Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Jako konsolowiec tez mozesz byc zadowolony z bonusa w tym numerze, ale ciiii...

O! CDA coś szykuje dla kąsoluchów - nie będę ukrywał, że cieszy mnie to niezmiernie. Może płytka z jakimiś demami na konsolę lub kodem na jakieś DLC do konsolowej wersji Dead Island - w sumie mała rzecz, a mogłaby ucieszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale paczka chipsow tez cieszty.

Kogoś może tak, ale nie mnie. Wolę serek wiejski ;)

Nie martw się Dave, to będzie albo na PS3 albo kod na zniżkę na GTA V

Przypuszczam, że może to być zniżka na jakąś konsolową grę w sklepie CDA lub jakieś popierdółki dla rzeszy posiadaczy Wii U w naszym kraju ;) Xbox 360 to marginalny udział w rynku :) Z resztą, co będzie to będzie i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A ten post napisałeś w trybie offline :).

Też nie lubię Steama. Valve to odpowiednik CIA i Prisma w świecie graczy. Śledzą nas, wiedzą w co gramy, ile gramy, ile kasy wydajemy na gry. Mają ogromną bazę użytkowników i ich danych. I nie ma nad nimi porządnej kontroli. Banał ale takie "wyszpieguj się dla nas sam" mi się nie podoba. Ale cóż zrobić? My jesteśmy O! Tacy malutcy w tej grze korporacji :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie jakiś naprawdę bardzo dobry pełniak po 2 miesiącach posuchy... (to moja opinia, więc bez spiny ;) )

Już macie moje 16 zł - kupuję na pewno. Tymczasem ja czekam jeszcze na resztę pełniaków, no i ciekaw jestem czy Tipsomaniak będzie.

A, i jeszcze jedno - mam nadzieję, że DI doczekało się jakichś patchy przez te 2 lata, bo przy premierze odbiłem się od tej gry - tak zabugowanej giercoki nie widziałem od dawien dawna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

dead island... na Steama sad_prosty.gif

Szkoda nie wszyscy czytelnicy mają dostęp do internetu a pograć by chcieli sad_prosty.gif

Dokładnie jak napisał 8azyliszek jeśli możesz napisać posta to i możesz się zalogować na STEAM i dać tryb offline.

Takie marudzenie przypomina narzekanie ludzi który słuchali radia a pojawiły się telewizory a następnie "po choler mi kolorowy obraz?!" to się nazywa EWOLUCJA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pełniak, szkoda że mi się zdubluje Skoro to jest gra nr 3, to strach się bać...

Dead Island jest pierwszym pełniakiem, pozostałe dwa(?) nie będą z pewnością tak znane czy dobre choć to zależy od indywidualnych preferencji kupującego. Dobra polska gra do tego za dość umiarkowaną cenę. Mnie przekonali już na samym początku do kupna tego numeru. Szkoda tylko że przez to nie będę miał czasu pograć w The Book of Unwritten Tales ale przez ten tydzień postaram zagrać w To the moon.

Gratuluję redakcji załatwienia praw do takiego tytułu który z pewnością przez jakiś czas nie pojawi się w zagranicznych czasopismach dla graczy. Ciekawy jestem czy redakcja zdołała by zdobyć prawo do Wiedźmina ale to chyba nie jest to temat przeznaczony na takie rozważania.

Nie będę też narzekał jak niektórzy że dacie wersję podstawową zamiast edycji z DLC które można przecież nabyć osobno. Kiedyś była tylko jedna pełna wersja i człowiek się cieszył zamiast narzekać choć prawdopodobieństwo trafienia na grę z nietolerowanego gatunku było o wiele większe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać są wakacje ale czy Cdaction mógłby umieścić na kopercie z płytami jakąmś plombę wykonaną z taśmy, przyklejana z logiem pisma na środku perforowana. Chodzę po galeriach i widzę że małolaty rozpakowują pismo. Zabezpieczenie przed spisaniem kodów. Taki pełniak będzie zachęcał do spisania kodu. Mam nadzieję że inni forumowicze poprą mój pomysł. Dlaczego uczciwi kupujący mają płacić za złodzieji i mieć pretensje do pisma. Rozpatrzcie mój pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...