Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

time2play

samsung galaxy s4 USA bez gwar.?

Polecane posty

Witajcie pomocni forumowicze!

Mam do was pytanie, co myślicie o zakupie Samsunga Galaxy s4 za cenę 200$ ale bez gwarancji?

Spotkałem taką ofertę w Walmart'cie i przyznam że poważnie się zastanawiam. Chciałem kupić sobie w USA nowego smartfona i miałem na oku właśnie s4. Ewentualnie s3. Iphona nie biorę pod uwagę.

Ale fakt nieposiadania gwarancji jednak mobilizuje do głębszego przemyślenia zakupu. Nie są to sprzęty powystawowe, podobno normalne Samsungi s4, tylko sprzedawane po takiej cenie bez gwarancji. Z nią, cena oscyluje już w granicy 600$ - czyli tak jak np na amazonie.

Kolejna kwestia to, czy będzie mi on normalnie działał po powrocie do Ojczyzny?

Czekam na Wasze rady i opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że będzie działać. Inne częstotliwości pracy itp. Jeżeli chcesz używać telefonu w Polsce to kup w Polsce a nie za $200 z niewiadomego źródła(nigdy nie wiesz skąd ten telefon pochodzi). Ten telefon mógł być używany dość długo ale wgrali nowy soft i wymienili obudowę i sprzedają takie coś. Telefony mogą być po zalaniu, upadkach itp. Jeżeli były zalane to wrzucili do wanienki ultradźwiękowej, wysuszyli i wrzucili do nowej obudowy. Patrz telefony w Polsce jeżeli chcesz z nich korzystać w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykowałbym kupna takiego S4. Sam telefon powinien mieć nadal gwarancję producenta, także brak gwarancji brzmi bardzo podejrzanie. Jak już napisał Invar, nie masz pojęcia o przeszłości tego telefonu. Wystarczy, że poszukasz dobrej okazji na Ebay'u z Europy jeśli zależy Ci na tanim egzemplarzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...