Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Kupuj w kiosku, a nie w galerii, to nie będzie problemów.

Ale, że co? Lepiej uważaj co polecasz, bo jak ja raz kupiłem w kiosku to kodzik był super spisany. Dlatego teraz zawsze kupuję w POLOmarkecie - nie ma problemu ze spojrzeniem na klej. Jak folia sklejona jest nieco krzywiej jak reszta, to egzemplarz zostawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako konsolowiec tez mozesz byc zadowolony z bonusa w tym numerze, ale ciiii...

!!... Nie podkręcaj ludzi (mnie?) bardziej, bo do nowego numeru daleko ;(

Nie spodziewam się cudów, ale może jakiś plakacik, hmm... :D

Napiszcie mi na priv co dacie, bo popełnię seppuku XD zakaz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island planowałem kupić już dawno, jednakże zawsze się tak jakoś z nim rozmijałem. CDA jak zwykle wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników :ok:. Do tego jeszcze prosiłbym o jakąś ciekawą publicystykę oraz ew. plakat na deser i będę wniebowzięty :).

P.S. Małe pytanie dla osób które grały: coop ułatwia, lub chociaż uprzyjemnia grę? Bo zastanawiam się, czy nie poszukać by kogoś do wspólnej gry =].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje w kiosku ale też w kioskach są cwaniaki.

50-letnia babcinka, która namiętnie po nocach ciupie w gierki na swoim ultrapececie z i7 oraz Radeonem HD 7XXX, przy okazji sprzedająca "na lewo" kody Steamowe po okazyjnych cenach jest nagminnie spotykana w naszym kraju wink_prosty.gif Jakie znowu cwaniaki? Kupując pismo w kiosku masz 99,9% pewności, że nikt kodu nie spisał, gdyż większość sprzedających w tego typu miejscach wie, że jest coś takiego jak CDA (bo dostaje takie cuś). Połowa z nich nie wie, że to co lata w folii to kartonik z grami, a jakiś maleńki ułamek zdaje sobie sprawę z tego, że w środku jest kod na Steama, który pozwala pobrać grę. Chyba, że ma grającego wnuczka lub dziecko - wtedy to co innego, ale zawsze za okazaniem dowodu zakupu pismo można wymienić.

Stanislaw Lem wspominal, ze piszac swoja pierwsza powiesc uzyl w nim zwrotu "doktor byl starszym 40-letnim mezczyzyna o posiwialych skroniach". Wspominal to majac lat 60 i twierdzac, ze czuje sie mlodo.:) Pogadamy za 20 lat. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj w kiosku, a nie w galerii, to nie będzie problemów.

Ale, że co? Lepiej uważaj co polecasz, bo jak ja raz kupiłem w kiosku to kodzik był super spisany. Dlatego teraz zawsze kupuję w POLOmarkecie - nie ma problemu ze spojrzeniem na klej. Jak folia sklejona jest nieco krzywiej jak reszta, to egzemplarz zostawiam

What, what?! To cóż to za kiosk? Do którego kiosku bym nie poszedł, sprzedawca zawsze wyjmuje pismo spod lady. A że nie da się nawet położyć na nim palca ("bo ukradną...") to nie ma mozliwosci, zeby ktoś spisał kod. No chyba że sam sprzedawca, ale to juz raczej inna historia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność raz być w markecie "Kaufland", patrze CDA na półce bez folii. Innego razu odwiedziłem "Intermarche" płyt nie było.

A pełniak zacny smile_prosty.gif zgaduję że przeciek pojawił się aby uchronić nas przed kupieniem DI podczas steamowej wyprzedaży wink_prosty.gif

Mielismy juz dosc postow "bueeee... a ja 3 dni temu akurat kupilem...:) [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśi ktoś już miałby DI i nie miałby co zrobić z kodem to chętnie go przyjmę wink_prosty.gif

To nie jest sęp-zone, a juz drugi twoj post o tym widze. Zbastuj. [smg]

@TOPIC

No co tu dużo gadać...Pełniak miazga,jak dla mnie pozostałe dwa to mogą być Syrenka Racer & Maluch Racer[no dobra może jednak lepiej nie ;)],bo Dead Island w zupełności wystarczy.

