Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Papkina

Polecane posty

No ba, że oglądam! Szkoda tylko, że Capaldi trafił na słaby sezon i choć jest kapitalnym Doktorem, to scenariusze Moffata są co najwyżej wystarczające (z drobnymi wyjątkami w stylu "Listen").

Co do zombifikacji - nie wiem, co Ci odpisać, majtki zbyt ciasno opinają mi pupę i odcinają dopływ krwi do mózgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czy jeśli mózg ma "niezbyt głębokie" dno, to znaczy, że wydostają się z niego "niezbyt głębokie" myśli? smile_prosty.gif

A pomijając podśmiechujki - do Izaaka wracam co kilka miesięcy, nad Rebirth jeszcze nie usiadłem, ale mam plan uruchomić rzecz w tym tygodniu. Niestety, recenzję ukradła mi redakcyjna przedstawicielka płci pięknej (zresztą ocena piękna nie jest), czego odżałować nie mogę (w związku z tym już trzeci tydzień tupię nóżką i grożę, że wstrzymam oddech i się uduszę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że recenzje najlepszych gier prawie zawsze należą do Ciebie. Masz jakieś usprawiedliwienie Reptilianinie? A może Iluminato? Albo Masonie? o_O

Papkin- 6 liter

6:2=3

3=trójkąt

trójkąt=iluminaci

Przejrzałem Cię na wylot!

I tak jesteś chyba jednym z najlepszych z ekipy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że recenzje najlepszych gier prawie zawsze należą do Ciebie. Masz jakieś usprawiedliwienie Reptilianinie? A może Iluminato? Albo Masonie? blink_prosty.gif

Primo - źle adresujesz swoje oskarżenia. Prawdziwy Papkin, agent Opus Dei, Człowiek-Krab i Wielki Mistrz Neotemplariuszy, zginął w wypadku samochodowym w 1966 roku (drugą ofiarą śmiertelną był nieco mniej popularny Paul McCartney).

Secundo - mogę gardzielić dobre gry, bo redakcja, jak każda komórka masonów, musi się liczyć z decydentami CIA. A u nich akurat mam chody, bo zdarzyło się z chłopakami współpracować (nie mogę podać szczegółów, ale być może mówią Ci coś nazwiska Kennedy i Spencer?).

Tertio - tak całkiem poważnie, to przed premierą aktualnego wydania trochę kwękałem, że przez 8 lat współpracy z Ekszynem zdarzyła mi się jedna (!) recenzja na więcej niż dwie strony.

... Swoją drogą poczekaj na kolejny numer, tam to się dopiero "natrafiałem" na dobre gry smile_prosty.gif

Papkin- 6 liter

6:2=3

3=trójkąt

trójkąt=iluminaci

Przejrzałem Cię na wylot!

I'm Dan Brown and I approve this message!

I tak jesteś chyba jednym z najlepszych z ekipy biggrin_prosty.gif

Dziękować, bardzo miło się takie słowa czyta!

... zaraz, zaraz, tylko "jednym z"?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem twój felieton o za łatwych grach z CDA 12/14. Oczywiście się nie zgadzam. :) Kiedyś gry mogły być trudniejsze, bo wersje PC miały save'y w każdym momencie. I zawsze mogłeś powtórzyć trudniejsze fragmenty, bez półgodzinnego rżnięcia mobów które się zrespawnowały. A teraz? Po tym jak branża gierkowa rozkonsolowała się na maxa, gorszy pieniądz wypiera lepszy. I nie ważne jak dobra byłaby gra - checkpointy zawsze rozmieszczone są źle. W niektórych miejscach lepiej, w innych gorzej, ale do ideału daleko. I właśnie dlatego poziom trudności musiał spaść, by gracze nie rzucili pada (phi) w diabły.

No i oparłeś swój przykład na Cieniach Mordoru, ktore ledwo 7 wyciągnęły. W Skyrimie czy GTA V problem jest o wiele mniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mnie to nie zaskakuje :)

Bazyli, przyjacielu serdeczny, bez urazy, ale... ten post nie ma sensu. Najpierw piszesz, że dawne gry mogły być trudniejsze, bo w dowolnym momencie mogłeś je zapisać... Rozumiem, że opcja "save" zaginęła w pomroce dziejów? Poza tym - chyba gramy w różne gry. W tych, które ja mam na dysku, checkpointy zapisują stan nawet po schyleniu się i zawiązaniu buta. Nie pamiętam już, kiedy ostatni raz musiałem powtarzać pół godziny zabawy.

Co do tego "półgodzinnego rżnięcia mobów" - zapominasz o konsolach. Niedawno wróciłem do Chrono Trigger i brak możliwości zapisu poza określonymi punktami kwituję BARDZO nieparlamentarnym słownictwem.

No i co, że 7/10? Głośny tytuł AAA, wiele redakcji pieśni pochwalne napisało, nagrody rozdało, rewelacją obwołało. A że przy okazji ładnie obrazuje pewien branżowy trend...

Cieszę się natomiast, że znasz prawo Kopernika. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkin...Opisując grę Road Redemption w dziale produkcji, Nie wspomniałeś nawet o Road Rash ( taka gra która była na Amigę...między innymi, może za młody jesteś , nie wiem ) a przecież to Road Redemption to żywcem kalka tej fajnej gry, ale po gameplayach widzę ,że gorsza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za młody, i nie za młody. Dorastałem przy Amisi, ale gdy Road Rash wydawano, mój umysł był zajęty ważkimi problemami typu: do czego służy nocnik.

