Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Bundesligi 2013/2014

Polecane posty

Niemiecka Bundesliga startuje już za niecałe dwa tygodnie (9 sierpień). Nadszedł, więc czas, by podać terminarz pierwszej kolejki i życzyć wszystkim dobrych typów i świetnej zabawy.

1 Kolejka:

2013-08-09 20:30 Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach

2013-08-10 15:30 1899 Hoffenheim - FC Nürnberg

2013-08-10 15:30 Bayer Leverkusen - SC Freiburg

2013-08-10 15:30 FC Augsburg - Borussia Dortmund

2013-08-10 15:30 Hannover 96 - VfL Wolfsburg

2013-08-10 15:30 Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt

2013-08-10 18:30 Eintracht Braunschweig - Werder Brema

2013-08-11 15:30 FSV Mainz - VfB Stuttgart

2013-08-11 17:30 Schalke 04 - Hamburger SV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-09 20:30 Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach 4:0

Bayern jest głównym faworytem do mistrzostwa Niemiec. Każdy klub po zazdrości kadry jaką ma Bayern. Borussia będzie musiała przełknąć pierwszą być morze bolesną porażkę.

2013-08-10 15:30 1899 Hoffenheim - FC Nürnberg 1:2

Hoffenheim cudem utrzymało się w lidze. Sądzę iż w tym sezonie również tak będzie. Nurnberg z kłopotami ale powinien wygrać ten mecz.

2013-08-10 15:30 Bayer Leverkusen - SC Freiburg 1:0

Mecz drużyn które bardzo dobrze radziły sobie w poprzednim sezonie. Nie mam pojęcia jak obstawić,ponieważ Bayer gra u siebie postawie na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

2013-08-10 15:30 FC Augsburg - Borussia Dortmund 0:2

Borussia w pucharach pokazała że będzie liczyć się w walce o mistrzostwo. Lewandowski i spóła nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem FC Augsburg.

2013-08-10 15:30 Hannover 96 - VfL Wolfsburg 1:1

Mógłby być Polski mecz, z jednej strony Sobiech a z drugiej Klich jednakże został wypożyczony. Mecz drużyn gdzie ciężko wskazać mi faworyta więc stawiam na remis.

2013-08-10 15:30 Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1:0

Mimo iż beniaminek, to myślę że powinni sobie poradzić z Frankfurtem i wygrać to spotkanie. Dobra postawa na zapleczu ekstraklasy, powinna zaowocować pierwszym zwycięstwem.

2013-08-10 18:30 Eintracht Braunschweig - Werder Brema 0:0

Beniaminek dobrze radził sobie na zapleczu ekstraklasy. Werder uplasował się pod koniec tabeli. Nie jestem w stanie określić kto jest faworytem, więc stawiam na remis.

2013-08-11 15:30 FSV Mainz - VfB Stuttgart 2:2

Mecz podobnych drużyn. Spodziewam się twardej walki i wysokiego wyniku. Znowu nie wiem na kogo postawić więc daje remis.

2013-08-11 17:30 Schalke 04 - Hamburger SV 2:0

Mecz drużyn wyrównanych. Schalke gra u siebie, i będzie chciało dobrze rozpocząć sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach 3:0

Cóż pytanie jest- nie kto ale ile wygra smile_prosty2.gif Bayern jest zdecydowanym faworytem. Nowy trener Bawarczyków będzie chciał dobrze wejść w sezon. Klub porządnie się wzmocnił . Borussia kiepsko zaczęła start, gdyż odpadła w Pucharze Niemiec

1899 Hoffenheim - FC Nürnberg 2:0

Hoffenheim cudem unknęło spadku, ale w tym sezonie zespół ma ambitne plany. Do kadry dołączył bramkostrzelny Modeste, natomiast Nurnberg jest wielka zagadką i raczej nie zdobędzie punktów na trudnym terenie

Bayer Leverkusen - SC Freiburg 2:1

Freiburg był objawieniem poprzedniego sezonu. Bayer również zagrał w poprzednim sezonie i będzie chciał powtórzyć. Ponadto został Kiessling co gwarantuje silną linię napadu. Odszedł Schurrle, ale Bayer pozyskał kilku innych ciekwaych piłkarzy

FC Augsburg - Borussia Dortmund 0:2

Faworyt jest tylko jeden. Pomimo odejścia Gotzego- kształt drużyny Borussi został podobny. Ponadto kupili zawodników, którzy sprawiają że będą grożni. Lewy powinien strzelić gola i zapomnieć o peturbajach z transferem. Augsburg jest zespołem zdeycdowanie słabszym

Hannover 96 - VfL Wolfsburg 1:1

Mecz podobnych zespołów które powinny walczyć o środek tabeli. Sobiech może dać wiele sile ofensywnej Hannoveru

Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 0:2

Hertha wraca do ligi i nie wiadomo jak zaczną sezon. Eintracht jest zespołem lepszym .Duża w tym zasługa trenera Armina Veh, który wie jak poukładać zespół bez większych gwiazd

Eintracht Braunschweig - Werder Brema 1:2

Werder grał w poprzednim sezonie poniżej oczekiwań. Jednak w spotkaniu z Braunschweig nie powinni mieć problemów z zdobyciem 3 punktów

FSV Mainz - VfB Stuttgart 0:2

Podopieczni Bruno Labbadii podobnie jak Werder zagrał poniżej swoich oczekiwań w poprzednim sezonie. Poczynili jednak poważne wzmocnienia jak choćby Moritz Leitner. Mainz nie zachwyca mnie swoją grą

Schalke 04 - Hamburger SV 1:1

Ciężki mecz do obstawienia. Każdy z zespołów ma spore ambicje. Mecz będzie zacięty- co wskazuje na remis, który nie zadowoli nikogo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-09 20:30 Bayern Monachium 4-1 Borussia Mönchengladbach

Pierwszy mecz sezonu i prawdopodobnie pierwsza wysoka wygrana Bayernu. Choć Pep wprowadził kilka zmian do gry Bawarczyków, to drużyna dalej gra bardzo ofensywnie i w meczach przygotowawczych była zabójczo skuteczna. Borussia zaś... no cóż chwilowo nie zachwyca.

2013-08-10 15:30 1899 Hoffenheim 2-0 FC Nürnberg

Piłkarze Hoffenheim solidnie przećwiczyli okres przygotowawczy i wszystko wygląda na to, że będzie o wiele lepiej niż w poprzednim roku. To dobrze, gdyż bardzo lubię ten zespół. Cały czas pokazują, że będąc małym klubem niekoniecznie trzeba się obawiać tych większych.

2013-08-10 15:30 Bayer Leverkusen 3-1 SC Freiburg

Okres przygotowawczy wyglądał bardzo dobrze w wykonaniu Aptekarzy, więc problemów z takim rywalem jak Freiburg mieć nie powinni. Ciekawy mocny skład powinien im zresztą pozwolić o mistrzostwo Niemiec.

