Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Papkina

Polecane posty

Jaką postacią zarwałeś nockę w Mortal Kombat? trollface.gif

A żeby to jedną. ;) Ale chyba najlepiej grało mi się Rainem i Kitaną.

Kajaj się, kajaj. Smaka mi żeś narobił. A już myślałem, że sobie w to popykam sad_prosty.gif

Misiu, co ja mogę? Sam lubię ten system, ale od dawna mam "siódemkę". Zresztą - jeśli chodzi o konwersję MK, to brak obsługi XP wcale nie jest jej najpoważniejszym problemem.

Xbox czy Playstation ?

Kiedy wybierałem sobie konsolę i patrzyłem na ekskluziwy, to zdecydowanie bardziej jarały mnie God of Wary, Heavy Rain i Brutal Legend. Dalej nie uważam, żeby była to zła decyzja, a Halo i tak nadrobiłem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i gratuluję kolejnych naprawdę fajnych recenzji! smile_prosty.gif

Albo moja ślepota, albo te pytania jeszcze nie padły

Najgorsza gra? Recenzowana przez Ciebie?

Widzę, że Powrót do przyszłości jest Ci wyjątkowo dobrze znany smile_prosty.gif Jakieś specjalne wrażenia?

Kiedy w Twojej głowie tworzy się ten koncept stylizowanej recenzji? Chodźby takiej jak wywiad z Larrym wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i gratuluję kolejnych naprawdę fajnych recenzji! smile_prosty.gif

A dziękuję, miło mi takie rzeczy czytać. ;)

Albo moja ślepota, albo te pytania jeszcze nie padły

Hit me.

Najgorsza gra? Recenzowana przez Ciebie?

Najgorsza recenzowana w CDA? Postal 3. Po piętach depcze mu The Dark, które ogarnąłem do kolejnego numeru. Rzecz była bezczelnie prymitywna i głupkowata. Jakoś nie kupuję tłumaczenia, że to "satyra na amerykańskie społeczeństwo i gry komputerowe". Bieda, panie, bieda.

Najgorsza w jaką grałem? W zamierzchłych czasach, gdy skubałem sobie do CDA jeno zapowiedzi (i to z rzadka) naszła mnie ochota na sklecenie kilku słów na temat dziełka nazwanego Detektyw Rutkowski: Is Back. Recka nie weszła (choć gdzieś ją tam potem w sieć wrzuciłem i chyba tam jeszcze jest). Ramię w ramię z detektywem kroczą tak zacne produkcje jak Kajko i Kokosz: Szkoła Latania oraz Tytus, Romek i A'tomek. Niesmak pozostał chyba dlatego, że uwielbiam stare polskie komiksy.

Widzę, że Powrót do przyszłości jest Ci wyjątkowo dobrze znany smile_prosty.gif Jakieś specjalne wrażenia?

GREAT SCOTT! I know, this is heavy. "Specjalne wrażenia" miałem, gdy udało mi się wyczaić w Multikinie całonocny maraton BTTF. Stary - zobaczyć całą trylogię na dużym ekranie, zremasterowana, z popcornem i colą w łapach... No, to było coś. Bardzo mile wspominam też growe Back to the Future. Z zastrzeżeniem, że "grą" było to-to niespecjalną, ale jako czwarta część trylogii (wiem, wiem, źle to brzmi) sprawdzało się przyzwoicie.

Kiedy w Twojej głowie tworzy się ten koncept stylizowanej recenzji? Chodźby takiej jak wywiad z Larrym wink_prosty.gif

Czasem przychodzi wraz z przejściem gry (tak było z Larry'm, The Walking Dead i z pewną recenzją, która pojawi się w kolejnym numerze), mam też kilka takich dziwnych pomysłów w zanadrzu (jeden czeka w zamrażarce od pół roku). Reguły nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guybrush Threepwood, Potężny Pirat™ główny bohater wszystkich części Małpiej Wyspy™ od LucasArts™ i postać-wizytówka gier przygodowych. Jeśli nie znasz, to polecam się szarpnąć na odświeżenia (kosztują na Steamie naprawdę śmieszne pieniądze). Dobry żart się nie starzeje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś szczególne wspomnienia z dzieciństwa którymi możesz się podzielić?

Mam masę nieszczególnych, którymi się podzielić nie mogę i kilka tak szczególnych, że wolę je zachować dla siebie.

Co do "growych", to rodzicielka mi czasem wypomina, jak w wieku lat pięciu wydzierałem się na cały kościół: "patrz! Takiego mam na Amidze! Dokładnie takiego" wskazując na rzeźbę ukrzyżowanego Dżizasa.

... Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie byliśmy zbyt religijną rodziną.

mógłbyś to trochę bardziej rozwinąć??lol.gif

Smuggler powtarzał sobie grę na poczet GWŻ. Ja się boję, bo powrót do starszych produkcji wiąże się ze sporym ryzykiem zepsucia sobie wspomnień. Mózg działa w ten sposób, że idealizuje wydarzenia z przeszłości, a w dodatku FPS-y mają tendencję do szybkiego starzenia się.

Dlaczego wyświetlasz się jako "Forumowicz" a nie "Redaktor"?

Bo chcę jak najdłużej zachować młodość i niewinność, a moim największym marzeniem jest pokój na świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Włosy zapuszczałem od zakończenia pierwszej klasy liceum, będzie to zatem jakieś 6 lat. Dredy zrobiłem sobie pół roku temu, przy czym musiałem już 3 razy latać na poprawki, a to przyjemność porównywalna z odcinaniem sobie palców.

Generalnie jeśli ktoś myśli o zrobieniu sobie dredziochów, to ostrzefam - boli jak sto pięćdziesiąt. Zwłaszcza przy skroniach. Tatuaż to przy tym pikuś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS - grałem, ale to było dawno i nieprawda. Gdybyś mnie kiedyś w grze spotkał w najlepszym razie zwyzywałbyś mnie od noobów, a w najgorszym dowiedziałbym się kilku ciekawych rzeczy o pożyciu szanownej rodzicielki.

HL3 - jak świnie zaczną latać, Lemmy Kilmister zejdzie ze sceny, ukaże się ostatnia odsłona Call of Duty, a 9kier nie wykryje mi w tekście błędu interpunkcyjnego. Innymi słowy w okolicach 2040.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze bodajże pisałeś recenzję Deadfall Adventures. Wszystko było OK, ale do tekstu chyba wkradł się mały błąd. W samą grę nie grałem, ale napisałeś, że ,,takiego Złego Niemca nie położy nawet seria z kałacha" , a przecież w tamtych czasach ta broń jeszcze nie istniała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...