Co do wspominek - cholera, przy którejś wersji tekstu bankowo wplotłem jakieś zdanie (nie żeby wymagało to zresztą Bóg wie jakiego researchu i drapania się po głowie, twórcy często gęsto podkreślają, że Redemption to "duchowy następca" klasyka). Musiałem wyciąć przy skracaniu, trochę obciach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych pizzach... Ile teraz kilogramów ważysz Papkin? I ile masz wzrostu?

Na linii Conan O'Brien - Jimmy Kimmel - Jay Leno, plasuję się gdzieś w okolicach Jimmy'ego. Słowem - nie jest tragicznie, ale sytuację ratuje dobrze skrojony garnitur. ;)

Ja też mam pytanie! Pisałeś już gdzieś artykuł o tym, jak trafiłeś do redakcji?smile_prosty.gif jeśli nie - kiedy możemy się go spodziewać?

Na okoliczność osiemnastki pisma popełniłem coś takiego: http://www.cdaction.pl/artykul-37186/weekend-jak-nie-wspolpracowac-z-ekszynem.html

Nie żeby była to specjalnie rozbudowana odpowiedź, ale ja maleńki żuczek jestem, a i historia niezbyt pasjonująca (protip - dużo czytać, dużo pisać, mieć pokorę, gdy ktoś zwraca uwagę), stąd więcej znaków na ten temat nie planuję ;)

Możemy spodziewać się jakiegoś felietonu z Twojej strony w najbliższym czasie?

Kiedy wyjeżdżałem z Wrocka, w korekcie czekały dwa. Wszystko się może zdarzyć, ale są spore szanse, że jeden doczeka aktualnego wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie! Pisałeś już gdzieś artykuł o tym, jak trafiłeś do redakcji?smile_prosty.gif jeśli nie - kiedy możemy się go spodziewać?

Na okoliczność osiemnastki pisma popełniłem coś takiego: http://www.cdaction....z-ekszynem.html

Nie żeby była to specjalnie rozbudowana odpowiedź, ale ja maleńki żuczek jestem, a i historia niezbyt pasjonująca (protip - dużo czytać, dużo pisać, mieć pokorę, gdy ktoś zwraca uwagę), stąd więcej znaków na ten temat nie planuję wink_prosty.gif

A, myślałem że było jeszcze coś innego. Bo pod tym to nawet komentarz mam :D Musisz więcej takich zabawnych relacji pisać!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz upatrzoną jakąś grę, którą koniecznie chcesz zrecenzować w tym roku i czy jest to Armikrog?

Jakie to uczucie mieć cytat ze swojego tekstu na okładce CDA? biggrin_prosty.gif

A juści, kumo, mom! W ciut szerszej perspektywie poluję na Armikroga, drugiego Broken Age'a, Pillars of Eternity i Tormenta. Natomiast teraz mam apetyt na rimejk pewnego hitu, szkopuł w tym, że smaka na tę grę ma chyba każdy (!) w redakcji.

Co do cytatu - jak to mawiał trener Piechniczek "Skończyła się szatnia - zaczęła się trawa". Teraz jestem gwiazdorem z okładki, przyszła pora na otwieranie szkół, całowanie dzieci (nie, nie w TEN sposób) i ściskanie dłoni możnych tego świata.

...i kto Ci to załatwił agencie Papkinow? icon_wink.gif

Jak to mawiał trener Piechniczek "Czasem tak się zdarza, że piłka leci do piłkarza".

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym casie można liczyć na więcej Twoich tekstów ?

Przyznam szczerze, że codzienne opisy poszczególnych zamków z HoMM 3 bardzo przypadły mi do gustu i szkoda, że to już koniec.

Co jeszcze mawiał trener Piechniczek ?

Edytowano przez Gorbovsky
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkin - w tekście o Primal Carnage: Extinction pisałeś, że w redakcji otaczają się skamieliny (pewnie miałeś na myśli starszą część redakcji), jeden Kuc (wiadomo o kogo chodzijezyk2.GIF ) oraz szakale. Kogo zaliczasz do tej ostatniej grupy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym casie można liczyć na więcej Twoich tekstów ?

Przyznam szczerze, że codzienne opisy poszczególnych zamków z HoMM 3 bardzo przypadły mi do gustu i szkoda, że to już koniec.

Dzięki, dude, bardzo miło mi to słyszeć. Co do tekstów - temat Herosów jest zamknięty, ale nigdzie się nie wybieram, trzymam straż, teksty klepię.

Co jeszcze mawiał trener Piechniczek ?

Co nieco Jego mądrości udało mi się przemycić do nadchodzącego numeru CDA. Zapraszam i polecam, Piotr Fronczewski.

Papkin - w tekście o Primal Carnage: Extinction pisałeś, że w redakcji otaczają się skamieliny (pewnie miałeś na myśli starszą część redakcji), jeden Kuc (wiadomo o kogo chodzijezyk2.GIF ) oraz szakale. Kogo zaliczasz do tej ostatniej grupy?

Panie - weź pan kiedyś odwiedź redakcję. Wszyscy bez wyjątku to nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Papkin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...