2013-08-10 15:30 FC Augsburg 0-3 Borussia Dortmund

Superpuchar z Bayernem pokazał, że Borussia może być w stanie walczyć z Bawarczykami o mistrzostwo do ostatniej kolejki. Klub dokonał kilka mocnych i bardzo ciekawych transferów, więc odejście ich największej gwiazdy, Goetze, do Bayernu nie powinno mieć wielkiego wpływu na grę piłkarzy z Dortmundu.

2013-08-10 15:30 Hannover 96 1-1 VfL Wolfsburg

Zespoły jak do tej pory prezentują się podobnie. Miewają lepsze i gorsze momenty i wydaje mi się, że na chwilę obecną jedynym prawdopodobnym wynikiem jest remis.

2013-08-10 15:30 Hertha Berlin 1-2 Eintracht Frankfurt

Eintracht powinien spokojnie wygrać z tegorocznym beniaminkiem. Choć Hertha zawszę będzie wielka, niezależnie jak będzie się prezentować, to jednak na pierwsze punkty po powrocie będzie musiała trochę poczekać.

2013-08-10 18:30 Eintracht Braunschweig 1-2 Werder Brema

Piłkarze kolejnego Eintrachtu w lidze są wielką zagadką, choć w niższej klasie spisywali się dobrze, to wydaje mi się, że Bundesliga może być trochę za wysokim progiem dla tego klubu. Werder mimo różnych problemów w poprzednich latach wciąż jest zespołem z którym trzeba się liczyć i to spotkanie powinni wygrać w miarę bezproblemowo.

2013-08-11 15:30 FSV Mainz 0-1 VfB Stuttgart

Mainz nigdy nie było łatwym przeciwnikiem i mimo wzmocnień jakie wykonał Stuttgart, goście będą musieli się trochę napracować, by wygrać to spotkanie. Całkiem możliwe, że padnie remis, ale doświadczenie gości powinno mocniej zaprocentować. Myślę, że stać ich nawet na górną połowę tabeli w tym roku.

2013-08-11 17:30 Schalke 04 3-1 Hamburger SV

Zapałałem sympatią do gospodarzy, gdy w klubie występował jeszcze Raul i tak mi jakoś pozostało. Grają ciekawy, ofensywny futbol. Potrafią zagrać dosyć niekonwencjonalnie kiedy jest taka potrzeba. HSV zaś jest cieniem drużyny z przed lat i rok w rok gra coraz słabiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-09 20:30 Bayern Monachium 3:0 Borussia Mönchengladbach

Bayern powinien dobrze zacząć nowy sezon 1. Bundesligi. Ekipa została wzmocniona, co czyni ją, przynajmniej na papierze, najsilniejszą niemiecką drużyną w tym wieku. Podopieczni Luciena Favre nie będą mieli wiele do gadania. Nie będzie może pogromu, bo w bramce gości stanie świetny Andre ter Stegen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium 3-1 Borussia Mönchengladbach

Wiele osób się pewnie zgodzi że Bayern ma teraz taki skład że chyba nie będzie nikt zagrażał Bawarczykom w walce o majstra. Już dokładnie nie pamiętam ale jak nie w poprzednim roku to 2 lata temu było takie same otwarcie, Bayern - M'Gladbach i to właśnie Źrebaki dość niespodziewanie pokonały Bawarczyków. Ostatni mecz z udziałem tych zespołów też był dość emocjonujący. Myślę że Bayern sięgnie po pewną wygraną

1899 Hoffenheim 1-1 FC Nürnberg

Wieśniaki dość szczęśliwie utrzymały się w lidze. Tam w równoległym spotkaniu które się toczyło było sporo dramaturgii. Raczej będzie remis ze średniakiem ligowym bo Nurnberg zajął 10 miejsce ostatnio

Bayer Leverkusen 2-1 SC Freiburg

Bayer to zdecydowanie czołówka Bundesligi, troche posprzedawali, troche kupili. Na pewno wielkim wzmocnieniem jest Son z HSV. Freiburg natomiast sporo sprzedał i nie jestem pewny czy to będzie dobry ruch.

FC Augsburg 1-3 Borussia Dortmund

Borussia Dortmund jest upatrywana chyba jako jedyny zespoł który może przeszkodzić Bayernowi w zdobyciu majstra. BVB dokonało kilku świetnych wzmocnień, na inaugurację sezonu powinni wygrać wyraźnie z dużo niżej notowanym rywalem.

Hannover 96 2-1 VfL Wolfsburg

Wolfsburg miał za sobą fatalny sezon, momentami nawet zastanawiałem się czy nie spadną do 2 bundesligi. Na szczęście wszystko wróciło na dobre tory i zostali w najwyższej klasie rozgrywkowej na sezon 13/14. Hannover to zespół który bije się o Europejskie puchary, będzie to zaciety mecz ale to gospodarze siegną po 3 punkty na inaugurację

Hertha Berlin 1-0 Eintracht Frankfurt

Hertha wraca do Bundesligi, ten sezon był tym którym w Europie Niemcy jako jedyni nie mieli zespołu ze stolicy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Eintracht w ubiegłym sezonie dość niespodziewanie jako beniaminek utrzymywał się w czołówce ligi, na miejscach premiowanych Ligą Mistrzów. Ostatecznie jednak będzie brał udział w Eliminacjach Ligi Europejskiej, co też jednak chyba było niespodzianką dla wszystkich. Skromne zwycięstwo powracającej do Bundesligi Herthy.

Eintracht Braunschweig 0-2 Werder Brema

To będzie ciężki sezon beniaminka, to będzie 2 awans zespołu do Bundesligi i piąte w niej uczestnictwo. Werder z zespołu z czołówki stał się średniakiem Bundesligi. Mają naprawdę kilku fajnie zapowiadających się piłkarzy a błąkają się w dole. Ostatnio 14 lokata. Ale w pojedynku z Beniaminkiem powinni pewnie wygrać

FSV Mainz 1-1 VfB Stuttgart

Ciężko tu cokolwiek napisać, Mainz i Stuttgart zajęły miejca obok siebie w tabeli kończącej sezon 12/13. Były to miejsca w dolnej części tabeli odpowiednio 13 i 14. Nie spodziewam się wiele po tym meczu, Mainz to zdecydowanie średniak ligowy ale Stuttgart znany ze znakomitej szkółki to już wyższa półka, która może się bić o europejskie puchary. Teraz też uczestniczy w emilinacjach LE

Schalke 04 2-0 Hamburger SV

Schalke to raczej zdecydowany faworyt u siebie, bez wzgledu z kim gra no chyba że jest to Bayern. Hamburger SV natomiast fatalnie rozpoczął sezon od porazki z Dresnem w pucharze 0:4. To nie rokuje najlepiej na nowy sezon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kolejka:

2013-08-09 20:30 Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach 3-0

Faworyt całej ligi, wydaje się że i tym razem będzie wygrana w lidze, czekamy na 1 mecz i otwarcie Bundesligi, wygrana Bayernu jest nie do podważania.

