Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Bundesligi 2013/2014

Polecane posty

2013-09-13 20:30 Hertha Berlin 3-1 VfB Stuttgart

Stuttgart ostatnio wygrał wysoko, ale wtedy ich rywalem było Hoffenheim, które tak czy siak traci mnóstwo bramek. Hertha gra o wiele lepiej w defensywie i o strzelenie takiej ilości bramek może być trudno. Tym razem goście będą bez szans i ze stolicy kraju wyjadą bez punktu.

2013-09-14 15:30 Bayer Leverkusen 2-1 VfL Wolfsburg

Strasznie ciekawi mnie to jak po dłuższej przerwie pokażą się obie drużyny, które do tej pory notowały niezłe wyniki. Sądzę, że w lepszej formie będą Aptekarze z Leverkusen, którzy od jakiegoś czasu nie bez powodu rywalizują o czołowe lokaty w tabeli.

2013-09-14 15:30 Bayern München 2-1 Hannover 96

Biorąc pod uwagę raczej średnią formę Bawarczyków i duże rotacje składem i taktyką o zwycięstwo może być naprawdę ciężko. Hannover jest całkiem mocnym zespołem i może trochę nastraszyć gospodarzy.

2013-09-14 15:30 FC Augsburg 2-1 SC Freiburg

Augsburg gra solidny i całkiem ciekawy futbol, który powinien wystarczyć do pewnego zwycięstwa z ich aktualnym rywalem.

2013-09-14 15:30 FSV Mainz 1-0 Schalke 04

Schalke gra w tym roku zdecydowanie słabiej niż w latach poprzednich i gdy w poprzednich latach raczej nie powinni mieć problemów z takimi rywalami tak teraz może nie być już tak łatwo.

2013-09-14 15:30 Werder Bremen 1-0 Eintracht Frankfurt

Już nie pamiętam ostatniego spotkania gospodarzy, ale myślę, że to spotkanie uda im się wygrać. Eintracht z pewnością nie jest drużyną, której Bremeńczycy powinni się obawiać, ale może trochę napsuć krwi gospodarzom.

2013-09-14 18:30 Borussia Dortmund 3-0 Hamburger SV

Jak przystało na zespół walczący o mistrzostwo i drużynę która w tym roku nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania Borussia nie powinna mieć żadnych problemów z HSV.

2013-09-15 15:30 1899 Hoffenheim 1-2 Borussia Mönchengladbach

Kolejna Borussia i kolejny zespół ze sporymi ambicjami. Gospodarze są drużyną słabszą od gości i Borussia powinna utrzymać dystans do najlepszych.

2013-09-15 17:30 Eintracht Braunschweig 1-1 FC Nürnberg

Obie drużyny grają fatalnie i do samego końca będą się liczyć w starciu dającym spadek do niższej ligi. Zwłaszcza, że nie widzę powodów dla których ich gra miała się znacznie poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2:1

Biorąc pod uwagę słabą formę gospodarzy i zmianę trenera to gospodarze stoją przed dużą szansą na komplet punktów. Nie dość, że grają u siebie to całkiem niezły start w nowym sezonie powodują, że ich zwycięstwo nie będzie raczej wielką niespodzianką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hertha Berlin 2-0 VfB Stuttgart

Hertha nam tu wyrasta na poważnego konkurenta w walce o europejskie puchary mimo faktu iż jest beniminkiem. Stuttgart w końcu zaczął punktować, i to od razu 3 punkty ale też w niezłym stylu. Stawiam jednak na beniaminka bo bardziej mnie do siebie przekonuje.

Ja z braku czasu daje póki co tylko dzisiejszy typ. Później lub jutro rano dam następny. Przepraszam za niedogodności i liczę na wyrozumiałość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer Leverkusen 1-0 VfL Wolsburg

aptekarzom przytrafila ostatio se wpadka, ze słabo spisującym sie Schalke ale na Wolfsburg sie zmobilizują.

Bayern München 2-0 Hannover 96

Faworytowi też ostatnio przytrafiła się niefortunna wpadka ale Bayern wyciągnie wnioski i sięgnie po 3 punkty.

FC Augsburg 1-3 SC Freiburg

Freiburgowi idzie lepiej w tych konfrontacjach, tym razem będzie Podobnie bo Augsburg ma zaledwie 2 punkty.

FSV Mainz 1-1 Schalke 04

Oba zespoły zawiodły mnie w poprzedniej kolejce, ale Schalke przynajmniej odbiło się od dna. Stawiam na remis.

Werder Bremen1-1Eintracht Frankfurt

Werder teraz zaliczył serie 2 porazek z rzędu. A Eintracht gra w kratke. Także stawiam na remis.

Borussia Dortmund 2:0 HamburgerSV

BVB regularnie kompletuje punkty, nawet obielo lidera po wpadkach reszty czołówki. HSV wygrało swój poprzedni mecz ale to był tylko słaby Brunszwik.

