Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LARRY

Dead Rising (seria)

Polecane posty

Mój pierwszy wpis na forum;) Ostatnio widziałem screeny i filmik z "Chop Dill You Drop" czy jakoś tak i niezbyt mi się podobało. To przez moc obliczniową Wii: mniej zombiaków, szare miejscówki, jakoś tak mało wesoło;) Bardzo się najarałem na wersję PC, ale się nie pojawiła, a konsola ogólnie jest dla mnie za droga i jeszcze to, że trzeba sobie wtedy dokupić ekran HD... Szkoda, ale na razie sobie odpuszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.deadrising2.net/

http://www.ps3site.pl/dead-rising-2-oficjalnie/14544/

Postanowiłem lekko odświeżyć temat i tchnąć życie w tego umarlaka ;P a to z racji tego, że zapowiada się część druga, która poza konsolami oficjalnie będzie na PC. Cieszę się z tego choć nie skaczę z radości, bo tytuł nie był jakiś super, ale dostarczał ładnych paru godzin świetnej rozrywki w zabijanie setek zombie ;-D

Ktoś jeszcze czeka na Dead Rising 2? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również czekam, gra jest swietna, mozna sie przy niej odprezyc> masa broni i zomiakow=........ :D :D
Właśnie, ten tytuł mimo, że od Capcomu nie bawi się w żadne strachy na lachy tylko pełną krwi i masy zombie (damn, tunele pod centrum handlowym mnie się przypomniały) oraz szalonych psychopatów albo bossów grę, która bawi i z lekkim przymrużeniem oka patrzy na cały temat. Nie oczekuję niczego innego jak pięknej, w jakości HD rozwałki dającej ładnych parę godzin zabawy. Oby na PC też się udała, że tak powiem na koniec xP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zakłada okulary Horejszo* YEEEAAHHHH! :D Nie powiem, że czekam na tą grę... W jedynkę trochę grałem i była to bardzo przyjemna rzeźnia z wyrzynaniem hord zombie, ciekawymi psycholami (klown z piłami mechanicznymi :happy: i masą, ale to masą broni, które w dwójce jeszcze dostaną możliwość łączenia się w zabójcze kombinacje. Obejrzyjcie trailery to przekonacie się o co mi chodzi. Dodać do tego tryb multi z uwielbianym przeze mnie tryb co-op - dla mnie szykuje się świetna produkcja ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żadna z osób wypowiadających się w tym temacie nie ominęła tego filmiku: DEAD RISING 2

Nabyłem niedawno L4D 1 - bardzo mi się spodobał - mam nadzieję że z Dead Rising 2 będzie podobnie.. Nie grałem w jedynkę, więc nie znam tej gry ani trochę, ale perspektywa rozwalanie zombiaków brzmi dla mnie bardzo zachęcająco ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda obiecująco, ale wstrzymam się z jakimikolwiek planami odnośnie zakupu aż do premiery i filmików z pełnej gry. Grałem w demo 1 i mi się podobało, więc może i wydam na to pieniądze, bo taka masowa rozwałka zombie to dobra zabawa, wbrew pozorom niektórych osób które znam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę, niestety nie na swoim Xboxie (PCtowiec).

Była to jedna z najbardziej wciągających gier w jakie kiedykolwiek grałem, a grałem w niemało.

To zapewne dlatego, że gustuję w grach z elementami "Survival" i "Open World", a Zombie to zawsze miły dodatek.

Multiplayer, dużo większa mapa, jedyne co nie zostało potwierdzone a na co mam nadzieję to taki jak był w jedynce "Survival Mode" gdzie nie ma fabuły, tylko przetrwanie.

W jedynce wyglądało to tak, że nie było nieskończonych zapasów jedzenia, życie wraz z czasem samo znikało a wszyscy psychole/żyjący byli agresywni. To dlatego, że każdy żyjący posiadał trochę jedzenie, a jeśli chcieliśmy przetrwać kilka growych dni, trzeba było się nieźle zaopatrzyć. Niestety nie było opcji Save, więc pozostawało jedynie nastawić budzik, nafaszerować kryjówkę jedzeniem i jeść co godzinę/parę.