2013-08-10 15:30 1899 Hoffenheim - FC Nürnberg 1-2

"Wieśniaki" bo tak się nazywa zespół gospodarzy, ponownie zagrają o byt w lidze, dlatego obstawiam na Norymbergę.

2013-08-10 15:30 Bayer Leverkusen - SC Freiburg 2-1

Bayer wygląda chyba lepiej niż Freiburg, nie wiem do końca co i jak, ale 2-3 kolejki trzeba dać na obeznanie się z ligą.

2013-08-10 15:30 FC Augsburg - Borussia Dortmund 0-2

BVB próbuje odbić Mistrza, na razie 1 mecz z Bayernem wygrany, tutaj innego wyniku jak wygrana BVB nie wchodzi w grę.

2013-08-10 15:30 Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2-1

Obstawię że to drużyna Sobiecha wygra, Wilki ostatnio sobie słabo radziły, zaś Hannover grywał w pucharach.

2013-08-10 15:30 Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1-2

Beniaminek, albo inaczej, wrócili po przerwie do 1 Bundesligi, początek może być ciężko dlatego też obstawiam ich porażkę.

2013-08-10 18:30 Eintracht Braunschweig - Werder Brema 0-1

Beniaminek, nie daję im dużych szans, Werder powinien sobie z nimi poradzić.

2013-08-11 15:30 FSV Mainz - VfB Stuttgart 1-1

Raczej nic nie wywróżę by opisać czemu taki wynik, raczej wygląda na to że jest szansa na remis, ale nawet to gospodarze mogą się pokusić o 3pkt.

2013-08-11 17:30 Schalke 04 - Hamburger SV 2-2

Chyba najbardziej wyrównany mecz w kolejce, zapowiada się ciekawy mecz i wynik może być różny, ale na pewno bezbramkowego remisu nie zobaczymy.

Nie wiem czy będą 2 posty czy nie, bo za 1 razem nie odświeżyło mi forum że wysłane, więc nie widzę czy poszło dlatego wysyłam ponownie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 3:0

Bayern po poprzednim sezonie jest bardzo mocno podbudowany i w tym sezonie ciężko będzie go zatrzymać. Do tego Guardiola na ławce i nowe nabytki. Borussia będzie się starała, ale nazwa to nie wszystko i nie poradzi sobie z ofensywnym stylem Bawarczyków.

FC Augsburg - Borussia Dortmund 0:2

Borussia zdobyła już pierwsze trofeum, którym jest oczywiście Superpuchar Niemiec. Do tego ograli w nim odwiecznego rywala - Bayern. Cóż więcej dodawać, Borussia będzie chciała potwierdzić, że nawiąże walkę o mistrza, a takie mecze wygrywać trzeba.

TSG 1899 Hoffenheim - 1.FC Nurnberg 1:1

Wieśniaki do samego końca walczyły o utrzymanie i w tym sezonie nie zapowiada się lepiej. Goście również wielkich nabytków nie poczynili, ale jak zawsze postawią na młodzież. Obstawiam solidarny remis na początek sezonu, który tak na prawdę nie powie nam nic na temat formy obydwu drużyn.

Bayer Leverkusen - SC Freiburg 2:1

Bayer nie przespał okresu transferowego, bo poczynił kilka ciekawych transferów. Freiburg po poprzednim sezonie, który był rewelacyjny został ostro wyprzedany, a nowi będą potrzebowali czasu, żeby do tego zespołu się wpasować. Mimo wszystko drobna, a raczej nikła wygrana w dramatycznych okolicznościach padnie łupem Aptekarzy.

Hannover 96 - VfL Wolfsburg 1:1

Tak na prawdę ciężko powiedzieć o co będą walczyć obydwie drużyny. Hannover stracił Abdellaoue, ale mimo wszystko mają jeszcze Ya Konana. Wolfsburg wreszcie nie kupował na potęgę, więc może ta kadra, która została po solidnym przepracowaniu okresu przygotowawczego wystrzeli i powalczy o LE. Ten mecz to taka typowa niemiecka piłka - szybka gra, ale goli wiele nie będzie.

Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 2:0

Hertha to taki dziwny zespół - za słabi na Bundesligę, za mocni na 2.Bundesligę. Nie wiem jak zakończy się ten sezon, ale początek rozgrywek będzie z wysokiego C - Hertha po świetnym meczu pokona gości i pokaże, że nie ma z nimi łatwo.

Eintracht Braunschweig - Werder Brema 2:1

Beniaminek będzie chciał się pokazać z dobrej strony i biorąc pod uwagę fatalną formę gości to nie zdziwi mnie, gdy gospodarze wygrają. Bundesliga po tylu latach wraca do Brunszwiku, kibice spragnieni piłki, będzie atmosfera, więc piłkarze szarpną się na niespodziankę.

1. FSV Mainz - VfB Stuttgart 2:2

Stuttgart poczyniło wiele ciekawych inwestycji, ale nie wypali to od razu. Mainz powalczy i wywalczy bardzo cenny punkt.

Schalke 04 Gelsenkirchen - HSV Hamburg 2:1

Schalke nabiera formy, bo walczą o fazę grupową LM. HSV nie zachwyca, nie poczynili znaczących wzmocnień, odszedł Heung Min-Son, więc sytuacja wesoła nie jest. Schalke zdobędzie pewne punkty i wyśle wiadomość do Charkowa: tak samo zrobimy z wami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-10 15:30 1899 Hoffenheim 1-1 FC Nürnberg

Dwie ekipy, które będą walczyć o utrzymanie. Typuję remis po "meczu walki".

2013-08-10 15:30 Bayer Leverkusen 3-0 SC Freiburg

Bayer mądrze się wzmocnił, a Freiburg sprzedał wielu ważnych graczy. Obstawiam pewną wygraną gospodarzy.

2013-08-10 15:30 FC Augsburg 0-2 Borussia Dortmund

Augsburg cudem utrzymywał się w dwóch ostatnich sezonach. Teraz może "wreszcie" spaść. Borussia wygra bezproblemowo.

2013-08-10 15:30 Hannover 96 1-1 VfL Wolfsburg

Remis. Wyrównane ekipy, które mają kadry na środek tabeli.

2013-08-10 15:30 Hertha Berlin 2-1 Eintracht Frankfurt

Hertha wraca do 1. Bundesligi i na "dzień dobry" może zgarnąć trzy punkty. Ekipa ze stolicy jest najsilniejszym beniaminkiem.

2013-08-10 18:30 Eintracht Braunschweig 1-1 Werder Brema

Obecny Werder to cień drużyny sprzed kilku lat. Nawet Brunszwik, przez wielu typowany do spadku, może pokusić się o remis.

Kiepskie uzasadnienia, bo piszę z telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-11 15:30 FSV Mainz 2-1 VfB Stuttgart

Dwie rownorzedne ekipy. Mainz wykorzysta przewage wlasnego boiska.

