Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

1) Czy zdarza ci się umieszczać na rysunkach swoją podobiznę, czy też rysunkowy świat zarezerwowany jest wyłącznie dla Klary i reszty ferajny ?

Nie pamiętam, abym siebie rysował na rysunkach, ale nie z tego powodu, który podałeś.

2) Często ukazujesz w swoich pracach nawiązania do gier/filmów/książek/muzyki itp. czy też wolisz unikać tego typu zabiegów ?

Rysunki w ?CDA?= nawiązania do gier ;)

3) Czy postać Klary jest odzwierciedleniem jakiejś prawdziwej osoby, czy jest to 100% wytwór twojej wyobraźni ?

Lara Croft, ale przecież ona nie jest realna ;)

czy to ty pomalowałeś mi zeszyt sprejem i wmawiałeś, że święty mikołaj nie ma ucha?!

Zaraz, zaraz? Teodor ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Mam na imię Bartek, może mnie skojarzysz :icon_smile: Po pierwsze chciałem podziękować za prezent, faktycznie na ścianie jest :) I mam pytanie : często rysujesz tak po prostu, dla siebie? I czerpiesz z tego jakąś frajdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ba, po przyjęciu prac nie mam żadnego odzewu, że jest OK, ten był dobry, ten zły...

Te najlepsze naszym zdaniem publikujemy, a zle praktycznie sie nie trafiaja, co najwyzej gorsze niz te wybrane. A czasem jest prawdziwa zagwozdka, gdy np. wsztystkie nam pasuja i ktore wybrac? Z niektorych rezygnujemy bo sa... za dobre. :) Tzn. prezentowany tam zart moze np. urazic tych, co maja poczucie humoru wielkosci zasuszonego groszka, a wielkie ego i jeszcze wieksza chec by sie obrazic. Np. kiedys swietny projekt nowych znaczkow PEGI - coz, ale w tym kraju zaraz by sie pare osob nadelo, ze to kpina z wartosci i prowokacja fanow Nergala... Coz...

Czuję się jak rzemieślnik :P

Daj nam Boze wiecej takich "rzemieslnikow".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam na imię Bartek, może mnie skojarzysz Po pierwsze chciałem podziękować za prezent, faktycznie na ścianie jest

Żądaj dowodu, nie obietnic? Foto!

I mam pytanie : często rysujesz tak po prostu, dla siebie? I czerpiesz z tego jakąś frajdę?

Miziam bezmyślnie podczas rozmowy telefonicznej. Wszystko inne to tez rysowanie dla siebie, a że ktoś to chce jeszcze oglądać ;)?

Z niektorych rezygnujemy bo sa... za dobre. Tzn. prezentowany tam zart moze np. urazic tych, co maja poczucie humoru wielkosci zasuszonego groszka, a wielkie ego i jeszcze wieksza chec by sie obrazic. Np. kiedys swietny projekt nowych znaczkow PEGI - coz, ale w tym kraju zaraz by sie pare osob nadelo, ze to kpina z wartosci i prowokacja fanow Nergala... Coz...

Ale pdf ?Chała na wysokości? jakoś umknął cenzurze, za co naczelnym chwała ;)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana Bartka + 100 do zaje*istości.
Więcej Ci M. rysunków nie dał? Sporo tego wymęczyliśmy :P?

Wiadomo Tobie o tym? - KLIK

Najpierw było na kwejku, potem na innych podobnych stronach. Co ciekawe, za każdym razem była to kopia z poprzedniego miejsca, jakbym nowych rysunków nie robił :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem już od lat z CDA - czytając. Nigdy tak dużego wkładu nikt nie włożył, jak Ty w te swoje fajne (świetne) humorystyczne rysuneczki, które "łechtają podniebienia" (i gardła) na pewno wielu (ja jestem przykładem). Więc Cię pozdrawiam. Tak skromnie, ale serdecznie. :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem już od lat z CDA - czytając. Nigdy tak dużego wkładu nikt nie włożył, jak Ty w te swoje fajne (świetne) humorystyczne rysuneczki, które "łechtają podniebienia" (i gardła) na pewno wielu (ja jestem przykładem). Więc Cię pozdrawiam. Tak skromnie, ale serdecznie. :brawa:

Dziękuję bardzo, zawsze chętnie przyjmuje wszelkie komplementy (szczególnie, że jest ich tak mało :P).

Szykujesz coś na dwusetny numer CDA? :wink:

Nie. Sam z terminem się zagapiłem, a nikt z redakcji niczego tez nie zaproponował. Myślę, że wiele specjalnych rzeczy związanymi z moimi rysunkami już w tym roku widzieliście...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś by przenieść część redakcji do świata klary ? Co miesiąc byłby kto inny

byłaby to całkiem fajna odmiana. A i Klara miała by kogoś więcej do towarzystwa niż Stary Robot z Wielgachnym Wejściem USB na Brzuchu i paroma Wygłodniałymi Zombi :P

PS: Pozdrów Klarę i jej ekipę jak i Całą Redakcje CD-Action

:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, będę usiał uzbroić się w cierpliwość. Ale warto ;)
Uzbrójcie się w gigantyczne pokłady cierpliwości: jeżeli kalambury miałyby wrócić na FA, nie będzie to wcześniej, niż na jesień przyszłego roku.

A co z ,,Co autor miał na myśli?'' Trochę tęskno mi do tych zagadek :unsure:

Patrz wyżej. W tej chwili nie jestem w stanie ciągnąć tej zabawy.

Nie myślałeś by przenieść część redakcji do świata klary ? Co miesiąc byłby kto inny

byłaby to całkiem fajna odmiana. A i Klara miała by kogoś więcej do towarzystwa niż Stary Robot z Wielgachnym Wejściem USB na Brzuchu i paroma Wygłodniałymi Zombi :P

"Klara w redakcji CDA"- takie coś już było, nawet w kilku odsłonach.

Bardzo ładnie rysujesz od jak dawna się tym zajmujesz czy rysujesz w domu?

:smile:

Ładnie :P?

Rysuję od 20 lat, zazwyczaj w domu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...