1899 Hoffenheim 2:1 Borussia M'Gladbach

W tej konfrontacji zwykle jest tak że gospodarz wygrywa. Myślę że teraz będzie podobnie.

Eintracht Braunschweig 1-3 FC Nurnberg

Baniaminek bezapelacyjnie zajmuje ostatnie miejsce. Kompletnie nie może odnaleźć się w Bundeslidze. To nie będzie kolejka przełomu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-14 15:30 Bayer Leverkusen 2:0 VfL Wolfsburg

Bayer ostatnio przegrał, a Wolfsburg wygrał, ale w tej kolejce będzie według mnie inaczej. Po prostu ekipa z Leverkusen ma lepszy skład i prezentuje lepszy futbol.

2013-09-14 15:30 Bayern München 2:0 Hannover 96

Nie kto wygra, a ile Bayern strzeli goli - to zasadne pytanie. Stawiam na to, że niewiele. W tym sezonie monachijczycy nie strzelają tak wielu bramek, ale też nie tracą ich prawie wcale.

2013-09-14 15:30 FC Augsburg 1:1 SC Freiburg

Freiburg zremisował ostatnio z Bayernem. W takim razie w Augsburgu również może zdobyć punkt.

2013-09-14 15:30 FSV Mainz 2:2 Schalke 04

Po kilku dobrych meczach Mainz w ostatniej kolejce wysoko przegrało z Hannoverem, za to Schalke przełamało fatalną passę i ograło Bayer. Zapewne ekipa z Gelsenkirchen będzie mieć przewagę w tym spotkaniu, ale FSV powinno zdobyć choćby punkt.

2013-09-14 15:30 Werder Bremen 2:1 Eintracht Frankfurt

Werder wystartował na miarę swoich możliwości. Eintracht dołuje w tym sezonie. W tym spotkaniu nie spodziewam się przełamania Eintrachtu.

2013-09-14 18:30 Borussia Dortmund 2:0 Hamburger SV

Borussia lideruje z kompletem punktów. Pewnie punktuje rywali i traci mało goli. Hamburger SV wygrał w tym sezonie tylko z Brunszwikiem. Stawiam na wygraną gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 3:1

Bayer ma we wtorek ciężki mecz w LM z Manchesterem United, dlatego wygrana w sobotnie popołudnie z Wolfsburgiem będzie dobrym przetarciem dla podopiecznych Hyppi. Teraz kwestia tego jak podejdą do tego spotkania goście, bo w mojej opinii będą walczyć, ale nie wystarczy to na dobrze dysponowanych graczy Bayeru.

Bayern Monachium - Hannover 96 3:0

Bayern takie mecze wygrywać po prostu musi. Łatwe, lekkie i przyjemne zwycięstwo przed meczem z CSKA dobrze podziała na morale zawodników.

FC Augsburg - SC Freiburg 2:2

Augsburg niespodziewanie dobrze zaczął sezon, dlatego apetyty gospodarzy są rozbudzone. Freiburg po rewelacyjnym poprzednim sezonie w tym grają już trochę gorzej, ale w dzisiejszym meczu będą chcieli się ogarnąć i zdobyć komplet punktów. Dość wyrównany mecz, bez jakiejś wielkiej przewagi którejś drużyny.

1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:2

Schalke wraca chyba na właściwe tory. Uważam mimo wszystko, że z Kellerem wiele nie osiągną, ale na pewno perspektywa gry w LM działa graczom gości na korzyść. Ciekawe tylko jak zaprezentują się gospodarze, którzy wystartowali całkiem nieźle, ale przez szkolne błędy przegrają to spotkanie.

Werder Brema - Eintracht Frankfurt 0:0

Mecz na przełamanie dla obydwu drużyn, ale takie coś dzisiaj nie będzie obecne. Typowy mecz walki, ale bezbramkowy.

Borussia Dortmund - HSV Hamburg 4:2

Borussia miała problem ze zdobywaniem goli. Wygrywali nisko, minimalnie, ale dzisiaj będzie inaczej. Nie dość, że rozstrzela się Lewandowski to jeszcze dopiszą sobie komplet punktów. Goście nie imponują formą i będą dołować w dzisiejszym meczu.

TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach 0:3

Borussia rozbiła w ostatniej kolejce Werder, natomiast gospodarze ulegli wysoko Stuttgartowi. Ten mecz potwierdzi, że goście są w niezłej formie i dość lekko ogra gospodarzy.

Eintracht Brunszwik - 1.FC Nurnberg 1:3

Mecz o opuszczenie strefy spadkowej. Gospodarze nie przystoją do poziomu Bundesligi, dlatego wydaje mi się, że mająca nóż na gardle Norymberga powinni spokojnie poradzić sobie z gospodarzami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-15 15:30 1899 Hoffenheim 3:3 Borussia Mönchengladbach

Obie ekipy w tym sezonie świetnie radzą sobie w grze ofensywnej, ale tracą sporo bramek. Stawiam na hokejowy remis.