Gdyby tak dać Co-Op Survival z Save systemem i np. w sklepikach gdzie w normalnej grze można kupić broń/Zombrex dodać jedzenie, Zombie Apocalypse Simulator na sterydach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutecznie nakarmiony trailerami, dev diarami i gameplayami jestem pozytywnie nakręcony na tę grę (a nie było tak jeszcze kilka miesięcy temu). Nie ma to jak wysublimowana eksterminacja hord zombiaków. Wymyślne bronie typu: mix wózka inwalidzkiego z krzesłem elektrycznym, czy motocykla z piłami przy kołach wywołują banana na twarzy :D W tej grze liczy się przede wszystkim radosna rozwałka, do reszty nie przywiązuję dużej uwagi, bo nie o to tutaj chodzi.

Kolejny raz twórcy robią nas w balona i wydają przed premierą samodzielne DLC: Case Zero, które jest fabularnym wprowadzeniem do gry. Dla mnie porażka, bo nie będzie tego w pełnej wersji, a miło byłoby poznać początki fabuły kręcącej się wokół zainfekowanej córki bohatera i szaleńczej pogoni za Zombrexem. Niestety praktyka wycinania kawałka gry przed samą premierą to już norma. Dostajemy zatem okrojone gry i w efekcie, aby cieszyć się w pełni kompletną pozycją trzeba zapłacić te 50-60 zł więcej. Żenujące. Nie byłbym sfrustrowany jakby tego typu dodatki wypuszczano najwcześniej 3 miesiące po premierze, ale mieć coś gotowe i nie zaaplikować tego do premierówki? Jaki w tym sens poza skutecznym dojeniem nas graczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Tylko nie pamiętam czy ten tryb nie nazywał się Overtime czy nawet Infinite mode, ale szczegóły nie są ważne ;P Był to najbardziej hardkorowy i ciężki tryb w całej grze gdzie walczyło się prawie non stop i bez sensownej strategii nie było co myśleć o przetrwaniu - dlatego też jak czytałem najlepiej było grać postacią, która miała zachowane bronie od bossów i na maksymalnym poziomie... Powrót tego trybu i to jeszcze w kooperacji uznałbym za wielki plus ;D Siła złego na jednego... ciekawe by to było, IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, że mało kto chce rozmawiać o tej grze.

Jeden z, moim zdaniem, najlepszych tytułów Zombie dostępnych, kontynuacja bardzo udanej, znów, moim zdaniem, gry z Xboxa, w dodatku nawet na PC (czytaj : ogromna możliwość modowania)

Może ludzie myślą, że zabijanie setek/tysięcy zombi czymkolwiek co się pod rękę podwinie to nie zabawa a "przemodelowany grind", czy inna taka herezja.

Kiedyś wystarczyło graczowi powiedzieć :

- Otwarty świat

- Setki żywych celów

- Mnóstwo zabawek

I już były banany na gębach, a dziś co ? To są przykłady komentarzy ze stron typu Gamespot :

"Łee, płatne Demo"

"Łee, pewnie słaba grafa"

"Łee, znowu limit czasowy"

"Łee, Łee"

Ja mam szczerą nadzieję, że w grze znajdzie się model zombi z koszulką "Dead Rising 2 śmierdzi", z chęcią wypróbuje na nich 1001 sposób na unieszkodliwienie zombiaka, a na ich podstawie opracuję drugie tyle. (Już wiem, że w grze są zombiaki z sztandarami " CURE ", przyjemnie takim ubić, a gdyby zmienić Cure na "Gdzie Jest Krzyż" czy inne "popularne" hasło ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, smutne, że gra ma takie małe zainteresowanie. Nie oczekuję od niej nie wiem jak wybujałej fabuły, a nieskrępowanej masakry kolejnych zastępów zainfekowanych. Dróg do tego celu będzie mnóstwo. Nie ukrywam, że oglądając trailery raz po raz miałem uciesz jak widziałem te wyskamowane narzędzia mordu. Mam nadzieję, że twórcy zgrabnie ułożyli misje i będą one wymagające, a cele zróżnicowane. Ta gra jest wręcz stworzona do wyzwań, osiągnięć (zamierzam grać na X360) i co-opa - oby wszystko to zagrało jak należy, a będę miał rozgrywkę na długie godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/14923