2013-08-11 17:30 Schalke 04 2-0 Hamburger SV

Schalke powalczy w tym sezonie o podium, a Hamburger raczej tylko o udzial w LidzeEuropy. Ekipa z Gelsenkirchen powinna spokojnie wygrac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela po 1 kolejce: TABELA

Rozkład 2 kolejki:

2013-08-17 15:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium

2013-08-17 15:30 Hamburger SV - 1899 Hoffenheim

2013-08-17 15:30 SC Freiburg - FSV Mainz

2013-08-17 15:30 VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen

2013-08-17 15:30 VfL Wolfsburg - Schalke 04

2013-08-17 15:30 Werder Brema - FC Augsburg

2013-08-17 18:30 Borussia Mönchengladbach - Hannover 96

2013-08-18 15:30 FC Nürnberg - Hertha Berlin

2013-08-18 17:30 Borussia Dortmund - Eintracht Braunschweig

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-17 15:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 0:4

Frankfurt upokorzony został w Berlinie, Z Mistrzami Niemiec będzie ciężko się zrehabilitować. Bayern jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Pytanie się nasuwa ile bramek strzeli Bayern.

2013-08-17 15:30 Hamburger SV - 1899 Hoffenheim 3:1

Oba zespoły rozpoczęły od remisów. Po pierwszym spotkaniu lepsze wrażenie sprawiał Hamburger, który jest faworytem tego spotkania. Hoffenheim nie jest na straconej pozycji ale ulegnie w Hamburgu.

2013-08-17 15:30 SC Freiburg - FSV Mainz 2:1

Oba zespoły w różnych humorach. Mainz wygra ło, a Freiburg przegrało. w bezpośrednim spotkaniu za faworyta stawiam Freiburg, który miał dobry poprzedni sezon. Również będzie chciał zwycięsko rozpocząć sezon przed własną publicznością.

2013-08-17 15:30 VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 1:2

Leverkusen spisuje się dobrze. W pierwszym spotkaniu potwierdził iż w tym sezonie będzie się liczyć w walce o L.M. Nie powinien mieć kłopotów z wygraniem meczu w Stuttgarcie.

2013-08-17 15:30 VfL Wolfsburg - Schalke 04 0:2

Postawię na Schalkę choć w pierwszym spotkaniu mnie rozczarowało. Wolfsburg to ligowy średniak, z którym Schalke nie powinno mieć kłopotów. Jednakże musi zagrać lepiej niż w pierwszym meczu.

2013-08-17 15:30 Werder Brema - FC Augsburg 2:0

Augsburg dostał lekcję od Dortmundczyków. W meczu z Werderem również jest na straconej pozycji. Werder pójdzie za ciosem i wygra drugi mecz z rzędu, po za tym będzie chciał zwycięsko rozpocząć sezon przed własną publicznością.

2013-08-17 18:30 Borussia Mönchengladbach - Hannover 96 1:1

Zespoły wyrównane, i ciężko wskazać mi faworyta. Hannover dobrze rozpoczął sezon wygrywając u siebie, ale Borussia grała z wielkim Bayernem. Postawie na remis który jest najbardziej prawdopodobny.

2013-08-18 15:30 FC Nürnberg - Hertha Berlin 2:2

Beniaminek nie oczekiwanie dobrze rozpoczął sezon. Wynik 6:1 robi wrażenie, jednak nie można oceniać zespołu po pierwszym spotkaniu. Hertha może być groźna w tym sezonie, w meczu z Nurnberg jest w stanie zremisować.

2013-08-18 17:30 Borussia Dortmund - Eintracht Braunschweig 4:0

Borussia jest zdecydowanym faworytem, pytanie brzmi ile bramek nastrzela. Po pierwszym spotkaniu Borussia ma nową gwiazdę, jest nim Aubameyang. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Borussi będzie niespodzianką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-17 15:30 Eintracht Frankfurt 0-5 Bayern Monachium

Skoro Eintracht dostał w poprzedniej kolejce potężne lanie od Herthy, to aż strach pomyśleć jak może być teraz z Bayernem. Przewiduję jednak, że tym razem gospodarze postawią bardziej na obronę i będą za wszelką cenę chcieli przegrać jak najmniej.

2013-08-17 15:30 Hamburger SV 1-2 1899 Hoffenheim

Bardzo lubię obie drużyny i choć myślę, że remis byłby sprawiedliwy, to sądzę, że któraś z drużyn wygra swoje pierwsze spotkanie w tym roku. Dlaczego stawiam na Hoffenheim? Nie mam zielonego pojęcia. Chyba intuicja. Choć ta ostatnio mnie trochę zawodzi.

2013-08-17 15:30 SC Freiburg 0-2 FSV Mainz

Mainz trochę mnie zaskoczyło w swoim pierwszym spotkaniu, więc tym razem postawię na zwycięstwo gości. Wydają się być drużyną trochę lepiej przygotowaną do sezonu i zwłaszcza teraz mogą się prezentować lepiej od kilku innych rywali.

2013-08-17 15:30 VfB Stuttgart 1-2 Bayer Leverkusen

Bayer ciągle jest mocną ekipą co udowodnił już w pierwszym spotkaniu. Jeśli utrzymają taką dyspozycję spokojnie mogą walczyć o czołowe miejsce w lidze. Zgrana ekipa wzmocniona kilkoma piłkarzami daje im ogromną przewagę w wielu sytuacjach.

2013-08-17 15:30 VfL Wolfsburg 0-2 Schalke 04

Nie mam pojęcia dlaczego, ale jak do tej pory drużyny, które są moimi faworytami występują w tej kolejce jako goście. Schalke wydaje się być mocne co pokazał wysoki remis z HSV, czyli drużyną która nie należy do najłatwiejszych. Wolfsburg jest raczej słabszą ekipą od poprzedniego rywala Schalke, więc tym razem goście powinni wygrać to spotkanie.

2013-08-17 15:30 Werder Brema 2-0 FC Augsburg

Zwycięstwo gospodarzy wydaje się być sprawą jasną jak słońce. Odniesione w pierwszym spotkaniu zwycięstwo może dać im trochę wiary w siebie i kolejni rywale powinni być trochę łatwiejsi. Zwłaszcza, że Augsburg do najlepszych nie należy.

2013-08-17 18:30 Borussia Mönchengladbach 1-1 Hannover 96

Remis będzie sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn, które wydają mi się być dosyć wyrównanymi. W dodatku Borussia gra na własnym stadionie, w dalszym ciągu ma mocny skład i chyba większą motywację niż ich rywale.

2013-08-18 15:30 FC Nürnberg 0-3 Hertha Berlin

Wysokie zwycięstwo w pierwszym spotkaniu z pewnością pozwoli piłkarzom z Berlina na rozwinięcie skrzydeł i kolejne zwycięstwo pomimo tego, że rywal jest tym razem odrobinę mocniejszy.