Ale i tak go sepisz zamiast kupic trollface.gif

@EDIT

Jeśli pisanie że jeśli ktoś nie będzie miał co zrobić z kluczem [serio] to chętnie go przyjmę to wg Ciebie sępienie to chyba mamy tego słowa różne definicje, z czego uważam że Twoja jest jednak błędna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja kupuję CDA sprzedawca sam sięga z półki zafoliowany magazyn, albo przynosi egzemplarz z zaplecza, więc raczej o spisaniu kodu mowy nie ma, ale cwaniacy wszędzie się znajdą.

Faktycznie pełniak moim zdaniem mocarny, w sam raz na deszczowe popołudnia. Jak zwykle macie moje pieniądze, nie mogę się doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię Steama. Valve to odpowiednik CIA i Prisma w świecie graczy. Śledzą nas, wiedzą w co gramy, ile gramy, ile kasy wydajemy na gry. Mają ogromną bazę użytkowników i ich danych. I nie ma nad nimi porządnej kontroli. Banał ale takie "wyszpieguj się dla nas sam" mi się nie podoba. Ale cóż zrobić? My jesteśmy O! Tacy malutcy w tej grze korporacji confused_prosty.gif.

Steam to dobra rzecz wszystkie gry w jednym bezpiecznym miejscu do tego nie trzeba się martwić o brak płyty i można grać praktycznie wszędzie. A statystyki pomagają ulepszyć działanie steama, wiadomo zarabiają na tym kupę forsy ale takie jest życie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam to już teraz jest standard.

Sam byłem negatywnie do niego nastawiony, ale muslałem się do niego przekonać.

BTW. Kiedy następne przecieki ?

down: No to będziemy czekać na drugi przeciek z niskiej rury :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pzkw IVb- dwa, krótkie posty pod rząd. Czy moderatorzy przypadkiem tego nie lubią? trollface.gif

Co do pełniaka: nie lubię wielkich jak są na płytach wielkie hity, bo potem się okazuje, że już mam, ale akurat gier Techlandu nigdy nie kupowałem, z reguły zawsze były na płycie. Na pewno zagram - zwykle pełniaki omijam, ale jak się fajny, którego jeszcze nie mam, trafia to nie pogrardzę. Teraz jeszcze tylko jakiś tipsomaniak by się przydał i będzie fajnie (to nie koncert życzeń, tak sobie napisałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie mowcie nic o przeciekach bo jakas rura trzasnela w scianie bloku gdzie mieszkam i mam zalana sciane w przedpokoju. Co gorsza mozliwe, ze trzasnela wlasnie u mnie, wiec w perspektywie kucie sciany.

Znam ten ból. Kiedyś mi rura strzeliła i miałem dużo zniszczeń

Żeby się nikt nie doczepił o spam- Dead Island, na pewno sprawi że Cd-Action sprzeda się w dużej ilości. Raczej nie kupię tego numeru. bo DI mam. Jak będą fajne pozostałe pełniaki- może zakupię następny numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie mowcie nic o przeciekach bo jakas rura trzasnela w scianie bloku gdzie mieszkam i mam zalana sciane w przedpokoju. Co gorsza mozliwe, ze trzasnela wlasnie u mnie, wiec w perspektywie kucie sciany.

Czyli klątwy rzucane przez antyfanów na Smugglera wreszcie przyniosły jakiś efekt :):P:D.

Przeczytałem jeszcze raz reckę DI enkiego. Jest tam opisana możliwość co-opu przez sieć i Steam. A czy da się grać we dwóch na jednym kompie przy pomocy padów? Albo przez Lan chociaż? Skoro tylu tu już ma tą grę to może ktoś wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP: redakcja chciała uniknąć sytuacji, w której ktoś kupi tę samą grę na SSS i będzie narzekał / nie kupi pisma.

P.S. Korzystając z okazji, małe pytanie do redakcji: czy będzie reklama w TV?

EDIT:

@ Down: SSS to skrót od Steam Summer Sale, dalsze przecieki będą w normalnym terminie, po prostu redakcja musiała poszpanować ;). Smg powiedział też że będzie jakiś bonus dla konsolowców.

Jako konsolowiec tez mozesz byc zadowolony z bonusa w tym numerze, ale ciiii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...