Ten trailer potwierdza, że będzie groteskowo, krwiście i cholernie zróżnicowanie jeśli chodzi o eksterminację zombie ;] Jazda motorem, walczenie czymś co przypomina miecz świetlny, piły łańcuchowe przyczepione z dwóch stron do jakiegoś kija, wszelkiej maści wyskoki, kastety... OGROM normalnie. Jeśli będę miał okazję dorwać to gdzieś i ujrzeć w akcji (np. u kumpla) to nie przegapię... a potem oczywiście podzielę się wrażeniami na forum ;D Szykuje się naprawdę zabawna eksterminacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka zabawna. Z opinii kolegów, co już grali, nie jest zbyt fajnie. Ograniczenie czasowe jest o wiele bardziej wkurzające niż w 1. Owszem można eksterminować wrogów jak się chce praktycznie co daje fun, ale podawanie dla córki co 24h leku to jest moim zdaniem zryte. Mamy wybór, albo szukamy leku na planszy(co graniczy z cudem bez pomocy), albo musimy zbierać kasę i go kupić. Na początku jarałem się grą, po opiniach sądzę, że to badziew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób mówi, że ta gra to badziew i na dodatek nie śmieszny :P Moim zdaniem ta gra jest średnia, ALE sama rozgrywka może przysporzyć nie lada zabawy :D jakoś człowiek przeżyje te ograniczenia czasowe, ale przy okazji dobrze się pobawi z nie małą liczbą kuśtykających na mapie ^^

Nie wiem jak was, ale mnie zawsze zadziwiały stroje głównej bohatera, w których pokazywał się na trailerach :O :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka zabawna. Z opinii kolegów, co już grali, nie jest zbyt fajnie.
Badziew, bo ograniczenie czasowe? :huh: Cóż, przekonam się jak sam zagram. Zawsze też można liczyć na scenę moderską, że to ograniczenie zdejmie w normalnym trybie gry albo czekać na informację, że infinity mode również jest :D

Nie wiem jak was, ale mnie zawsze zadziwiały stroje głównej bohatera, w których pokazywał się na trailerach :O
Są a właściwie mają być śmieszne. Z jedynki kojarzę chyba strój Megamen'a a w dwójce widzę, że jest ich więcej jak chociażby zbroja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurteczka IJIEK już jest kultowa! :D

Wszystko ładnie pięknie, tylko żeby forma rozgrywki nie była skopana. Cuda typu ograniczenia czasowe mogą rzeczywiście zabić przyjemność z masakrowania zombiaków. Marzy mi się nabijanie licznika punktów, czesanie kombosów - w tej grze aż prosi się o tego typu ficzery. Oprócz głównego wątku powinien istnieć tryb pokroju Free Ride, gdzie każdy mógłby się wyżyć i przetestować wymyślne zabawki.

Ciekawią mnie acziwy na X360 - jeśli nie będą przesadzone to może być ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Takim 'free ride' był 'infinity mode' w jedynce... hardkorowy co prawda, ale był. W dwójce jak się okazuje go nie będzie. Przynajmniej tak teraz mówi Wiki:

It has also been confirmed that "Infinity Mode" from Dead Rising has been removed from Dead Rising 2.[9] Many hardcore fans of the game are very disappointed by this development.[10]
Moja teza? Albo tego nie będzie w ogóle albo niedługo doczekamy się DLC właśnie z tym trybem :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samo słowo - DLC - dostaję wysypki. Mam nadzieję, że w grze znajdę coś dla siebie i nie będę narzekał. W końcu czekam na ten tytuł z dużym zainteresowaniem. Oglądanie gameplayów może narobić niemałego smaka. Klimat, otoczka, akcesoria, modele postaci - to już mi się podoba. Pozostaje jedynie jedna wielka zagadka: konstrukcja misji, kampanii. Oby to nie ograniczało radości z wyżynania, a są lekkie obawy z tym związane. Nie przekonam się dopóki sam nie przetestuję gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widzę jeszcze jedną możliwość... Albo ktoś zrobi modyfikację, która zniesie ten limit czasowy albo ktoś zrobi odpowiedniego trainera tylko wtedy trzeba będzie to regulować, bo jak dobrze pamiętam z jedynki to pewne zadania też pojawiały się dopiero po pewnym czasie w grze ;] Jeszcze nie wszystko stracone, IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...