2013-08-18 17:30 Borussia Dortmund 3-1 Eintracht Braunschweig

Borussia z pewnością wygra, lecz nie wiadomą pozostaje ostateczny wynik. W tym spotkaniu na pewno nie zagra Gundogan, który ostatnio jest postacią wiodącą w Borussi i jego nieobecność może trochę kosztować gospodarzy. Goście zaś będą kompletnym tłem dla gospodarzy choć powinno im się udać strzelić jedna bramkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 0:3

Faworyt jest tylko jeden. Eintracht niespodziewanie wysoko przegrał z Herthą, co nie najlepiej wróży przed meczem z Bayernem. Bayern dobrze zaczął sezon i będzie kontynuował drogę po mistzostwo

Hamburger SV - 1899 Hoffenheim 2:0

Oba zespoły zremisowały swoje mecze. Faworytem w tym spotkaniu jest Hamburger. Wieśniaki mają gorszych zawodników, słabo grają na wyjazdach.

SC Freiburg - FSV Mainz 0:2

Freiburg po dobrym poprzednim sezonie- w przerwie letniej został osłabiony. Mainz natomiast prezentuje równą formę i w spotkaniu z Freiburgiem powinien zainkasować 3 punkty.

VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 1:3

Bayer znakomicie rozpoczął sezon. Widać że Hyypia wykonuje dobrą robotę. Kiessling jest nadal w formie, natomiast Syuttgart gra jakoś niemrawo i bez polotu- co udowodnił pierwszy mecz w tym sezonie

VfL Wolfsburg - Schalke 04 1:1

Wolfsburg zawiódł na początku sezonu. Jednak teraz u siebie będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Jednak Schalke jest zespołem z którym ciężko o zwycięstwo. Remis będzie sprawiedliwym wynikiem

Werder Brema - FC Augsburg 2:0.

Werder jest zespołem niedocenianym. Jednak powinien walczyć o czołówkę/ Augsburg to typowy średniak i w meczu z Werderem nie zdobędzie żadnego punktu

Borussia Mönchengladbach - Hannover 96 1:2

Piłkarze Słomki znakomicie rozpoczęli sezon. W formie jest Huszti, który znakomicie prowadzi grę Hannoveru. Borussia dobrze zaprezentowała się w meczu z Bayernem, ale w meczu z Hannoverem nie będzie faworytem

FC Nürnberg - Hertha Berlin 0:2

Hertha zaimponowała w meczu z Eintrachtem i w meczu z Norymbergią będzie chciała utrzymać dobrą serię. Nurnberg będzie miała poważne problemy z zdobyciem punktów

Borussia Dortmund - Eintracht Braunschweig 2:0

Z taką formą Aubameyanga -BVB jest zdecydowanym faworytem. Ponadto pewnie wygrała pierwszy mecz w tym sezonie. Lewy też powinien coś dorzucić. Eintracht to główny faworyt do spadku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 0:3

Eintracht dostał potężne lanie od Herthy i morale na pewno poszybowało w dół. Bayern jak to Bayern - walec, który się nie zatrzymuje. Nie inaczej będzie w sobotę, gdzie tylko kupa szczęścia uchroni gospodarzy od wyższej porażki.

HSV Hamburg - TSG 1899 Hoffenheim 2:0

HSV pozytywnie zaskoczyło i zremisowało na Veltins Arena. Zremisowało, choć mogło wygrać, bo swoje okazje mieli. Wieśniaki zaledwie zremisowały z Norymbergą, choć zwycięstwo powinno zostać w Sinsheim, gdyż zawodnicy pokazali dużą nieskuteczność. HSV potwierdzi dobrą formę.

SC Freiburg - 1.FSV Mainz 1:1

Goście pozytywnie zaskoczyli, bo ograli mający wielkie aspiracje zespół Stuttgartu. Gospodarze dość łatwo ulegli Bayerowi, ale cudów się tam nikt raczej nie spodziewał. Sobotnie popołudnie upłynie pod znakiem sporej ilości akcji, ale małej ilości bramek.

VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 2:2

Jak pisałem wyżej, Stuttgart zaliczył wtopę z Mainz i będzie chciał się odkuć w meczu z Bayerem. Łatwo nie będzie, bo Bayer też nie zamierza tracić głupio punktów. Typowy, sprawiedliwy remis.

VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:2

Wolfsburg zawiódł w Hannoverze. Hecking będzie chciał pokazać, że jeszcze trenerki nie zapomniał, dlatego zespół zmotywuje i ustawi bardzo ofensywnie. Nic to jednak nie da, bo Schalke popisze się dobrą defensywną i zabójczą ofensywą, która rozstrzygnie mecz w samej końcówce.

Werder Brema - FC Augsburg 3:1

Werder w ogromnych bólach ograł w tamtym tygodniu beniaminka z Brunszwiku, a co najgorsze zaprezentował słabą piłkę. Na szczęście mają wsparcie kibiców, którzy poniosą ich w meczu z Augsburgiem.

Borussia Monchengladbach - Hannover 96 3:1

Borussia przegrała z Bayernem, bo przegrać musiała, ale przyznać trzeba, że zaprezentowali się bardzo solidnie. W meczu ze słabszym zespołem i na własnym sezonie spokojnie sobie poradzą i zainkasują 3 punkty.

1.FC Nurnberg - Hertha Berlin 1:3

Hertha jest w gazie, bo strzelić 6 bramek w pierwszym meczu to spore osiągnięcie. Norymberga w pierwszym meczu nie zachwyciła i w mojej opinii nie zachwyci też w niedzielę.

Borussia Dortmund - Eintracht Braunschweig 5:1

A co, jak typować to na całego ;) Eintracht zagrał tragicznie na inaugurację i to musi się tak skończyć na stadionie Borussii. Lewandowski hattrick, Aubameyang dwie, a na trybunach fiesta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eintracht Frankfurt 1-3 Bayern Monachium

Bayern świetnie zaczął, 3:1 z Gladbach. Typuję dokładnie taki sam wynik bo chyba nie wiele argumentów jest za Frankfurtem.

Hamburger SV 2-1 1899 Hoffenheim

Obie ekipy w poprzedniej kolejce zagrały na remis ze swoimi przeciwnikami. Ja szczerze to nie spodziewałem się takiego meczu Hamburgera jaki grał z Schalke. Po fatalnym rozpoczęciu w Pucharze Niemiec, gra z Schalke napawa optymizmem.

SC Freiburg 1-1 FSV Mainz

Freiburg przegrał swój mecz z Leverkusen a Mainz chyba dość niespodziewanie wygrało ze Stuttgartem. Upatruję tu równą rywalizację i tak samo równy wynik.

VfB Stuttgart 1-2 Bayer Leverkusen

Stuttgart dzielnie walczył z Mainz w pierwszej kolejce. A Bayer odniósł pewne zwycięstwo. Ten mecz nie będzie łatwy dla gospodarzy ale to Aptekarze zgarną 3 punkty.

VfL Wolfsburg 2-1 Schalke 04

Wolfsburg dał się ogolić Hannoverowi do zera, Schalke natomiast zagrało świetny mecz z Hamburgerem. Aż przecierałem oczy ze zdumienia że to właśnie HSV dyktowało warunki a Schalke musiało gonić. Wilki aby nie mieć takiego sezonu jak poprzedni, musza brać się do roboty już od pierwszych kolejek.

