Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Witam ! Jestem nowym użytkownikiem od dzisiaj. smile_prosty.gif Tylko jedna rzecz mnie ciekawi, skąd te moje zdjęcie się wzięło automatycznie?

Dobra. Super sprawa z tym numerem z Dead Island biggrin_prosty.gif Gdy chciałem pójść kupić ten magazyn to pół miasta musiałem przechodzić szukać tego numeru, ale nabyłem ten numer.

Zszokowało mnie to, że zbyt ciężka waga aktualizacji do ściągania godziny cierpliwości. biggrin_prosty.gif Kupiłem by zagrać w Coop-ie biggrin_prosty.gif

Posiadałem piracka i przeniosłem się na legalną... biggrin_prosty.gif

Jako ze jestes tu nowy to ci tylko powiem, ze tutaj NIE chwalimy sie posiadaniem pirackiej wersji. Tak po prostu. Masz, to masz, ale nie musisz sie z tym obnosic, nasi modkowie takie teksty traktuja dosc surowo (warto poczytac regulamin forum). Dzis po prostu ci tylko zwracamy uwage, zebys tak nie robil. OK?

Bo wiesz "gwalcilem dzieci ale juz przestalem, bo zrozumialem, ze zle robie" to tez w sumie powod do chwaly ale chyba takiego tekstu bys nie wyglosil, prawda?

{smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziś kupiłem gazete cd action z gra dead island w Holandii w polskim sklepie. W domu instaluje na steamie i pisze , że w tym kraju gra jest niedostępna. Da się to jakoś obejść albo coś? Nie chcę żeby kasa poszła na marne jak jest taka dobra gra.

Też tak mam tylko , że w Irlandii. :( , na razie żadnej pomocy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziś kupiłem gazete cd action z gra dead island w Holandii w polskim sklepie. W domu instaluje na steamie i pisze , że w tym kraju gra jest niedostępna. Da się to jakoś obejść albo coś? Nie chcę żeby kasa poszła na marne jak jest taka dobra gra.

Też tak mam tylko , że w Irlandii. sad_prosty.gif , na razie żadnej pomocy...

Jak dobrze pamiętam to było mówione, że gra jest możliwa tylko do aktywacji w Polsce (?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ponieważ ostatnio pożyczyłem koledze płytę i poźniej mi ją oddał i ostatnio dowiedziałem się ze dead island działa przez steam i przy próbie aktywacji klucza pisze ze klucz został użyty chciałbym się dowiedzieć czy jakos da się udzyskać stracony klucz płytę oczywiscie mam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...