Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

najt

Guitar Hero III PC

Polecane posty

Witam

Mam GuitarHero III, kupilem na allegro gre bez kontrolera. Chcialbym wiedziec czy uda mi sie podlaczyc gitarke z xboxa 360 do mojego pc. Beda potrzebne jakies przejsciowki czy poprostu podlaczam i gram?

EDIT: Chodzi o kontroler z GuitarHero II czyli ten bialy explorer z kablem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

czy móglby mi ktoś powiedzieć jak mógłbym grać z kumplem w trybie co-op ? Trzeba dwie gitarki ? czy trzeba dwa kompy ? Pomóżcie bo za chiny nie wiem jak to zrobic :huh:

Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej dwie gitarki podłączyć i śmigać ? Bo z tego co wiem to je sie przez USB podlacza wiec nie widze problemu...

A wiesz może gdzie można kupić drugą oddzielnie?? Widziałem tylko na eBay'u gitarki Les Paul do GHIII (te z wersji na Xboxa), ale nie mam pewności czy będzie na PC działać, a poza tym są z deczka drogie... Może PC'towe Xplorery są tańsze, ale nie mogłem ich nigdzie znaleźć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam GuitarHero III, kupilem na allegro gre bez kontrolera. Chcialbym wiedziec czy uda mi sie podlaczyc gitarke z xboxa 360 do mojego pc. Beda potrzebne jakies przejsciowki czy poprostu podlaczam i gram?

EDIT: Chodzi o kontroler z GuitarHero II czyli ten bialy explorer z kablem.

Na elektrodzie jest kilka projektów przerobienia zabawkowej gitary na kontroler do komputera. Rozwiązania wykorzystujące klawiaturę to kiepskie rozwiązanie lepiej zrobić sterownik na usb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że gitarę do gry Guitar Hero III: Legends of Rock z PC można podłączyć do X360 i na odwrót. Jeśli tylko te starsze kontrolery mają możliwość wejścia pod USB, nie powinno być z nią problemów. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji wnioskuję, że gra w wersji na piecyka tnie się od czasu do czasu co dla mnie jest dużym minusem... Co mi powiecie na ten temat? Warto brać się za grę w tejże wersji czy też poczekać do wakacji kiedy to kupię Ps3*?? :)

*albo Bleacha na 14 dvd, kto wie na co mnie chuć capnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dziwne pytank: Otóż sprawdziłem sobie programikiem Can you run it? i wyszło mi, że GH 3 powinno chodzić na niskich detalach: I tu pytanko:

Czy można w tej grze normalnie obniżać detale, czy tak jak np. RS:Vegas można tylko rozdzielczość , jasność i inne takie bzdurki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie skąd wziąć więcej piosenek do gh3? widziałem na YT ludzi grających nightwisha albo inne piosenki dragonforce lub disturbed. Może po prostu używali edytora albo coś?

Na Xboxie 360 można sciągać dodatkowe piosenki.Jedne są darmowe ,a za inne trzeba zapłacić Microsoft Points.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie skąd wziąć więcej piosenek do gh3? widziałem na YT ludzi grających nightwisha albo inne piosenki dragonforce lub disturbed. Może po prostu używali edytora albo coś?

Są rzekomo jakieś programy do dodawania, ponadto na torrentach i innych takich są gotowe packi z piosenkami, ale NIE POLECAM. Z tego co widziałem, to straszna kaszana, a dragonforce na easy jest taki sam jak na expercie, z tą tylko różnicą, że linia melodyczna leci wolniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie skąd wziąć więcej piosenek do gh3? widziałem na YT ludzi grających nightwisha albo inne piosenki dragonforce lub disturbed. Może po prostu używali edytora albo coś?

Tak, są fanowskie edytory, ale customy da się odpalać tylko na PC i PS2(zmodowanym)...

Jeśli chcesz się dowiedzieć o tym więcej, to polecam forum scorehero.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem poszukuję edytora do GHIII PC żeby zrobić jakieś inne nie standardowe piosenki lub już gotowe do ściągnięcia(Chodzi mi tu głównie o SOAD, DragonForce, LP). Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

PS. Pierwszy post ^^ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie skąd wziąć więcej piosenek do gh3? widziałem na YT ludzi grających nightwisha albo inne piosenki dragonforce lub disturbed. Może po prostu używali edytora albo coś?

Z tego, co mi się wydaje, te piosenki na YT były, albo pobrane na X360 (troszkę inny interfejs, zdaje się), albo Nightwish był w GH1 na konsole.

A ja mam takie dziwne pytank: Otóż sprawdziłem sobie programikiem Can you run it? i wyszło mi, że GH 3 powinno chodzić na niskich detalach: I tu pytanko:

Czy można w tej grze normalnie obniżać detale, czy tak jak np. RS:Vegas można tylko rozdzielczość , jasność i inne takie bzdurki?

W opcjach można zmienić rozdzielczość, ustawić jakość wyświetlanej grafiki, włączyć i wyłączyć "tłumy" oraz fizykę ruchów postaci.

