Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajmanowo

Rozwiązany: Problem z monitorem No Signal.

Polecane posty

Witam, przejdę od razu do rzeczy.

Mój stary monitor uległ zniszczeniu więc postanowiłem podpiąć nowy.

Po podłączeniu nowego monitora i odpaleniu komputera na monitorze pojawia się napis "no signal" i czarny ekran. Nie wiem czego to może być wina, raczej nie monitora ponieważ mój znajomy normalnie z niego korzystał. Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję.

# dodam że kabel nie jest z zestawu tylko mój prywatny

# jest możliwe że mam za dobry komputer na ten monitor ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie i okazało się ze karta graficzna padła. Spróbuj skołować jakiś inny działający i podepnij go jeżeli będzie to samo [no imput signal, no signal] to niestety może się okazać ze karta graficzna jest do wymiany. To moje zdanie na ten temat. Poczekaj aż wypowiedzą się inni użytkownicy.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem monitor do starszego komputera i działał normalnie.

Do mojego komputera podłączyłem go pod wejście VGA które było zaplombowane przez sklep w którym kupowałem, ponieważ sprzedawca powiedział że do tego monitora wcześniejszego nie będę potrzebował tego wyjścia. Co mam dalej z tym zrobić ?

#złącza DVI nie ma w tym monitorze który chce podpiąć.

#jest podpięty do płyty głównej złączem VGA ponieważ w monitorze nie posiadam złącza DVI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie potrzebujesz przejściówki D-Sub-DVI. No signal może występować, gdy posiadasz kartę graficzną (np. Radeon hd5850), a podpinasz kabel do złącza od płyty głównej. Producenci kart przeważnie dołączają takie przejściówki. Nie masz czasem takiej w pudełku od karty graficznej?

I 2K !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...