2013-09-15 17:30 Eintracht Braunschweig 1:1 FC Nürnberg

Drużyny mierzące się w tym meczu będą się chyba bić o utrzymanie. Jeśli Brunszwik ma gdzieś punktować, to właśnie w takich meczach. Norymberga powinna stawić opór, który zaoowocuje podziałem oczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Kolejka: TU

Tabela ogółem: TU

6 Kolejka:

2013-09-20 20:30 Borussia Mönchengladbach - Eintracht Braunschweig

2013-09-21 15:30 FC Nürnberg - Borussia Dortmund

2013-09-21 15:30 FSV Mainz - Bayer Leverkusen

2013-09-21 15:30 Hamburger SV - Werder Bremen

2013-09-21 15:30 Hannover 96 - FC Augsburg

2013-09-21 15:30 VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim

2013-09-21 18:30 Schalke 04 - Bayern München

2013-09-22 15:30 SC Freiburg - Hertha Berlin

2013-09-22 17:30 VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt

Oddane Typy:

gr86 - 9

Daedroth - 8

RedEvil - 9

Elano - 9

VanNerd93 - 9

krzys242 - 9

luki970 - 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Mönchengladbach - Eintracht Braunschweig 2:0

Oba zespoły grają przeciętnie, choć Eintracht mnie zaskoczył w poprzedniej kolejce remisując z Norymbergią. Jednak to Borussia powinna zdobyć 3 punkty.

Nürnberg - Borussia Dortmund 0:3

Inny wynik niż pewna wygrana BVB będzie niespodzianka. Lewy jest w formie, podobnie jak cały zespół. Norymbergia natomiast zanotowała wpadkę z Braunschweig, co nie jest dobrym prognostykiem

FSV Mainz - Bayer Leverkusen 1:3

Leverkusen przegrał z United w LM i będzie chciała podreperować swoje morale. Mainz nie gra źle, ale to ekipa Hyypii są faworytem tego spotkania

Hamburger SV - Werder Bremen 1:1

Mecz zespołów które zawodzą w tym sezonie Bundesligo. Oba zespoły grają słabo i podział punktów jest prawdopodobny

Hannover 96 - FC Augsburg 2:1

Cóż pisałem, że będę kibicował Augsburgowi, bo gra tam Milik smile_prosty2.gif ( raczej ma grać po kontuzji). Jednak Hannover jest znacznie lepszy od Augsburga i to on powinien zgarnąć 3 punkty

VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim 2:0

Hoffenheim mnie zaskakuje. Po poprzednim słabym sezonie, teraz grają zupełnie inaczej. Jednak bardziej kibicuję VFL i to na nich stawiam

Schalke 04 - Bayern München 0:2

Bayern w końcu pewnie wygrał w tym sezonie. Pokonał pewnie rywala w LM. To powinno uskrzydlić zespół mistrza Niemiec i bez problemu pokonać Schalke

SC Freiburg - Hertha Berlin 0:1

Freiburg słabo zaczął sezon, natomiast Hertha gra w kratkę, ale to zespół z Berlina jest faworytem tego spotkania

VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1:0

VFB powinien wygrać z drużyna z Frankfurtu, ale łatwo nie będzie. Eintracht niespodziewanie wygrał wysoko z Werderem, ale myślę że 3 punkty zgarnie zespół z Sttutgartu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Monchengladbach - Eintracht Braunschweig 2:0

Co prawda tydzień temu goście zdobyli swój pierwszy punkt w obecnym sezonie, ale w mojej opinii nie powtórzą tego wyczynu w starciu z Borussią. Gospodarze też stracili 3 punkty w starciu z Hoffenheim, ale mecz z beniaminkiem, do tego dość słabym to dobra okazja, żeby poprawić sobie humory i stan konta.

1.FC Nurnberg - Borussia Dortmund 0:3

Borussia zagrała bardzo słabe zawody w Neapolu i postawiła się w bardzo trudnej sytuacji. W lidze idzie im jednak bardzo dobrze, nawet bym powiedział, że rewelacyjnie, dlatego też nie powinni mieć problemów ze słabą grającą ekipą z Bawarii.

1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen 1:3

Bayer w LM zawiódł, ale w lidze grają nieźle i powinni spokojnie dopisać sobie 3 punkty w starciu z Mainz.

Hamburger SV - Werder Brema 2:2

Hamburger odebrał lanie od Dortmundu, a Werder zebrał cęgi od Eintrachtu. Wydaje mi się, że będzie to zażarte starcie o 3 punkty, które są bardzo cenne dla obydwu drużyn, ale jak to zwykle bywa w takich spotkaniach zakończy się remisem.

Hannover 96 - FC Augsburg 1:1

Obydwie ekipy całkiem dobrze rozpoczęły sezon. Augsburg zdobył nadspodziewanie dużo punktów, Hannover w ostatniej kolejce mimo gry z Bayernem pokazał dobry futbol. Padnie remis jak nic.

VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2:0

Wilki mają dobry skład i kiedyś w końcu muszą się przełamać. Mecz z Hoffenheim to idealna okazja do tego, aby wreszcie złapać oddech i rozpocząć marsz w górę tabeli.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 1:3

Bayern nie zachwyca w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale na Schalke powinno wystarczyć. Co prawda gospodarze podbudowani zwycięstwem ze Steauą i Mainz, ale Bayern ma na tyle równy skład, że jak nie jeden to drugi odgrywa pierwsze skrzypce.

SC Freiburg - Hertha Berlin 1:1

Biorąc pod uwagę mecz gospodarzy w LE i ewentualne zmęczenie to można się spodziewać, że w tym meczu może paść wynik remisowy. Zarówno gospodarzy jak i gości punkt zadowoli, dlatego nie będą za bardzo forsować tempa.

VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2:1

Stuttgart ograł w ostatniej kolejce Herthę i troszkę poprawił sobie nastroje, a także pozycję w tabeli. Eintracht raczej ogra dzisiaj Bordeaux, więc też przystąpią w dobrych nastrojach do tego meczu, ale stadion zrobi swoje i punkty zostaną w Stuttgarcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-20 20:30 Borussia Mönchengladbach 3:1 Eintracht Braunschweig

Brunszwik potwierdza przedsezonowe przewidywania - beniaminek jest głównym kandydatem do opuszczenia 1. Bundesligi. Borussia Monchengladbach nie prezentuje może najwyższej formy, ale chyba taka jest obecnie siła tej ekipy. Stawiam na gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-20 20:30 Borussia Mönchengladbach - Eintracht Braunschweig 3:0

Choć nie oczekiwanie Braunschweig zdobył ostatnio punkt, to w tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden.Borussia zwłaszcza na własnym stadionie jest bardzo groźna, i z słabiutkim beniaminkiem nie będzie mieć żadnych kłopotów.

2013-09-21 15:30 FC Nürnberg - Borussia Dortmund 0:2

Jeżeli Nurnberg nie poradziło sobie z Braunschweig, to w meczu z Dortmundczykami nie mają szans. Polska Borussia zanotowała chyba najlepszy start w tym sezonie wygrywając wszystkie 5 spotkań. Jednak po meczu we Włoszech w L.M może być zmęczona, dlatego daje tylko zwycięstwo dwoma bramkami.

2013-09-21 15:30 FSV Mainz - Bayer Leverkusen 0:1

Mainz po dwóch ostatnich wpadkach,może nie podnieść się z kolan z dobrze grającym Leverkusen. Leverkusen pomimo wpadki z Schalke wygrywa wszystko, tym samym zgłasza chęć walki o fotel lidera. W tym spotkaniu oba zespoły są bardzo wyrównane,lecz przychylam się ku Leverkusen które gra dobrą i co najważniejsze skuteczną piłkę.

2013-09-21 15:30 Hamburger SV - Werder Bremen 1:1

Nie mam tu faworyta, oba zespoły grają w kratkę.Potrafią zagrać dobry mecz, by później sromotnie przegrać. wydaje mi się że padnie tu remis, więc tak daje.

2013-09-21 15:30 Hannover 96 - FC Augsburg 3:1

Hannover jest drużyną własnego boiska, jak na razie ma komplet punktów na swoim terenie. Pomimo iż Augsburg gra ostatnio dobrze, to większość wskazuje zwłaszcza wyniki, że faworytem tego spotkania są gospodarze.

2013-09-21 15:30 VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim 3:2

Wolfsburg jak na razie jest nie do zatrzymania na swoim obiekcie,Hoffenheim gra ofensywnie świadczy o tym ilość bramek jakie ma na swym koncie. Dodając skuteczność Hoffenheim do znakomitej gry u siebie Wolfsburga, wychodzi mi kapitalne widowisko. Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy, którzy utrzymają dobrą passę meczów zwycięskich u siebie.

2013-09-21 18:30 Schalke 04 - Bayern München 1:1

Po nieudanym początku sezonu, Schalke powraca na właściwe tory. Wydawałoby się że w tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden, jednak dla mnie nie ma. Bayern jak i Schalke ostatnio wygrały jak w lidze,tak i w L.M. Jeśli gorszy od Schalke Freiburg potrafił zremisować z Bayernem, to dlaczego nie może tego zrobić dobrze ostatnio dysponowane Schalke. Stawiam na remis który wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.

2013-09-22 15:30 SC Freiburg - Hertha Berlin 1:2

Ciężki mecz, Hertha kapitalnie zaczęła sezon, lecz teraz wyniki są dużo gorsze. Freiburg ma 2pkt, ale grał do tej pory z czołówką tabeli, dla tego nie jestem w stanie określić na jakim są poziomie. W tym meczu każdy wynik jest możliwy, jednak stawiam na przebudzenie się Herthy.

