Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Zainteresowany artykułem w CDA, poszukałem w necie Discworlda. Po ścągnięciu go (ej, ej Wania - spokojnie - on jest abandonware) zainstalowałem, wszystko pięknie działa tylko dźwięku nie ma :/ Rozumiem, że to stara gra (1995), więc trzeba pewnie coś pomieszać, ale ja nie mam pojęcia co dokładnie... Może ktoś wie co zrobić z tym fantem?

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję z tym pierwszym, bo Dosboxa ściągnąłem, odpaliłem grę, ale dalej była bez dźwięku :/ Nie wiem tam jest jeszcze taki plik "config" i tam może trzeba coś pogrzebać? Zobaczę na razie jak z tym emulatorem pójdzie :)

@Ani jedno ani drugie nie dziala :/

Link to comment
Share on other sites

Też właśnie chciałem ściągnąć Discworlda i na stronie z której można ściągnąć znalazłem rozwiązanie problemu z dźwiękiem: "żeby grać z dźwiękiem i móc zapisywać stan gry, zainstaluj gr? do folderu DISKWLD i utwórz w nim katalog SAVE. Następnie uruchom config.bat i ustaw dźwięk na Soundblastera Pro (jeśli posiadasz tą kartę). Następnie otwórz plik Disk.bat programem VDMSound (który możesz pobrać z naszej strony, w dziale programów), wybierz opcję "custom settings" i ustaw odtwarzanie dźwięku na Soundblastera Pro." ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...