Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Recommended Posts

@CDFanatyk jeśli przy instalacji Dead Island napotkasz błąd CRC, to nic się nie stanie, bo niezainstalowane dane zostaną pobrane przez Steama. W takim przypadku długość instalacji będzie już zależeć tylko od możliwości twojego łącza.

Tytułów od Techlanda nie kupuję w sklepach bo wolę poczekać te pare lat i dostać je w cd action smile_prosty.gif

A ja nie mogłem się doczekać i gunslingera kupiłem od razu po wyjściu. (zresztą tak jak inne CoJ'e oprócz the cartel.)

@up więc pewnie będzie też kiedyś dying light i hellraid no chyba żę cda już nie będzie

I na Dying Light i Hellraid też nie będę czekał do wydania ich w CD-A.

Gdzie je przeciek?:D

A tak poważnie to może w tym miesiącu po przecieku z grubej rury nie będzie już "kapiszonów" przeciekowych?:D

Ja bez przecieków obstawiam "Mark of the ninja" jako 2.pełniak:P

Pozdrawiam;)

Pomysł na promowanie PL tytułów przy okazji wydawania kolejnej częsci nie jest zły. Niedawno tak było ze Sniperem GW Gold przy premierze dwójki (szkoda że DRM Free, a nie pod steam - chyba kupię jeszcze raz by mieć go na koncie Steam ze Siperem 2 i Sniper Elite v2 i pierwszym Sniper Elite Rebellionu), teraz będzie Dead Island Techladnu z okazji premiery Riptide.

W sumie chyba kupię i aktywuję na drugim koncie, bo Dead Island GOTY mam kupione z 1,5 roku temu za 7,5e na którejś z wyprzedaży. Teraz Dead Island ma karty (co prawda śmiesznie tanie) ale zawsze - Gabe jednak ma łeb do interesesów - ludzie łyknęli pomysł z kartami, levelami i odznakami jak młode pelikany. I interes się kręci - zawsze to te 15% albo i 66% dla Steama z handlu na rynku - przy sprzedaży karty za 3 eurocenty Steam bierze 2, sprzedawca dostaje 1 confused_prosty.gif

Przy tej cenie nie opłaca się sprzedawać, ale można wydropić karty z DeadIsland, dokupić na rynku parę brakujących i to będzie jedne z tańszych sposobów levelowania konta/zrobienia odznaki - nie wiadomo kiedy wyższy levev się przyda, bo np: teraz do dropowania kart z głosowań na Summer Sale trzeba było mić konto minimum 5 czy 6 levelu.

Edited by KotekBehemotek

Zacny pełniak milordzie. Lecz jeśli podczas instalacji napotkam jakiś błąd to się wmarchwie! Już 2 raz z rzedu mam błąd danych crc rozpacz.gifkrecka_dostal.gifklnie.gif

Probuj kopioac katalogi z gra z plytki na HDD i stamtad instalowac. Czesto pomaga.

Przeciek to je na mojej scianie w przedpokoju, bo w lazience rura trzasla. confused_prosty.gif

Spoko. Pojedziesz na urlop, wrócisz, będzie naprawione. smile_prosty.gif

Ale moglibyście wrzucić info co, kiedy i jak. Albo z mostu kazać być cicho i czekać do piątku na pełną zapowiedź.

@EDIT

Aaaaa teraz widzę. Zwykle nie czytam tych komentów na stronie, bo za dużo ich.

Edited by 8azyliszek

Zgodnie z tym co Smuggler napisał w komentarzu - przeciek będzie JUTRO. Radzę najpierw czytać, potem pisać, bo następne posty o treści zbliżonej do "kiedy przeciek?!?!?!?!?!" będę traktował jako spam/stats i odpowiednio nagradzał.

t3tris skoro będziesz dawał bana czy coś w tym stylu za takie błachostki jak pytanie "kiedy przeciek" to ciekawe co robisz z takimi co hejtują CDA ?? Akurat nie wiedziałem że Smuggler napisał w poście "z grubej rury" że przeciek będzie jutro i chciałem się dowiedzieć tutaj a ty już wyskakujesz z grozbami. :(

@Nani1797

Film 'Nic nie widziałem, nic nie słyszałem' jest świetną komedią, ale nie jest to tłumaczenie dla spamu na forum.

Pierwsze primo: pisze się 'błahostka', nie 'błachostka'. Niby taka błahostka, a już kiepsko świadczy o Tobie.

Drugie primo: pytanie 'kiedy przeciek?' nie jest błahostką. Jest ordynarnym spamem i wskazówką, że piszący nie czyta forum, newsów na głównej i generalnie ma podejście 'innych mam w (_!_), oczekuję odpowiedzi na mój post. NOW!'. Przecieki są wtedy, gdy są. I nie zmieni tego nawet 1kk takich postów. Wróć, w zasadzie może zmienić. Bo jakby Redakcja zaczęła odpisywać na takie posty, to nigdy nie miałaby czasu tych przecieków przygotować.

