Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Wildstar

Polecane posty

To ja nie będę robił SPAM'u szybka piłka, również, jak osoby powyżej chciałbym prosić o kluczyk do wersji trial, gdyż zastanawia mnie czy zainwestować w nowe MMO czy powrócić do WoW'a. Tak więc, jeśli ma ktoś kluczyk na zbyciu to chętnie przyjmę. Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jutro Alienware rozdawać będzie darmowe 7-dniowe klucze trial - TUTAJ.

Pytanko: jaką frakcję/klasę/path wybrać, albo inaczej - jakiej powinienem unikać, żeby nie popsuć sobie zabawy? Słyszałem przykładowo, że medykiem się ciężko leveluje. Nie chcę mieć fałszywego obrazu całej gry tylko dlatego, że pechowo wybrałem coś słabego/trudnego/skomplikowanego.

Aha - będę grać duo PvE, jakie kombinacje klas są ciekawe i przyjemne? Albo jakich unikać? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz rolfstompić to inżynier na obecną chwilę. Mają go znerfić ale to obecnie najlepszy tank i najlepszy dpser. Ponoć, tak wynika z forów. Najszybszy, najmniej urozmaicony jest Soldier z pathów, idziesz i wybijasz falę wroga albo jednego silnego.

Ja w sumie się do gry nie zalogowałem od tygodnia. Ale to nie jej wina, ja prawie w nic nie gram od tygodnia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildstar jest obecnie za dolara (Standard Edition) w Humble Bundle

Największe pytanie to - czy kupując tą edycję z 30 dniami gry i potem nie płacąc subskrypcji dostaniemy "lepsze" konto gdy gra przejdzie na F2P. Teoretycznie chyba tak ale praktycznie FAQ Wildstara cośtam wspomina że konta "nieaktywne" (nie opłacone) zostaną przetransferowane jako konta darmowe gdy gra wejdzie w F2P

Ale z drugiej strony te klucze od Humble podobno są ważne do końca roku więc może wystarczyłoby użyć owego klucza np 2 tygodnie przed przejściem gry w F2P :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL

Szkoda CI jednego dolara? :P

A poważniej, prawdopodobnie zrobią tak, że trzeba wykupić subskrybcję a nie jedynie dodać kluczyk do konta (co daje te 30 dni). Chociaż jednak byłoby miło jakby Ci co kupili grę na premierę coś dostali (ja np jestem founderem czy jak się to tam zowie). Mimo iż abonamentu nie opłaciłem to jednak zainwestowałem kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi jednak na to że wszyscy dostaną te lepsze konta. Problem w tym że jest też taka tabelka ukazująca różnicę między kontem normalnym(free) a opłaconym kontem premium. I ta różnica na moje kaprawe oko jest dosyć spora.

Spasuję. Zresztą tak pomyślałem to nawet nie mam czasu grać w MMORPG gdzie trzeba go sporo poświęcać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem WS za 4 zeta. Zrobiłem postać i... i póki co to tyle :) w sumie początek gry więc nie wiem co mam myśleć, jednak graficznie, muzycznie i gameplayowo jest chyba okej. (nie)stety mam jeszcze CS:GO, League of Legends, Battlefield 4... a przy moim systemie pracy poświęcanie się w pełni mmo odpada. Może raz na jakiś czas odpalę, zagram.

ps. bardzo lubię właśnie taką stylistykę mmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasu na mmo bo poświęcasz go na Lola, csa, btfy? Masz czas stary :P Po prostu wolisz grać w inne produkcje. Zrozumiałem.

Wildstar jest bardzo ale to bardzo dobrym MMo, chociaż był zbyt udziwniony jak dla mnie na starcie i bez dobrych tutoriali. WoW mnie rozleniwił - ma być intuicyjnie a nie, że ja głowkuje jak trait pointy zdobyć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...