Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

najt

Guitar Hero III PC

Polecane posty

Mam jeszcze jedną sprawę: raz na YuoTube widziałem, jak jakiś gość mucił w GHIII, i to nieźle... Ale chodzi, że za "podstrunnicą" gitary nic nie było. Rozumiecie? Nie było ni ekranu praktyki, ni występu. Po prostu czarny obraz. Czy wiecie, co to może być? Bo baardzo by mi się to przydało (mój kompek niedomaga na występach ;) ). To jakaś łatka, czy kod?

Zarzuć linkiem,to się zobaczy.

A tak pozatym to jaką masz konfigurację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną sprawę: raz na YuoTube widziałem, jak jakiś gość mucił w GHIII, i to nieźle... Ale chodzi, że za "podstrunnicą" gitary nic nie było. Rozumiecie? Nie było ni ekranu praktyki, ni występu. Po prostu czarny obraz. Czy wiecie, co to może być? Bo baardzo by mi się to przydało (mój kompek niedomaga na występach ;) ). To jakaś łatka, czy kod?

moze to nie bylo GH3 tylko mod graficzny do FoF'a, ktory dosc niezle imituje wygląd guitar'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej maszynie również mam takie problemy. Tzn ścinki. Nie wpływają może na grę, ale są cholernie denerwujące jak się ma końcówkę piosenki, 100% i nagle jest ścinka i 100% się już nie wywali.

Co do piosenek to widziałem w cholerę torrentów z nowymi piosenkami pod GH 3 ale nie wiem czy są one legalne.

Ja od kiedy gram w GHII <kupiłem tydzień po premierze> nie zaliczyłem ani jednej ścinki.... Naprawdę nie wiem czemu u kogoś występują takie problemy a u mnie nie... Mój komp

AMD Athlon 64x2 4000+

GeForce 8500 256mb.

Ram 2gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to nie bylo GH3 tylko mod graficzny do FoF'a, ktory dosc niezle imituje wygląd guitar'a.

Niee... To nie był FoF. Znam obie gry i wiele modów do FoF-a, ale tamten gość grał na pewno w Guitar Hero III

Tu macie linki:

Tu i Tu(cholewka... Ale rzeź ;D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem czemu u kogoś występują takie problemy a u mnie nie..

moze dlatego ze masz dwurdzenuiowca. ja nie mam.

swoją droga to jedna niewielka lokacja i brak jakichs wypasionych efektow specjalnych i obliczen fizyki w tej grze nie tlumaczy tak chorych wymagan sprzetowych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat... bo co : P

Chodzi mi porpostu o to, że z wielką chęcią zagrałbym w GH na moim komputerze...

jednak próba odnalezienia wersji pc w empikach, ceneach i innych spełzła na niczym...

wszędzie albo 'produkt niedostępny' albo nie ma o nim żadnej wzmianki.

Sprawdziłem nawet na oficjalnej stronie GH,

tam gdy wybiorę GH III obok ejst lista obsługiwanych platform, ale PC nie zostały tam wymienione. Jednak w stopce strony obok loga xboxa, playstation widnieje też PC DVD-ROM...

sam nie wiem co o tym myślec...

jednak to i tak nie rozwiązuje problemu, ani nie odpowiada na moje pytanie.

Czy GH na PC został wycofany ze sprzedaży?

Wiadomo może z jakiego powodu?

No i czy jest jaka kolwiek możliwość zakupienia tej gry pomimo wycofania ze sprzedaży...

brr... nawet na allegro znaleźć nie mogę ;/

A może ktoś chce odsprzedać? : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...