Trzecie primo: ogólne zasady pojawiania się przecieków nie zmieniły od dawna. Jeśli zaś występowały jakieś odstępstwa, to forumowicze byli o tym informowani. Nie widzę więc potrzeby spamowania postami 'kiedy przecieki?'. Jak dla mnie takie posty są przejawem już nie tyle ogólnie pojętego infantylizmu, tylko wręcz świadectwem, że konta ich autorów powinny zostać skasowane. Z uwagi na podejrzenie, że oszukiwali przy rejestracji w kwestii swojego wieku, który ma wynosić minimum trzynaście lat.

Konkludując: t3t miał całkowitą rację wlepiając osta tamtemu użytkownikowi. Poza tym nie 'wyskakuje z groźbami', tylko upomina. I ma do tego prawo. Tak jak jak ja, który teraz też 'wyskoczę z groźbami':

Za sam ostatni post mógłbyś już zostać ukarany. Gdyż pokazjuje on, iż nie znasz reglulaminu. A ten jasno wskazuje jak polemizować z modkami http://forum.cdactio...owtopic=106549.

@Pzkw VIb

Skoro drobny błąd ortograficzny autora całych 4 postów na forum (domyślnie: pisze rzadko) już kiepsko świadczy o człowieku, to co powiesz o kimś z przeszło 7k postów na koncie, kto zapomina dodać "się" w stronie zwrotnej ("zasady pojawiania się przecieków nie zmieniły od dawna")?

Radzę ostrożnie wymachiwać poprawnością językową, bo łatwo można wyjść na hipokrytę.

A przy okazji, zomowcy też pałowali za błahostki, a dzisiaj ci powiedzą, że wcale nie upajali się tym skrawkiem władzy nad szaraczkami, tylko taki mieli regulamin.

A teraz pokażcie jak lubicie pałować i dajcie mi bana jezyk2.GIF

Misiu, ponieważ masz niewielki staż na forum - tylko słowne upomnienie. Do dyskusji z moderatorami na temat ich decyzji służy inny temat.

Wszelkim innym miłośnikom analizy i interpretacji prozy autorstwa Pzkw VIb chcę tym samym dać do zrozumienia, żeby sobie darowali, albo robili to w "Uwagach do Moderatorów". - t3t

Edited by t3tris
ostatni dzwonek

Ludziska, czy wy naprawdę nie macie ciekawszych rzeczy do roboty niż wyczekiwanie na ten przeciek? Przecież to nie jest konkurs "kto pierwszy, ten wygra złote galoty". Jak będzie to będzie - Smuggler obiecał dzisiaj, a że on jest słowny to tak zapewne będzie. Jeszcze okaże się, że dodadzą jakiegoś RTS-a i całe czekanie niecierpliwych i nadgorliwych ludzi będzie można o kant tyłka rozbić, bo "łeeee dali strategje!!1" ;)

@daveNWN

Widać, że nie którzy są w gorącej wodzie kąpani i będą tak wyczekiwać i do tego pisać o tym dopóki nie będzie tego przecieku lub ktoś z redakcji nie da odpowiedzi coś na ten temat jak to było wczoraj :P wystarczy poczekać, redakcja też ma co innego do roboty :)

Chcieli przeciek, to mają przeciek - już bite 3 godziny męczymy się z tą zagadką smile_prosty.gif Niczym w rasowym MMO - gruby boss do ubicia przez kilkanaście osób w evencie (mogłem pochrzanić jakieś terminy - w MMO nie gram tongue_prosty.gif)

Nareszcie znaleziono tę reklamę i co mamy? Okładka z AC IV, na coverach Dead Island, Symulator Farmera czyli na podstawie tego co mówi Encyklopedia Gier na GOL-u Farming Simulator 2008 oraz darmowe MMO - Age of Wulin. I teraz gwóźdź programu - 30 dniowy kod na PS+ dla posiadaczy konsoli Sony - w sumie nieźle, ale chwila chwila? Dało się załatwić PS+ na miecha, to nie można było się również dogadać z Microsoftem i wyrwać Golda na miesiąc? Jeśli się okaże, że dzięki temu numerowi gracze PS3 zostaną postawieni w lepszym świetle przez redakcję niż Ci, którzy grają na Xboksie, to ja dziękuję i olewam ten numer na znak protestu i robienia sztucznych barier lepszych i gorszych. Nawet Dead Island nie przemówi do mnie.

Edited by daveNWN

Brzydka okładka. tongue_prosty.gif

Wiem, że pisma nie kupię- w MMO nie gram, zombie mnie nudzą, a poza tym Para, coś do Playstationa, a mam TYLKO PC, no i... Farming Simulator? Tak długi przeciek na taki crap? Ghost- mistrz trollingu. trollface.gif

@down mea culpa

Edited by Arturzyn12

Symulator farmy, ale też 30-dniowy abonament na PS Plus - poraz pierwszy CDA dało nam gry na konsole. wink_prosty.gif

@Arturzyn12, zgadywaliśmy reklamę, czyli niejako zawartość całego pisma, a nie pojedynczą grę.

Edited by Kirrin