Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Jak możesz prosić Pana Lenca o coś takiego ? To się może skończyć kalectwem, a w najgorszym wypadku śmiercią. Widziałeś/aś co się stało z "wisielcem" z Bioshocka? Pewnie pod tym napisem chciał wrzucić jego zdjęcia. O (s)twórcę Klary trzeba dbać :). Heh, myślał Pan może kiedyś o narysowaniu Klary z elementami mangi ;-) ?

Klary natomiast chcę się spytać. Czy całowałaś się kiedyś ?

PS : Mogę zwracać się do Pana na "Ty" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA!!!!!!! Odkryłeś moją straszliwą tajemnicę! Teraz musisz umrzeć!!!

A tak serio. pochlebiasz mi, twierdząc, że jestem Smugglerem :D. Po za tym, od mordowania tych którzy PUJOOPS (Przypadkiem Ujrzeli Jaśnie Oświecone Oblicze Pana Smugglera) jest Wania, więc twoją propozycja jest ciut bez sensu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że na bieżąco nie odpowiadam na Wasze pytania, ale jestem na wakacjach z dala od netu. Dziś, korzystając z okazji (wysyłanie nowych rysunków do sierpniowego AR), nadrabiam zaległości?

W kolejnych tygodniach również proszę o wyrozumiałość.

Czy myślałeś o wydaniu zeszytu z twoimi rysunkami?

Nie z CDA tylko oddzielnie.

Pewnie. Zasponsorujesz ;)?

Ale byles najlepszy z klasy czy raczej slaby ? ( chodzi o poziom 6 klasa - 3 gim )
Uczyłem się jeszcze systemem 8-klasowym, więc w gimnazjum nie byłem? Byłem raczej średni (ale nie przeciętny :P), średnia 4,1- 4,2. Jak to powiedziała wychowawczyni na wywiadówce: ?zdolny, ale leniwy?. Tak mi zostało?

Czy poznałeś osobiście Podulkę?

Nie, utrzymywałem kontakt tylko mailowy.

Wcześniej pisałeś, że Twoje rysunki można było zobaczyć w gazetce Dobry Humor.

?DH? to pismo Sadurskiego (a tego nawet osobiście widziałem :P, na dodatek sam mnie odwiedził). Owszem, drukowałem i u Podulki, i u Sadurskiego (w pewnym momencie zaczęło to obu panom dosyć przeszkadzać, więc zrezygnowałem z obu ;))

PS. Jak tam ten album ode mnie? Przesłuchałeś go?
Przesłuchany, ale bez emocji. OSTRy toto nie jest? ;)

Czy myślałeś kiedyś nad stworzeniem własnego komiksu, a jeśli tak, to czy się do tego przymierzałeś ?
Hm, przecież tworzę własne komiksy.

Jak często odwiedzasz redakcje i czy wogóle to robisz ?

Tak, odwiedzam. Średnio? Co 3 lata :P W redakcji byłem już 2 razy. Następny wypad planuję? na przyszły rok.

Dlaczego w twoim podpisie znikł link do konkursu ?
Był za duży (razem z bannerkiem). Nie miałem czasu go zmniejszać, więc go usunąłem.

Czy jest więcej przygód "Klary i siekacza" (czy jakoś tak xD) oprócz tych, które były w tipsomaniaku z 2007 roku? (archwiwum iks ;])
Jest, pokazywałem je na blogu wraz z opowiadaniem arga (polecam opowiadanie, rysunki mniej, bo są dosyć cienkie? nawet nie dokończyłem serii).

Zamierzasz zabić Klarę(xD)?(Pytanie od serca :lol: )
Już to zrobiłem, nawet kilka razy?

Prosto z mostu. Widziałeś Smugglera?

Tak!

A jeśli tak, to udowodnij! Zamieść zdjęcie, a my zdecydujemy czy mówisz prawdę :D.
Nie rozdrapuj tych ran. Zdjęcia popaliłem, wspomnienia kasuję z pamięci? :P

Heh, myślał Pan może kiedyś o narysowaniu Klary z elementami mangi ;-) ?

Ie, nie czuję (nie lubię) mangi. Kiedyś Mimizu (dawny user tego forum) wymyślił mangową Klarę, którą narysowałem, ale to było wszystko?

Klary natomiast chcę się spytać. Czy całowałaś się kiedyś ?
Klarę dzisiaj boli głowa?

PS : Mogę zwracać się do Pana na "Ty" ?

A proszę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz dużo pomysłów i inspiracji od czytelników cd-action? dużo z nich przechodzi przez Twoje pióro? Pozdrawiam. :rolleyes:

O dziwo, kiedyś więcej (i wcale nie musiałem prosić) i lepszych. Niestety, Wam się po prostu nie chce (vide konkurs, który ogłosiłem- brak chętnych!).

Przypominam: owszem, mogę zilustrować pomysł nadesłany przez czytelnika. Kilka warunków: musi być ciekawy, odpowiadać duchem Klarze i dać sie namalować. Autora pomysłu zawsze podpisuję (nickiem, inicjałami- wedle uznania) na rysunku, choc druku obiecać nie mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy, gdy ilustrowałem tę edycję, miałem zakończenie roku szkolnego wraz z całym cyrkiem związanym z wystawianiem ocen, radami końcowymi, wypisywaniem świadectw, pisaniem sprawozdań, organizacji wycieczek i układaniem scenariusza gali z okazji zakończenia roku szkolnego. Ledwo wyrabiałem...

Uczysz w szkole?? w jakiej (mam na myśli SP, gimnazjum czy LO) i czy przypadkiem nie plastyki czy może o dziwo czegoś innego??

@wiem że cytat z innego topicu ale trudno tu są pytanie do ciebie...

@edit

co jest, zaraportowałem kolesia wracam do tematu a postu już nie ma...??? :blink:

1. Tak działają raporty.

2. Nie "kolesia", ale "forumowicza" - trochę szacunku dla innych.

3. Na Twoje pytania już padła odpowiedź dawno temu - poszukaj.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj o wielki miłościwy, królu nad królami, Lencu...

! . Jak narysowałem Anime-Klare, to czy mam ją pokazać czy nie? :)

@. Lubisz być sławny? Lubisz jak biegnie za tobą chmara bezlitosnych dziecięcych diabłów proszących cię o autograf?

#. Masz jakiegoś fana który cię non-stop molestuje wiadomościami i innymi dziwadłami, którego, przez to że ciebie tak diabolicznie męczy, zapamiętałeś?

Pozdrawiam,

nie tak dobry jak król, który z łaski swojej wydał na świat Klarę, która głosi jego słowa, trzynastoletni kurdupel który ma nick Arminas

(Hehe... Ale fajny post wyszedł :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! . Jak narysowałem Anime-Klare, to czy mam ją pokazać czy nie? :)

Jesli to jakiś hentai, lepiej (publicznie) nie...

@. Lubisz być sławny? Lubisz jak biegnie za tobą chmara bezlitosnych dziecięcych diabłów proszących cię o autograf?

Tak źle nie bywało...

#. Masz jakiegoś fana który cię non-stop molestuje wiadomościami i innymi dziwadłami, którego, przez to że ciebie tak diabolicznie męczy, zapamiętałeś?

Niestety, było kilku podobnych, ale na GG można zablokować, a maile kasować przed przeczytaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...