PS Czy znacie może jakiś program rozpakowujący pliki .pak i .fsb...? Gdyby ktoś znał, może bym odkrył sposób modyfikacji oraz dodawania nowych piosenek do GHIII

PPS Istnieje jakaś łatka do GHIII, która usprawnia nieco silnik gry, sprawiając, by była ona płynniejsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plików .pak i .fsb: spróbuj zmienić rozszerzenie na .zip, lub .rar, albo jeszcze innego pliku archiwum, w niektórych przypadkach można wtedy normalnie rozpakować te pliki, podmienić to i owo, spakować ponownie i zmienić znów rozszerzenie na .pak, a co najlepsze- to czasami działa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji wnioskuję, że gra w wersji na piecyka tnie się od czasu do czasu co dla mnie jest dużym minusem... Co mi powiecie na ten temat?

mi na 7900GT i 2gb ramu cielo bardzo sporadycznie, ale co z tego, jak wystarczylo JEDNA scinka sekundowa podczas utworu i wszystko diabli brali, tracilo sie kilka nut i bye bye maszkaro, nie bedzie 100%

well .. znalazlem na to sposob, choc wiem, ze nie do konca moze on byc pochwalany przez innych...

po prostu sciagnalem sobie kraka na no-dvd. :(

nie mam pojecia jakie to mialo powiązanie i co niby mialo byc doczytywane z dvd w trakcie grania, ale od tamtej pory nei mialem ANI JEDNEJ SCINKI...

troche przegiecie, zeby wywalic na gre 250 zeta, miec oryginal, i musiec sie uciekac do takich trikow zeby moc NORMALNIE pograc :(

nie wiem czy to nielegalne mając oryginal, zapodac no-dvd, ludzie czasami tak robia jak nie chcą zdzierac plyt.

ale w tym przypadku to naprawde ratuje grywalnosc...

i nie propaguje piractwa ani nie namawiam do sciagania nielegalnych kopii, zeby nie bylo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej maszynie również mam takie problemy. Tzn ścinki. Nie wpływają może na grę, ale są cholernie denerwujące jak się ma końcówkę piosenki, 100% i nagle jest ścinka i 100% się już nie wywali.

Co do piosenek to widziałem w cholerę torrentów z nowymi piosenkami pod GH 3 ale nie wiem czy są one legalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu Wy się tak tym martwicie...? Zapłaciliście za tą grę i możecie ją modyfikować, jak wam się spodoba. A, przynajmniej według mnie, "crackowanie" gry, to już nie piractwo.

Ja na swojej maszynie również mam takie problemy. Tzn ścinki. Nie wpływają może na grę, ale są cholernie denerwujące jak się ma końcówkę piosenki, 100% i nagle jest ścinka i 100% się już nie wywali.

Co do piosenek to widziałem w cholerę torrentów z nowymi piosenkami pod GH 3 ale nie wiem czy są one legalne.

Hmmm... Z Torrentów piosenki są raczej legalne. Koleś mógł np. z kumplami porobić piosenki, pościągać z jakichś forów, czy co on tam robił, ew. pościągał przez GHIII, te darmowe raczej i wstawił na Torrenty dla tych, co nielubią się męczyć.

Co do plików .pak i .fsb: spróbuj zmienić rozszerzenie na .zip, lub .rar, albo jeszcze innego pliku archiwum, w niektórych przypadkach można wtedy normalnie rozpakować te pliki, podmienić to i owo, spakować ponownie i zmienić znów rozszerzenie na .pak, a co najlepsze- to czasami działa ;)

Człowieku... Wiesz, co ja z tymi plikami tam robiłem...? W domq necika nie posiadam, bo nie ma jak, więc nie miałem innego sposobu niż kombinowanie nad różnymi archiwami. Powiem prościej: nie da się. Niestety ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu Wy się tak tym martwicie...? Zapłaciliście za tą grę i możecie ją modyfikować, jak wam się spodoba. A, przynajmniej według mnie, "crackowanie" gry, to już nie piractwo.

a widzisz i tu sie troche mylisz ;) jest wyraznie zaznaczone w licencji ze wszelkie ingerowanie w program jest jej zerwaniem, a zwlaszcza jesli chodzi o pliki wykonawcze ;)

to nie do konca takie zwykle modyfikowanie jak zrobienie nowych tekstur .. ;)

well, w tym przypadku to juz chyba zalezy od moralnosci danego gracza. ja w TYM przypadku jej nie posiadam. zapłaciłem. więc wymagam. a jesli musze uciec sie do nielegalnego złamania programu zeby normalnie pograc.. no niefajnie, i skaza psychiczna troche jest ;) ale trudno. przynajmniej nie ukradłem tak jak niektorzy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną sprawę: raz na YuoTube widziałem, jak jakiś gość mucił w GHIII, i to nieźle... Ale chodzi, że za "podstrunnicą" gitary nic nie było. Rozumiecie? Nie było ni ekranu praktyki, ni występu. Po prostu czarny obraz. Czy wiecie, co to może być? Bo baardzo by mi się to przydało (mój kompek niedomaga na występach ;) ). To jakaś łatka, czy kod?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...