Jump to content
ErrorPL

Counter Strike: Global Offensive

Recommended Posts

Witam :]

Przeglądając forum w poszukiwaniu ludzi do wspólnej zabawy w GO, ogarnąłem, że nikt nie założył takiego tematu. Tak więc : jeśli ktoś chce zagrać, wszystkie dane w sygnaturce ;)

• Upvote 1

Za młody jesteś.

Jeśli Ci wiek nie odpowiada, to po co w ogóle odpisujesz? Znajdź kogoś z pasującym Ci wiekiem i z nim się skontaktuj.

[wies.niak]

Kolego, daruję Ci ten tekst powyżej, bo widocznie nie załapałeś, że to był mój dopisek razem z moją ksywką. Dzięki za rozbawienie mnie :-)

• Upvote 2

Czy z forum CDA na prawdę nikt nie gra w CS:GO ;c?

W każdym razie, mam pytanie. Czy słyszał ktoś coś może o tym serwisie? http://leetway.com/. Wydaje się być to odpowiednik ESEA tylko, że za darmo. A jak wiadomo za darmo nic nie ma, przy próbie pobrania wyskakuje mi milion informacji, ze trojan i ogólna plaga. A fajnie by było pograć sobie na serwerach 128.

Zapraszam, nick macie w opisie. W CS GO gram od 23 grudnia ale idzie mi coraz lepiej z kazdą minutą. Mam także własnego TS na którym możemy gadać

Edited by iSoyer

Mam takie pytanie są może chętni, ale do gry w CS 1.6 ? stara już ta gra lecz lubię w nią pograć. Samemu jest nudno, więc szukam ludzi by grać 5vs5 smile_prosty.gif Ktoś chętny ?

Edited by BartoszB

Mam dość grania solo smile_prosty.gif W szczególności, gdy w teamie mam 2-3 leaverów, trolli, którzy pod koniec wygranej rozgrywki wyrzucą cię z gry poprzez głosowanie, a w dodatku zaprzepaszczą szansę na wbicie wyższej rangi confused_prosty.gif Albo co najgorsze: Granie z reprezentantami Europy wschodniej, z którymi nie można się za nic dogadać.

Jak ma ktoś ochotę skleić jakiegoś rankeda: to mój profil steam: http://steamcommunity.com/id/rafioza02

Albo jeżeli ktoś jest chętny, to stworzyć grupę do jakiegoś luźnego grania.

Co byłoby wymagane:

• Brak spiny
  • Teamplay
  • Posiadać mikro (16+)
  • Umieć grać wink_prosty.gif
  • ELO: dowolne

Ogólnie posiadam grę od sierpnia 2012, więc to już więcej niż rok. Mogę pomóc nowym trochę się oswoić z grą.

Nie gram jakoś skillowo, ale daję radę

Zapraszać na steamie i grać, grać, grać biggrin_prosty.gif

Edited by rafioza02

Chętnie pogram ^^

Możesz mnie dodać do znajomych biggrin_prosty.gif

Link do Steam masz w sygnaturce ^^

Edited by Asasill

Jak ktoś jest chętny zagrać to zaproście mnie na steamie. Mój profil ==> http://steamcommunity.com/id/freezu

Jeżeli chodzi o skill to w csgo mam 270 godzin, ranga "master guardian II", ale w samego cs'a gram dłużej, bo na CS:S mam 1300h więc ogarniam temat :D Generalnie jednak gram dla funu i nie mam zwyczaju rage'ować biggrin_prosty.gif

Mikrofon mam jakby co wink_prosty.gif

Edited by Fiend

Witam! Szukam 2 ogarniętych graczy do klanu!. Info na steamie, nick whit3_dr4g0n

Przynajmniej 2-3h dziennie gry, ligi, jak będzie zgrana 5 to można myśleć o lanie :)

Jak ktoś chce pyrgnąć mix`a ,powymieniać się item`kami czy po prostu zagrać z kimś ogarniętym to zapraszam smile_prosty.gif.

Edited by newgen1337

Pogram turniejówki. Mam GOLD NOVA 2... niestety... spadłem z 4. Steam niżej.

Grałem w to jakieś 13 godzin do tej pory i jest całkiem nieźle, więc jak ktoś chce to ssmw03.