Werder Brema 2-0 FC Augsburg

Brema po dośc wyrównanym meczu z beniaminkiem szczęśliwie zremisowała. Augsburg dostał tęgie lanie od Dortmundu, wpuszczając 4 bramki w tym 3 debiutanta Abumeyanga. Augsburga typuję do spadku, a Werder niech sobie przypomni jak jeszcze niedawno grał w LM chociażby z Tottenhamem w grupie.

Borussia Mönchengladbach 2-1 Hannover 96

Źrebaki mają patent na Hannover na własnym boisku. Nie rozpoczęli sezonu tak jakby chcieli z pewnością ale umówmy się, zostali rzuceni w pierwszej kolejce na głęboką wodę jaką jest Bayern. Upatruję tu 3 punkty gospodarzy.

FC Nürnberg 0-2 Hertha Berlin

Gospodarze poprzednio zremisowali z mocno przeciętnym Hoffenheim, które przeciez nie tak dawno grało w barażach o pozostanie w pierwszej Bundeslidze. A Hertha mimo że jest beniaminkiem to zawiesiła sobie wysoko poprzeczkę. Tak dobrze teraz już nie będzie ale myślę że są w stanie to wygrać wyraźnie.

Borussia Dortmund 2-0 Eintracht Braunschweig

Wicemistrz niemiec i europy raczej jest tu faworytem. Spuścili lanie Augsburgowi a Braunschweig po wyrównanym spotkaniu niestety przegrało. Kibice gospodarzy będą cieszyć się na Signal Iduna z 3 punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 1-3

Tutaj innego wyniku nie powinno być, wiadomo że to Bayern jest faworytem i on powinien swoją postawą i strzeleniem kilku bramek w meczu to potwierdzać.

Hamburger SV - 1899 Hoffenheim 3-1

Obydwie drużyny zanotowały remis, HSV pokazał się z dobrej strony remisując w Gelsenkirchen, i narobili nie lada kłopotów Gospodarzom, "Wieśniaki" zapewne zaś będą walczyć o byt, i nie wróże im ugrania punktu w tym meczu.

SC Freiburg - FSV Mainz 2-2

Remis, jak się nie wie na kogo postawić, to najlepiej wybrać remis, nie ma zdecydowanego faworyta, więc jest szansa na remis.

VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-3

Dwójka polaków, tylko zapewne Boenisch będzie grać, zobaczymy zapewne ciekawe widowisko, nie będzie łatwo Bayerowi wygrać, ale mają króla strzelców, zaś VFB po przegranej w Mainz ma szansę na rehabilitację przed własną publicznością, czekamy na świetne widowisko i grad bramek.

VfL Wolfsburg - Schalke 04 1-2

Wilki osłabione po 2 czerwonych kartkach, zaś Schalke po bardzo dobrym meczu wydaje się być lekkim faworytem, ale to się okaże.

Werder Brema - FC Augsburg 1-1

Jeden ze słabszych meczów, choć ostatnio Augsburg wygrywał z Werderem, to obstawię remis, ale wszystko się może zdarzyć, Niemiecki futbol jest nie obliczalny.

Borussia Mönchengladbach - Hannover 96 2-1

Po przegranym meczu z Bayernem, Borussia ma szansę na rehabilitację, ale łatwo nie będzie, Hannoverem łatwo skóry nie odda i o tym się przekonamy.

FC Nürnberg - Hertha Berlin 3-2

Mecz bez faworyta, choć Norymberga ma patent na Berlińczyków, wygrali ostatnie mecze.

Jednak dlatego obstawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy, bo zaciętej walce i wyrównany meczu.

Borussia Dortmund - Eintracht Braunschweig 4-0

Poza Bayernem, to ten mecz ma tylko jednego faworyta, i taki też będzie wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-17 15:30 Eintracht Frankfurt 1:3 Bayern Monachium

Nie bardzo są podstawy do typowania przeciw Bayernowi. Nawet jeśli ekipa Guardioli straci bramkę, co jest możliwe, bo gra obronna w meczu z Borussią Monchengladbach nie wyglądała najlepiej, to i tak strzeli ich kilka. Ofensywa jest przepotężna.

2013-08-17 15:30 Hamburger SV 2:1 1899 Hoffenheim

Obie drużyny zremisowały w ostatniej kolejce. Z tym, że Hamburger SV urwał punkt Schalke, a Hoffenheim zdobyło jedno oczko z Norymbergą, i to u siebie. Uważam gospodarzy za lepszą ekipę i typuję ich wygraną.

2013-08-17 15:30 SC Freiburg 1:1 FSV Mainz

Na inaugurację sezonu Freiburg przegrał, a Mainz wygrało. Pierwsza ekipa grała jednak na wyjeździe z Bayerem, a druga u siebie ze Stuttgartem. Remis jest prawdopodobny, choć nie zdziwię się, jeśli goście ostatecznie zwyciężą.

2013-08-17 15:30 VfB Stuttgart 2:3 Bayer Leverkusen

Obie ekipy potrafią strzelać gole, ale nie unikają też straconych bramek. Typuję wygraną Bayeru, bo to drużyna o większym potencjale, mająca za cel wdrapanie się na podium na koniec sezonu.

2013-08-17 15:30 VfL Wolfsburg 2:2 Schalke 04

Wolfsburg to bogaty klub, ale chyba nie nawiąże do sukcesów sprzed kilku lat, gdy wygrał Bundesligę. To takie Zagłębie Lubin - piłkarzom niczego nie brakuje, ale za ten klub mało kto chce też "umierać". Schalke ma lepszych piłkarzy i nie przegra tego spotkania.

2013-08-17 15:30 Werder Brema 2:0 FC Augsburg

Ausgburg "planowo" poległ w Dortmundzie, a Werder wywiózł trzy punkty z Brunszwiku. Choć bremeńska ekipa jest słabsza, niż w ostatnich sezonach, to w tym meczu powinna wygrać. Goście to jeden z głównych kandydatów do spadku.

2013-08-17 18:30 Borussia Mönchengladbach 1:1 Hannover 96

Monchengladbach poległo w pierwszej kolejce, ale że grało z Bayernem, to nic to nie znaczy. Hannover poradził sobie z Wolfsburgiem. Nie bardzo wiem, na kogo postawić, więc zatypuję podział punktów.

2013-08-18 15:30 FC Nürnberg 2:2 Hertha Berlin

Hertha zaskoczyła w 1. kolejce. Mało kto spodziewał się takiej kanonady. Norymberga może jednak urwać punkt drużynie ze stolicy. Drugi raz podopieczni Josa Luhukaya nie będą tak skuteczni.