2013-09-22 17:30 VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2:1

Oba zespoły ostatnio wygrały,lepsze wrażenie zrobił Eintracht. Jednak w całości Stuttgart jest dla mnie małym faworytem, przemawia za nimi własny stadion, i dobre wyniki w ostatnich dwóch kolejkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia M'Gladbach 2-1 Eintracht Braunshweig

Nie wiem który zespół bardziej mnie rozczarowuje. Źrebaki z powodzeniem mogły by się bić o europejskie puchary, zebrali po 5 kolejkach zaledwie 6 punktów. A Braunschweig? Spodziewałem sie po tym zespole więcej. Weszli do Bundesligi z 2 miejsca więc jakiś poziom reprezentują. Przynajmniej spodziewałem się po nich jakiejś walki. W zasadzie to walczą tylko wyniki tego nie oddają, sa poszkodowani. Zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem jednego punktu. Trudno powiedzieć o nich coś pozytywnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Mönchengladbach - Eintracht Braunschweig 3-0

Tutaj nie ma co się rozpisywać, wiadomo kto jest faworytem i kto musi wygrać bo inaczej będzie śmiech na sali.

FC Nürnberg - Borussia Dortmund 0-1

BVB po klęsce we Włoszech i pewnie zmęczeni, a co będzie w sobotę, powinny lepiej się przygotować i podejść do meczu jak należy, Norymberga ma swoje plusy ale to Dortmund jest faworytem.

FSV Mainz - Bayer Leverkusen 1-2

Aptekarze jadą do Mainz po zwycięstwo, mają w składzie Kiesslinga który powinien być łowcą bramek.

Hamburger SV - Werder Bremen 3-2

Drużyny które przegrały sromotnie swoje ostatnie mecze. HSV który gra u siebie powinien być faworytem, ale Werder łatwo nie sprzeda skóry. To są derby, rządzą się swoimi prawami, obstawiam minimalnie na HSV.

Hannover 96 - FC Augsburg 2-1

Zapowiada się ciekawy mecz, Hannover jest lekkim faworytem, ale to goście są na fali po 3 wygranych z rzędu i liczą na kolejne punkty, drużyna Sobiecha będzie musiała się mocno postarać by ten mecz wygrać.

VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim 1-1

Hm, co tu by obstawić, może być ciekawy mecz, patrząc na dokonania obu drużyn. Ale obie grają w kratkę i nie wiadomo tak na prawdę jak wejdą w mecz, i co mamy obstawić.

Schalke 04 - Bayern München 1-2

Derby. Chyba najlepszy mecz w tej kolejce, Bayern niby jest silniejszą ekipą, ale daleko jej jeszcze do poprzedniego sezonu, ale powinno być coraz lepiej, zaś Schalke po słabym początku wzmocniło się i to widać, w końcu wygrywa swoje mecze-punktuje. Jednak innego wyniku jak 3pkt dla Bayernu nie może być, chyba że sensacja?!

SC Freiburg - Hertha Berlin 2-1

Freiburg jak gra u siebie jest silny, pamiętać trzeba że Bayern stracił punkty, a tym razem przyjeżdza dobrze radząca sobie Hertha, o punkty będzie jej ciężko.

VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2-2

Ciężko stwierdzić kto ma przewagę przed meczem, niby Frankfurt pokazał kawał futbolu w LE, i jego powinno się faworyzować, bo VFB ma problemy po odejściu trenera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-21 15:30 FC Nürnberg 1-4 Borussia Dortmund

Dortmund będzie chciał sobie odkuć słabe spotkanie w lidze mistrzów i postawi na bardzo ofensywne skład i taktykę. Spotkania nie powinni przegrać, a mogą tylko podbudować morale.

2013-09-21 15:30 FSV Mainz 1-2 Bayer Leverkusen

W lidze Aptekarze spisują się dobrze, mają równą formę i powinna ona wystarczyć do pokonania większości zespołów z Bundesligi. Mainz może sprawić im trochę problemów, ale nie powinno im zabrać zwycięstwa.

2013-09-21 15:30 Hamburger SV 2-1 Werder Bremen

Obie drużyny poprzednio wysoko przegrały swoje spotkania i choć mógłbym postawić teraz bardzo prawdopodobny remis, to sądzę jednak, że któraś z drużyn odniesie zwycięstwo.

2013-09-21 15:30 Hannover 96 2-0 FC Augsburg

Hannover miał ostatnio o wiele trudniejsze zadanie niż ich dzisiejszy rywal i w porównaniu do Bayernu wcale nie wyglądał wtedy tak źle. Augsburg zaś odniósł nikłe zwycięstwo nad ekipą aktualnie sporo słabszą. Jeśli Hannover znów tak zagra powinien wygrać.

2013-09-21 15:30 VfL Wolfsburg 1-3 1899 Hoffenheim

Hoffenheim miało o wiele trudniejsze zadanie, lecz ostatnie pokonało Bayer, więc tym razem zwycięstwo powinno przyjść im o wiele łatwiej, gdyż rywal stoi na niższym poziomie.

