Jump to content

Recommended Posts

CS - grałem, ale to było dawno i nieprawda. Gdybyś mnie kiedyś w grze spotkał w najlepszym razie zwyzywałbyś mnie od noobów, a w najgorszym dowiedziałbym się kilku ciekawych rzeczy o pożyciu szanownej rodzicielki.

HL3 - jak świnie zaczną latać, Lemmy Kilmister zejdzie ze sceny, ukaże się ostatnia odsłona Call of Duty, a 9kier nie wykryje mi w tekście błędu interpunkcyjnego. Innymi słowy w okolicach 2040.

W ostatnim numerze bodajże pisałeś recenzję Deadfall Adventures. Wszystko było OK, ale do tekstu chyba wkradł się mały błąd. W samą grę nie grałem, ale napisałeś, że ,,takiego Złego Niemca nie położy nawet seria z kałacha" , a przecież w tamtych czasach ta broń jeszcze nie istniała :)

... stawiam dwie dychy, że kałachem też nie dałoby się gościa położyć. ;) Ale ok, sypię łeb popiołem, brzydki babol.

• Upvote 1

Panie - żebym to był na jednym. W 2007 kopsnąłem się na Sabbath z Dio (czy tam Heaven & Hell), w bodaj 2010 byłem na Ozzmanie, w przyszłym roku wybieram się do Łodzi na klasyczne BS, a tydzień temu udało mi się uskutecznić bardzo spontaniczny wypad na ich występ do Pragi (swoją drogą nie zmienię zdania - Czesi nie potrafią się bawić na koncertach).

Swego czasu kopsnęliśmy też z kumplami kilka dodatkowych złotych na Sonisphere pod Pragą, gdzie poza Wielką Czwórką mieli się pojawić Alice in Chains i H&H, ale Ronnie znalazł sobie naprawdę niezłą wymówkę, żeby olać całe przedsięwzięcie. ;(

Nie wiem, czy dobrze rozumiem pytanie, ale polecam sięgnąć po nowego Ekszyna, gdzie dokładnie wyłożyłem co mi się podoba/nie podoba i dlaczego.

Wicie, rozumicie - trzeba walczyć o sprzedaż pisma. ;)

Ludź z cyklu: "co pisałeś i jaką wystawiłeś ocenę, albo najlepiej to mi daj całą recenzję, artykuł, bo mi się nie chce pisma kupować."

... to nie tylko nam nabiję czytelnictwo magazynu, ale i klikalność. ;)

www.cdaction.pl/artykul-34765/magazyn-kulturalny-black-sabbath-riddick-david-bowie-blue-jasmine.html

Ambiwalentne mam natomiast wrażenia względem ich nowej koncertówki, co zresztą wyrażę przy okazji kolejnego Magazynu. :)

Nie męczysz, ale to trudny wybór. Dio to w moim odczuciu najlepszy heavy-metalowy wokalista w ogóle (Dickinsony i inne Halfordy się nie umywają), Ozzy z kolei ma skalę od E do F, ale potrafi zrobić niesamowite show, a Jego życiorys mógłby zawstydzić Motley Crue (swoją drogą ponoć się chłopaki bardzo z Ozzmanem lubią). Obaj napisali/nagrali kilka metalowych evergreenów, ale Ronnie miał przy tym niesamowite podejście do muzyki i - co tu dużo gadać - przeinteligentny był z Niego gość, który rzeczywiście chciał nam sprezentować muzyczne baśnie.

Nie umiem wybrać.

Korzystając z okazji...

Do wszystkich jednostek - wesołych, zdrowych, z dala od kompa (bo ileż można?), spędzonych w doborowym towarzystwie!

Jako, że dawno w tym temacie posta nie było to ja napiszę ;)

Czemu na Forum ciągle jesteś w grupie "Forumowicze" nie wolałbyś "Redaktor"?

A ja wiem? Nie jest to najgorsza etykietka, jaką można by mi nadać, stąd też zupełnie mi ona nie przeszkadza.

Gdybyś mógł pracować w dowolnym studiu robiącym gry, to które byś wybrał?

Albo w Valve, albo w Double Fine. Do pracy u Gabe'a brakuje mi jednak kapelusza, a harówkę u Schafera uniemożliwia brak brody.

Że to niegłupi instrument, który jest u nas olewany, a szkoda. W każdym razie rodzice dostają "na talerzu" listę nieodpowiednich treści, na które mogą być narażone ich dziatki. Co do uprawomocnienia PEGI, o czym perorowała ostatnio pani rzecznik, to jestem przeciw. No chyba, że wprowadzimy podobne restrykcje w księgarniach, bo przecież książki znacznie silniej przemawiają do wyobraźni i dopiero na ich kartach zdarzają się sceny NAPRAWDĘ obrzydliwe i NAPRAWDĘ przerażające.

... Z drugiej strony sam wyrosłem na Doomach, Carmageddonach, Marquezach, Lovecraftach i Cronenbergach i nie jestem (bardzo) walnięty.

BTW. tak mnie zupełnie niespodziewanie naszło i liczę na to, że pytanie nie za głupie oraz, że nikt wcześniej go nie zadał - w sumie czemu nie posiadasz rangi "Redaktora"? Nie jest ci do niczego potrzebna, formalnie nie jesteś redaktorem? Ciekawi mnie to :P

Pozwolisz Papkinie, że cię wyręczę :)

Dlaczego wyświetlasz się jako "Forumowicz" a nie "Redaktor"?

Bo chcę jak najdłużej zachować młodość i niewinność, a moim największym marzeniem jest pokój na świecie.

Nie ma to jak moderator, który nawet na poprzednią stronę nie zajrzy :P

A tam, nie ma co kruszyć kopii, ten temat jest zbyt mały, żeby zdążyło mi się znudzić odpowiadanie na te same pytania. ;)

"Redaktor" to osoba, która jest zatrudniona na etacie i pracuje w pełnym wymiarze (tj. od 08:00 do 16:00, hodując wadę wzroku we wrocławskiej siedzibie pisma). Formalnie jestem stałym współpracownikiem (takiej rangi na forum nie ma, stąd wszyscy jak leci zyskali statusy "redaktorskie"). Jak mam być szczery, to dopóki nie figuruję tu jako "fan Call of Duty", "akolita Berlina" lub "człowiek, który gapił się na kozy" - jest w porządku i zupełnie mi to nie przeszkadza.

@2real4game

Jestem zajętym studentem w trakcie sesji... i to tej mniej przyjemnej. Poza tym i tak otrzymałem inną, pełniejszą odpowiedź za co chwała Papkinowi, że mu się chciało :P

Bo z Huta to jest Gość! Za cienki jestem w barach, żeby zasłużyć na taki przydomek (chyba, że "Gość Niedzielny").