2013-08-18 17:30 Borussia Dortmund 5:1 Eintracht Braunschweig

Typowa "jedyneczka". Nie mam żadnych argumentów na zdobycie jakichkolwiek punktów przez Eintracht w tym meczu. Borussia może strzelił jeszcze więcej bramek, niż w pierwszej kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 2 kolejki: TUTAJ

Tabela ogólna: TUTAJ

Terminarz 3 kolejki:

2013-08-23 20:30 Borussia Dortmund - Werder Brema

2013-08-24 15:30 1899 Hoffenheim - SC Freiburg

2013-08-24 15:30 Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach

2013-08-24 15:30 Bayern Monachium - FC Nürnberg

2013-08-24 15:30 FSV Mainz - VfL Wolfsburg

2013-08-24 15:30 Hannover 96 - Schalke 04

2013-08-24 18:30 Hertha Berlin - Hamburger SV

2013-08-25 15:30 Eintracht Braunschweig - Eintracht Frankfurt

2013-08-25 17:30 FC Augsburg - VfB Stuttgart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-23 20:30 Borussia Dortmund - Werder Brema 2:0

Borussia jest faworytem spotkania, ale nie jest jeszcze w takiej formie,do której przyzwyczaiła swoich kibiców. Werder to solidna drużyna, pokazują to ostatnie wyniki. Jednakże w meczu z Borussią, będą musieli przełknąć pierwsze straty punktów.

2013-08-24 15:30 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 3:1

Hoffenheim mnie zaskakuje, dobrze gra a ostatni wynik robi wrażenie. W meczu z Freiburgiem jest faworytem, ale Bundesliga jest tak nieoczekiwana, że każdy wynik jest możliwy. Na razie lepiej spisuje się Hoffenheim więc postawie na ich zwycięstwo.

2013-08-24 15:30 Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach 2:0

Leverkusen spisuje się wyśmienicie, potwierdza całkowicie aspiracje walki o L.M. O mistrzostwie mogą zapomnieć, choć nie takie cuda piłka widziała. W meczu z Borussią jest faworytem, ale musi być ostrożnym ponieważ Borussia to nie wygodny przeciwnik.

2013-08-24 15:30 Bayern Monachium - FC Nürnberg 3:0

Co tu pisać, Bayern to 100% faworyt, choć ostatnio sporo się męczył. Jednakże na swoim terenie powinien rozbić Nurnberg,który szczęśliwie zremisował dwa ostatnie mecze.

2013-08-24 15:30 FSV Mainz - VfL Wolfsburg 2:1

Mainz wyrasta na rewelację sezonu. z Wolfsburgiem jest małym faworytem. Ma w swych szeregach dobrego zawodnika Mullera, który zdobył już 3 bramki. Wolfsburg nie jest na straconej pozycji, ale wydaje mi się że ulegnie Mainz.

2013-08-24 15:30 Hannover 96 - Schalke 04 1:1

Oba zespoły przegrały wysoko w poprzedniej kolejce, o ile Hannover to średniak ligowy którego wyniki mnie nie dziwią, to Schalke po raz kolejny zawodzi. W tym spotkaniu nie widzę faworyta, więc stawiam na remis.

2013-08-24 18:30 Hertha Berlin - Hamburger SV 2:1

Jak na beniaminka Hertha bardzo dobrze sobie radzi. Hamburger to drużyna po której wszystkiego można się spodziewać, jednakże w tym spotkaniu przychylam się ku Hertha która gra u siebie.

2013-08-25 15:30 Eintracht Braunschweig - Eintracht Frankfurt 0:1

Beniaminkowi będzie bardzo trudno utrzymać się w Bundeslidze,pierwsze mecze to potwierdzają, choć w tych meczach nie poddał się walcząc do końca. W meczu z Frankfurtem ma szansę na jakieś punkty, ale Frankfurt jest bardziej doświadczonym klubem, który powinien poradzić sobie z beniaminkiem.

2013-08-25 17:30 FC Augsburg - VfB Stuttgart 1:1

Spotykają się dwa najsłabsze jak na razie zespoły. Nie spodziewam się jakiegoś dobrego spotkania. Mecz typowo na remis więc tak daję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-23 20:30 Borussia Dortmund 2-1 Werder Brema

Werder choć tak jak Borussia może się pochwalić kompletem punktów po dwóch kolejkach, to wydaje mi się, że jest zespołem o klasę słabszym od rywali. Gospodarze nie bez powodu rok w rok liczą się w walce o tytuł, a tegoroczne wzmocnienia bardzo im pomogły.

2013-08-24 15:30 1899 Hoffenheim 3-0 SC Freiburg

Strasznie ciężko wytypować wyniki zespołu Hoffenheim. Raz remis ze średnim rywale, a później wysokie zwycięstwo z HSV. Tym razem powinno być trochę łatwiej, gdyż Freiburg jest raczej jedną z drużyn, która będzie walczyć o pozostanie w lidze.

2013-08-24 15:30 Bayer Leverkusen 2-1 Borussia Mönchengladbach

Drużyny grające na podobnym poziomie i obie z nich mogą spokojnie to spotkanie wygrać. Myślę jednak, że własne boisko powinno pomóc Bayerowi w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.

2013-08-24 15:30 Bayern Monachium 3-1 FC Nürnberg

Bayern mocno nas rozczarował w zeszłym tygodniu niewiarygodnie męcząc się ze swoim rywalem. Tym razem powinno im być o wiele łatwiej, grają na własnym stadionie i znów będą chcieli nastrzelać kilka bramek.

2013-08-24 15:30 FSV Mainz 0-2 VfL Wolfsburg

Choć Mainz ma obecnie komplet punktów, to wydaje mi się, że to goście są odrobinę lepszą drużyną i jeśli włożą w to spotkanie odpowiednio dużo sił powinni wygrać na stadionie rywala. Zresztą wysokie zwycięstwo nad Schalke pokazało, że goście potrafią grać dobrze w piłkę.

2013-08-24 15:30 Hannover 96 1-1 Schalke 04

Schalke swoją formą nie zachwyca, ale może uda im się to spotkanie zremisować. Hannover i Schalke mają porównywalnych zawodników, ale w tej chwili gościom brakuje tego "czegoś". Remis powinien być jednak w ich zasięgu.

2013-08-24 18:30 Hertha Berlin 2-0 Hamburger SV

Hertha mnie strasznie zaskakuje w tym sezonie i powinno być w o wiele lepszej dyspozycji niż ich dzisiejsi rywale. HSV od kilku lat nie jest w stanie grać na takim poziomie jak dawniej i co roku ich gra wygląda coraz gorzej.

2013-08-25 15:30 Eintracht Braunschweig 1-1 Eintracht Frankfurt

Zespoły, które powinny walczyć o utrzymanie zagrają ze sobą. Ciężko mi coś więcej powiedzieć, gdyż nie widzę żadnych pozytywów w obu zespołach.

2013-08-25 17:30 FC Augsburg 0-1 VfB Stuttgart

Stuttgart jest kolejnym zespołem, który trochę mnie w tym roku rozczarowuje. Choć obie drużyny nie wygrały jeszcze ani jednego spotkania, to wydaje mi się, że goście powinni wygrać to spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund 2-0 Werder Brema

BVB mimo wyniku nie grało ostatnio aż takiej kupy. W tym momencie nie liczy się piękność a regularność zdobywania tych punków przy późniejszym natłoku spotkań, ligowych, pucharu krajowego i Europejskiego. W tej konfrontacji BVB wygląda lepiej i to na zespół z Signal Iduna i ich 80 tyś grupy towarzyszy postawię.