2013-09-21 18:30 Schalke 04 1-2 Bayern München

Bayern nie jest tą samą drużyną. Gra trochę się zmieniła i potrzeba czasu aż piłkarze to opanują. Do tego czasu będą się ze wszystkimi męczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-21 15:30 FC Nürnberg 1:2 Borussia Dortmund

Norymberga zajmuje miejsce skazane na baraże o ligowy byt, a Borussia lideruje. Trudno o inny typ, niż zwycięstwo gości. Piłkarze Kloppa są dodatkowo podrażnieni porażką z Napoli w Lidze Mistrzów.

2013-09-21 15:30 FSV Mainz 1:1 Bayer Leverkusen

Bayer radzi sobie ostatnio lepiej od Mainz, ale gospodarze to nadal solidna ekipa. Piłkarze z Leverkusen będą zmęczeni spotkaniem w Champions Leaague i FSV powinno to wykorzystać. Remis.

2013-09-21 15:30 Hamburger SV 2:2 Werder Bremen

Obie drużyny zajmują niskie miejsca w tabeli, a raczej mało kto się tego przed sezonem spodziewał. Dodatkowo tracą sporo bramek - HSV jest nawet niechlubnym rekordzistą w tej klasyfikacji w obecnym sezonie. Typuję bramkowy remis.

2013-09-21 15:30 Hannover 96 2:1 FC Augsburg

Obie ekipy całkiem nieźle zaczęły sezon - mają na koncie po 9 oczek. Hannover jest dla mnie faworytem - ma chyba lepszych piłkarzy, a dodatkowo gra u siebie.

2013-09-21 15:30 VfL Wolfsburg 2:3 1899 Hoffenheim

Hoffenheim strzela sporo goli, ale mnóstwo bramek też traci. W starciu z Wolfsburgiem może pokusić się o niespodziankę. "Wilki" grają bardzo chimerycznie.

2013-09-21 18:30 Schalke 04 1:3 Bayern München

Schalke złapało ostatnio całkiem niezłą formę, ale na Bayern to może nie wystarczyć. W obu ekipach nieco kontuzji, z tym, że goście mają bardzo długą ławkę i jakoś sobie poradzą, a dla gospodarzy strata Huntelaara czy Papadopoulosa to już znaczące osłabienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Nurnberg 1-3 Borussia Dortmund

Borussia świetnie sobie radzi w lidze, 5 spotkań, 5 zwycięstw. Tak to powinno wyglądać. Inaczej ma się w lidze mistrzów. Podopiecznych Kloppa prześladował pech w pierwszym meczu LM. Przegrali, odesłano na trybuny trenera oraz wyrzucono Weidenfellera. Żeby nie zachwiało specjalnie ich forma to przydałoby się ten mecz wygrac.

FSV Mainz 0-2 Bayer Leverkusen

Jakiś czas Aptekarze zawodzą i muszę szczerze przyznać że wiele w tym udziału Boenischa. Mainz Po serii zwycięstw zaczyna serię przegranych. Czy skompletują trzecią? To się dziś okaże

Hamburger SV 2-1 Werder Brema

Bez rewelacji oba zespoły, sąsiadują ze sobą w dolnej części tabeli. Jest szansa na odbicie się od dna dla któregoś z zespołów. Hamburger nie potrafi odnaleźć w miarę stabilnej formy ale jest nieobliczalny. Po wiekszej przegranej potrafi pewnie wygrać. Ten mecz to dobra okazja.

Hannover 96 2-1 FC Augsburg

Oba kluby mają podobny rezultat punktowy. Postawie w tym meczu na gospodarzy z tego względu że w historii tych konfrontacji lepiej wypadają.

VfL Wolfsburg 1-1 1899 Hoffenheim

Hoffenheim w porównaniu do poprzedniego sezonu nawet przyzwoicie rozpoczyna ten sezon, to samo Wilki. Tu może być remisowo.

Schalke 04 1-3 Bayern Monachium

Kolejny hit tego tygodnia, sporo ich mamy. Wiadomo, faworyt jest znany wszystkim, może kibice Schalke mają odmienne zdanie ale reszta świata pewnie sądzi że Wygra Bayern, i ja tez tak sądzę. Schalke nie gra czegoś specjalnego, zdarzają się wpadki temu zespołowi w tym sezonie.

SC Freiburg 0-1 Hertha Berlin

Freiburg chyba wraca na swoje właściwe miejsce, piękny byl sen w poprzednim sezonie ale wiele się zanosi że ten sen się kończy. Hertha też, podniosła sobie poprzeczkę ale zaczęła się seria przegranych. Z tego meczu z tarczą moga wyjść przyjezdni.

VfB Stuttgart 2-0 Eintracht Frankfurt

Stuttgart chyba zatrybił i w końcu zaczeli punktować. Eintracht natomiast gra w kratke. Ale Stuttgart jest zdecydowanym faworytem tych spotkań, mają sposób na Eintracht.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-22 15:30 SC Freiburg 2:2 Hertha Berlin

Freiburg ostatnio nie najlepiej. W lidze przegrał, a w pucharach zremisował ze Slovanem Liberec po katastrofalnych błędach defensywy. Z drugiej strony, Hertha też nie prezentowała się zbyt dobrze. W takim razie stawiam na remis.

