Skocz do zawartości

Polecane posty

18 hours ago, Marc02 said:

Dlaczego jesteś najlepszym redaktorem?

16 hours ago, Papkin said:

Bo Cross już z nami nie pracuje.

Wszystko sie zgadza, tylko nadmienilbym jeszcze, ze to przy rzeczywistosci "upside down". :-]

Papkinie,
różnie mi czasem się Ciebie czyta, jednakowoż przyklaskuję - mocno rechocząc - ze śmiechu za zdanie o Claptonie i Osbournie w Podróżach #8...
Jeśli to Twoje ORYGINALNE zdanie, nie zajumane z meandrów internetu, to szapo(łowska) bas...chapeau...no czapki z głów jednym słowem.
Kąśliwie, celnie, w punkt, z nutką stylu dawnych felietonów muzycznych lat 90-tych, kiedy to jeszcze pisały ostatnie wykształciuchy, a nie tak jak teraz stulejarze samotności. 

Dnia 29.11.2018 o 18:33, Toshi650 napisał:

Papkinie,
różnie mi czasem się Ciebie czyta, jednakowoż przyklaskuję - mocno rechocząc - ze śmiechu za zdanie o Claptonie i Osbournie w Podróżach #8...
Jeśli to Twoje ORYGINALNE zdanie, nie zajumane z meandrów internetu, to szapo(łowska) bas...chapeau...no czapki z głów jednym słowem.
Kąśliwie, celnie, w punkt, z nutką stylu dawnych felietonów muzycznych lat 90-tych, kiedy to jeszcze pisały ostatnie wykształciuchy, a nie tak jak teraz stulejarze samotności. 

Grazie. Notuję w kajeciku, by ciut bardziej naigrawać się z muzycznych tuzów.

Dnia 12.01.2019 o 15:22, Coenn napisał:

Kiedy po raz pierwszy pomyslales, ze @Smuggler moze byc homoseksualista? :-]

Umówmy się, że pytania w oczywisty sposób idiotyczne będę zbywał milczeniem. Jeden raz zrobię jednak wyjątek: nigdy. Bez urazy, ale nie zwykłem spotykając kogoś rozmyśliwać nad jego/jej orientacją seksualną. Nadmienię też, że choć homoseksualność sama w sobie nie jest oczywiście niczym złym, to nie wiem, czemu miałoby służyć przypisywanie jej żonatemu facetowi.

• Like 1

7 hours ago, Papkin said:

Nadmienię też, że choć homoseksualność sama w sobie nie jest oczywiście niczym złym

Jednakze ton Twej wypowiedzi pokazuje zgola cos innego. Nie chcialem Cie detonowac… Nie sadzilem, ze pytanie okaze sie tak silnym ladunkiem emocjonalnym dla Ciebie. Przebacz mi.

Tak czy inaczej… Po takiej reakcji jednak zalicze Cie do tych, co w kwestii homoseksualizmu na glos wypowiadaja jedno (zwlaszcza publicznie), a prywatnie mysla, co innego… :-]

12 godzin temu, Papkin napisał:

Umówmy się, że pytania w oczywisty sposób idiotyczne będę zbywał milczeniem. 

Dokładam do puli gówniarskie zaczepki, presupozycje oraz prowokacje rodem z podręcznika "Eristic for dummies". Skoryguję jedynie: homoseksualność*, nie homoseksualizm. 

• Like 1
  • Upvote 3

3 hours ago, Papkin said:

Dokładam do puli

Do puli? A w co gramy? 

@Papkin, zadalem Ci jeno niewinne pytanie, na ktore zareagowales dosc opryskliwie… wrecz agresywnie...

16 hours ago, Papkin said:

pytania w oczywisty sposób idiotyczne

Ja taki niegrzeczny nie bede wobec Ciebie, zamiast tego pochwale Twoje recenzje. Czytajac je czuje, ze rozumiem ludzi polykajacych ksiazki R. Mroza czy K. Michalak. ^^

Edytowano przez Coenn

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.