Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Witam. Kupiłem edycję kolekcjonerską Age of Empires z Kolekcji Klasyki. Mam problem z napisami w menu, a mianowicie z tym, że nie wyświetlają się one i są tylko puste prostokąty. Strasznie utrudnia to orientację. Sterowniki mam najnowsze, DirectX również; nie wiem od czego to zależy, u kumpla działa poprawnie. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj 2 screeny z przedstawieniem problemu; sterowniki i DirectX mam najnowsze.

Komp tutaj chyba nic do rzeczy nie ma; Intel Core2Duo E4500; 2 GB ram; GeForce 8600GT. Jak po klikaninie uda mi się włączyć jakiś scenariusz to gra działa poprawnie, tylko menu sprawia kłopoty.

post-47028-1211555460_thumb.png

post-47028-1211555470_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że brakuje Ci jakiejś czcionki. wszystko wyświetla się prawidłowo, tylko tekst nie. instalowałeś polską wersję z cenegi? jeśli tak, to zainstaluj grę od nowa, w wersji angielskiej. jesli natomiast źle działa ci wersja angielska, spróbuj zainstalowac patch do polskiej.

ogólnie odradzam instalowanie patchow polonizujących cenegi, ze względu na ciekawe tłumaczenia (gold miner przetłumaczone jako kopalnia złota... militia jako milicja...) i błędy (np w oblivionie - menu po angielsku, umiejetnosci po angielsku, dialogi po polsku)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...