Hoffenheim 2-1 Freiburg

Wieśniaki świetnie zaczynają sezon, remis u siebie a następnie rozgromienie Hamburgera SV na wyjeździe. To nie podobne do tej drużyny. 4 punkty po dwóch kolejkach zainkasowane a Freiburg dołuje. Dwie przegrane i nie zanosi się na jakis pozytywny wynik w tej kolejce ale kiedyś trzeba zacząć punktować.

Bayer Leverkusen 2-0 Borussia M'gladbach

Aspiryny podobnie jak reszta zespołów które zapewniły sobie fazę grupową LM z urzędu nie zawodzą. 2 bramki w tej konfrontacji to minimum, wydaje się że to właśnie Leverkusen u siebie może zgarnąć 3 punkty.

Bayern Monachium 3-0 FC Nurnberg

Nie będziemy tu nikogo czarować, kto jest głównym faworytem do tytułu to chyba każdy kto śledzi jako tako rozgrywki Bundesligi wie to doskonale. Wszystkich nas rozczarował Bayern, spodziewaliśmy się pogromu w poprzedniej kolejce ale Bawarczycy wygrali skromnie. Allianz Arena to twierdza nie zanosi się zeby przyjezdni w tej kolejce mieli zdobyć tu jakiekolwiek punkty.

FSV Mainz 2-2 VfL Wolfsburg

Gospodarze póki co nadspodziewanie dobrze sobie radzą. Wolfsburg dość trudno sklasyfikować, ze skrajnosci w skrajność popada. Przegrana 0:2 a następnie wysoka wygrana co by nie powiedzieć z lepszym Schalke który jeszcze liczy sie w walce o Ligę mistrzów. Może być to wyrównane spotkanie.

Hannover 96 2-1 Schalke 04

Oba zespoły bez fajerwerków póki co, odrobine w lepszej sytuacji sa gospodarze ale Schalke ma trudny moment. Po dwóch spotkaniach w lidze zaledwie jeden punkt zgromadzony i nie pewna sytuacja w eliminacjach Ligi Mistrzów gdzie na Veltins Arena pozwolili wbić gola dającego nadzieję PAOKowi. Goście moga ten mecz zlekceważyć skupiając sie bardziej na eliminacjach.

Hertha Berlin 2-1 Hamburger SV

Trochę dziwnie to brzmi że beniaminek jest lepszy w tej chwili od zespołu który jest cały czas w Bundeslidze od początku jej istnienia. Hamburgerowi widocznie brakuje tutaj tej kreatywności, dynamiki i szybkości która dawał Son. Po prostu zaczynają sezon dokładnie tak samo jak poprzedni. Wtedy dał impuls wracający z Tottenhamu Hotspur, Rafael Van Der Vaart. Uda się odbić od dna Hamburgerowi? Myślę że to jeszcze nie ta kolejka.

Eintracht Braunschweig 1-0 Eintracht Frankfurt

Oba zespoły nie zgromadziły w tym sezonie jeszcze nawet złamanego punktu. To jest szansa na zapunktowanie któregoś ewentualnie na podzieleniu się punktami. Beniaminek w moim odczuciu mimo obu przegranych jednak nie grał tak źle i ma tu bardzo dużą szanse na pogrożeniu przeciwnika i odbiciu sie od dna.

FC Augsburg 1-2 WfB Stuttgart

Zupełnie taka sama sytuacja jak w spotkaniu u góry, zespoły kompletnie bez żadnego punktu które mają szansę na odbicie się od tego przysłowiowego dna. Stuttgart ma trochę bardziej komfortową sytuację ponieważ w przeciwieństwie do Augsburga coś strzelał. Może to być czynnik przemawiający za gośćmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund - Werder Brema 2:0

Oba zespoły dobrze zaczęły ten sezon. Werder jednak nie zachwyca swoją grą. BVB też zagrał słabo. Jednak u siebie Borussia będzie chciała zdobyć cenne 3 punkty. Liczę również na bramkę Lewego z gry

1899 Hoffenheim - SC Freiburg 2:0

Wieśniaki niespodziewanie pokonali wysoko HSV co nie może być przypadkiem. W starciu z Freiburgiem powinni zdobyć komplet punktów. Freiburg gra na razie bardzo słabo i nie powinna stawić wysokich wymagań drużynie gospodarzy

Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach 2:0

Bayer jest zdecydowanym faworytem. W dobrej formie są napastnicy Aptekarzy. U Borussii widać poprawę gry, ale nie na tyle aby zagrozić Bayerowi

Bayern Monachium - FC Nürnberg 2:0

Niby Bayern wygrywa, ale nie tak jak oczekują od tego kibice. Podopieczni Guardioli będą chcieli w efektowny sposób wygrać z Norymbergią, które gra dość średnio i nie zachwyca swoją grą

FSV Mainz - VfL Wolfsburg 1:1

Mecz na typowy remis. Oba zespoły prezentują podobny poziom, mają podobnych klasą zawodników. Mainz jest zawsze groźne u siebie, a VFL potrafi postawić mocne warunki

Hannover 96 - Schalke 0:1

Ciężki mecz do obstawienia. Oba zespoły grają w kratkę. I Hannover i Schalke wysoko przegrał swoje mecze. Uważam że Schalke przełamie się w spotkaniu z Hannoverem

Hertha Berlin - Hamburger SV 1:1

Hertha dobrze weszła w sezon. Hamburg natomiast tak sobie. W meczu z Herthą będzie chciała odbić się w tabeli. Jednak Hertha jest ciężkim rywalem, dlatego remis jest prawdopodobnym wynikiem

Eintracht Braunschweig - Eintracht Frankfurt 0:2

Mecz zespołów z dna tabeli. Postawa Frankfurtu to rozczarowanie dla kibiców. Jednak w starciu z Eintrachtem B. powinni zdobyć 3 punkty. Ekipa beniaminka gra słabo i nie pokazuje niczego- co mogłoby wskazywać na zdobycie punktów z Frankfurtem

FC Augsburg - VfB Stuttgart 1:2

Sttutgart jest bardzo nisko w tabeli. Jednak w meczu z Bayerem w poprzedniej kolejce pokazał że ekipa VFB jest faworytem w meczu z Augsburgiem. Augsburg ma problemy i w ofensywie jak i defensywie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-08-23 20:30 Borussia Dortmund 4:0 Werder Brema

Werder nie ma zbyt wielu argumentów w tym starciu. Ma o wiele słabszą kadrę od vice-mistrza Niemiec. Dodatkowo kontuzje spowodowały, że obrona ekipy z Bremy wygląda tragicznie. Znowu na boisku pojawią się takie osobistości jak Lukimya, który zawalił mnóstwo bramek. Wysokie zwycięstwo gospodarzy, taki jest mój typ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...