2013-09-22 17:30 VfB Stuttgart 1:2 Eintracht Frankfurt

Obie ekipy sezon zaczęły fatalnie, ale ostatnimi czasy wiedzie im się lepiej. Stuttgart zdołał rozbić Hoffenheim, a Eintracht wygrywał wysoko na wyjeździe oraz w Lidze Europy. Zaryzykuję i postawię na tryumf gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-22 15:30 SC Freiburg 1-0 Hertha Berlin

Oba zespoły mają słabszy okres. Liczę jednak na to, że Freiburg pokaże jeszcze to co pokazywał nam w poprzednim sezonie i wróci na właściwe tory. Choć może to być niezwykle trudne.

2013-09-22 17:30 VfB Stuttgart 2-1 Eintracht Frankfurt

Postawię na gospodarzy, choć to goście mają moim zdaniem więcej atutów do zwycięstwa. Obie drużyny ciągle się poprawiają i zapewne mogą grać o wiele lepiej niż teraz. Liczę jednak, że własne trybuny pobudzą Stuttgart i dadzą mu zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela 6 kolejki: TU

Tabela ogólna: TU

7 Kolejka:

2013-09-27 20:30 FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach

2013-09-28 15:30 1899 Hoffenheim - Schalke 04

2013-09-28 15:30 Bayer Leverkusen - Hannover 96

2013-09-28 15:30 Bayern München - VfL Wolfsburg

2013-09-28 15:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg

2013-09-28 15:30 Hertha Berlin - FSV Mainz

2013-09-28 18:30 Eintracht Frankfurt - Hamburger SV

2013-09-29 15:30 Werder Bremen - FC Nürnberg

2013-09-29 17:30 Eintracht Braunschweig - VfB Stuttgart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach 1:1

Mecz na typowy remis. Oba zespoły dobrze prezentują się w tym sezonie. Borussia pewnie wygrała poprzedni mecz, ale Augsburg jest groźny u siebie

Hoffenheim - Schalke 1:2

Schalke w końcu musi zagrać porządne spotkanie. Hoffenheim ma ostatnio lekką zadyszkę, co daje szanse na 3 punkty zespołowi Schalke

Bayer Leverkusen - Hannover 96 2:0

Bayer podobnie jak Hannover są w czołówce ligi. Najbardziej zaskakuje mnie postava tych drugich. Jednak Bayer jest tu faworytem. Napastnicy są w dobrej formie

Bayern München - VfL Wolfsburg 3:1

Bayern po przeciętnych meczach na początku sezonu, teraz gra znacznie lepiej i skuteczniej. Wolfsburg zawsze byl trudnym przeciwnikiem dla Bayernu, ale wobec dobrej formy gospodarzy- szanse na 3 punkty są raczej małe

Borussia Dortmund - SC Freiburg 2:0

BVB ostanio gra przeciętnie. Męczyli się w Pucharze Niemiec. Jednak Freiburg gra katastrofalnie i ekipa Kloppa pewni zdobędzie 3 punkty

Hertha Berlin - FSV Mainz 1:1

Ciężko obstawić tu wynik. Oba zespoły prezentują się podobnie i grają w kratkę. Remis zadowoli oba zespoły

Eintracht Frankfurt - Hamburger SV 1:1

Przed sezonem bez zawahania obstawiałbym HSV. Jednak obecnie remis będzie ich sukcesem. Eintracht nie gra źle, ale HSV będzie chciało pokazać się z dobrej strony.

Werder Bremen - FC Nürnberg 2:1

Werder jest zespołem lepszym i pomimo słabszego początku sezonu są faworytem tego spotkania. Norymbergia tak jak się spodziewałem będzie walczył o utrzymanie

Eintracht Braunschweig - VfB Stuttgart 1:2

Eintracht to typowy kopciuszek. Niedawno zdobył swój pierwszy punkt. Jednak VFB powinno zdobyć 3 punkty. Są zespołem znacznie lepszym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-27 20:30 FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach 1:0

Spotkanie dwóch drużyn swojego terytorium, oba zespoły świetnie grają na własnym stadionie, lecz na wyjazdach to już jest źle. Idąc tą drogą, stawiam na gospodarzy którzy mają przewagę własnego boiska. Borussia Mönchengladbach gra bardzo równo, u siebie zwycięstwa, na wyjazdach porażki. Mam nadzieje że to nie ulegnie zmianie w tym spotkaniu.

2013-09-28 15:30 1899 Hoffenheim - Schalke 04 1:1

Nie mam bladego pojęcia jaki wynik tu obstawić. Oba zespoły grają tak że wszystkiego można po nich się spodziewać. W takich przypadkach stawiam na remis.

