sie rzeczywscie zasilacz oraz czy nie spalilo sie cos jeszcze?

Przepraszam za brak polskich znakow lecz pisze z telefonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie widzę innego sposobu na sprawdzenie czy coś się spaliło jak podmiana zasilacza. Możliwe, że on też przeżył, być może wyłączył się z powodu przeciążenia. Spróbuj uruchomić za jakiś czas. Co nie zmienia faktu, że wypadałoby wymienić go jak najszybciej, to zasilacz raczej wątpliwej jakości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobowalem podpiac moj zasilacz do plyty glownej oraz wentylatora CPU innego komputera i po probie wlaczenia wentylator sie nie uruchamial. Mam zamian zamowic XFX Core Edition PRO 550W, czy to bedzie dobry wybor do mojego PC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem zasilacz na ten XFX i wszystko jest ok poza tym że lektor DVD (LG) nie czyta mi płyt. Kiedy wkładam płyte do lektora to słychać jakieś ostre dźwięki i płyta nie jest czytana. Kiedy staram się otworzyć spowrotem lektor to muszę poczekać pare minut po naciśnięciu guzika aby się otworzył. Nie wiem od czego to zalerzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...