2013-09-28 15:30 Bayer Leverkusen - Hannover 96 2:0

Bayer jest w znakomitej formie, Hannover ma kłopoty z meczami wyjazdowymi. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy.

2013-09-28 15:30 Bayern München - VfL Wolfsburg 3:0

W tym spotkaniu można ino zadać sobie pytanie jakim wysokim wynikiem ono się skończy. Bezdyskusyjnie Bayern jest faworytem,Wolfsburg jedynie będzie grać o to żeby jak najmniejszym stosunkiem bramek przegrać.

2013-09-28 15:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg 2:0

Borussia jest bezdyskusyjnym faworytem, lecz ostatnio opadła z sił. W pucharze ledwo awansowała po dogrywce,Freiburg umie grać z silnymi zespołami, lecz w Dortmundzie już tak łatwo nie będzie, i będzie musiał uznać wyższość Dortmundczyków.

.

2013-09-28 15:30 Hertha Berlin - FSV Mainz 2:1

Oba zespoły dostały zadyszki, Mainz nie oczekiwanie odpadło z pucharu, i będzie chciało się zrehabilitować.To spotkanie będzie balansować ku remisowi, lecz postawie na gospodarzy tylko dla tego że grają u siebie, a Mainz jest w rozsypce.

2013-09-28 18:30 Eintracht Frankfurt - Hamburger SV 2:0

Nie mam pojęcia jak tu dać, Oba zespoły potrafią spłatać figla, w nie oczekiwanym momencie mogą zarówno wygrać jak i przegrać. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, wyłącznie dla tego że grają u siebie.

2013-09-29 15:30 Werder Bremen - FC Nürnberg 3:1

Werder gra bardzo równo,po ostatnim zwycięstwie będzie chciał podtrzymać dobrą grę na własnym boisku. Nurnberg to drużyna remisów,choć ostatnio nie byle kim zremisowali, lecz cała ich gra wygląda marnie. W tym spotkaniu faworytami są gospodarze, dla tego stawiam na ich zwycięstwo.

2013-09-29 17:30 Eintracht Braunschweig - VfB Stuttgart 0:2

Braunschweig robi postępy w postaci zdobywania bramek, lecz na dal jest to bardzo słabą drużyną, która jest na odstrzał.Pomimo iż Stuttgart gra w kratkę jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-27 20:30 FC Augsburg 1:3 Borussia Mönchengladbach

Nie spodziewałem się, że Augsburg zdobędzie tyle punktów. Gospodarze dzisiejszego meczu nie strzelają zbyt wielu goli, ale jednego mogą Borussi wcisnąć. A goście zapewne odwdzięczą się kilkoma. Skłaniam się ku zwycięstwu ekipy Favre'a w tym starciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-09-27 20:30 FC Augsburg 1-3 Borussia Mönchengladbach

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Borussia, które nie bez przyczyny od kilku lat jest w czołówce Bundesligi. Od początku strzela mnóstwo bramek, sporo również traci stąd wynik jaki typuję.

2013-09-28 15:30 1899 Hoffenheim 2-1 Schalke 04

Choć ciągle liczę na jakieś przebudzenie Schalke, to Hoffenheim na własnym stadionie może być nie do przejścia. Choć obie drużyny tracą OGROMNĄ liczbę bramek, to o wiele więcej strzelają gospodarze. W dodatku grają u siebie.

2013-09-28 15:30 Bayer Leverkusen 3-2 Hannover 96

Całkiem możliwe, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, które może się rozstrzygnąć w ostatnich minutach spotkania. Obie drużyny prezentują się bardzo dobrze, napastnicy strzelają dużo bramek, a i gra obronna nie jest najgorsza.

2013-09-28 15:30 Bayern München 2-0 VfL Wolfsburg

Niezbyt imponująca wygrana Bayernu, tak jak pozostałe w tym roku. Nie spodziewałem się, że Guardiola może aż tak zepsuć tą fantastyczną maszynę jaką do niedawna był Bayern. Choć słabsza, ciągle jest to jednak ekipa, która wygrywa wszystkie mecze.

2013-09-28 15:30 Borussia Dortmund 3-1 SC Freiburg

Świetną drużyną w tym roku jest Borussia, której ostatni co prawda przytrafiło się kilka wpadek, to powinno to być chwilowe obniżenie formy i teraz znów powinno być świetnie.

2013-09-28 15:30 Hertha Berlin 1-1 FSV Mainz

Drużyny znajdują się obok siebie. Grają na podobnym poziomie i niczym szczególnym się w tym sezonie nie wyróżniają. Ich umiejętności powinny wystarczyć więc do remisu i niczego więcej.

2013-09-28 18:30 Eintracht Frankfurt 2-1 Hamburger SV

Jeśli HSV nie poprawi w najbliższym czasie swojej gry może być jednym z zespołów walczących o utrzymanie, co może dziwić jeśli popatrzy się kilka lat wstecz. Eintracht zaś gra raczej na równym poziomie i ich obecna lokata oraz zdobycz punktowa wydaje się być optymalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...