Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Papkina

Polecane posty

8 hours ago, Toshi650 said:

1) Skąd pomysł na ksywkę? I czy bliżej jej (tej ksywce) do "Zemsty" czy jednak do "Króla komedii" ?

Odpowiedz pada w tym materiale video, gdzie @Papkinzeznaje przed Prokuratura. Linkuje bezposrednio do momentu, gdy pada to arcywazne pytanie.

 

8 hours ago, Toshi650 said:

2) Zawsze chciałeś pracować w CDA (wiem, że trywialne pytanie) czy jednak jest to mimo wszystko życiowy przystanek do czegoś większego? (gamedev, pisanie książek, własne czasopismo)

Na ten temat Papkin zeznaje od pierwszych minut powyzszego filmiku, wiec wystarczy cofnac do poczatku.

8 hours ago, Toshi650 said:

3) Gry z dawnych lat, lat dzieciństwa,  do ktorych wracasz czesto, by po raz 50 się dobrze bawić?

Tu moze mnie pamiec zawodzic, ale zdaje sie, ze Simsy sa taka seria gier, do ktorej Papkin lubi wracac.  Zwlaszcza w styczniu i lutym, jesli tylko ma urlop. 

 

-------

PS A propos "wielkiej persony", jak to tytulowal @Papkin Romana Polanskiego… Amerykanie, a przynajmniej wieksza czesc, ma nieco inna asocjacje z Polanskim… Niestety.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Coenn napisał:

PS A propos "wielkiej persony", jak to tytulowal @Papkin Romana Polanskiego… Amerykanie, a przynajmniej wieksza czesc, ma nieco inna asocjacje z Polanskim… Niestety.

A co to ma do rzeczy? Zapytaj Polakow o ich zdanie na temat Bartoszewskiego, Owsiaka, Walese, Rydzyka albo Macierewicza, a dostaniesz skrajnie rozne opinie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w dalszym ciagu nie ma absolutnie jakiegokolwiek znaczenia. Papkin ma prawo uwazac Polanskiego za “wielka persone” niezaleznie od tego, ilu Amerykanom sie to nie podoba. Tak samo moj syn w Dublinie ma prawo zasypiac przytulajac swojego ulubionego Kubusia Puchatka niezaleznie od tego, ze w liczacych blisko 1,4 miliarda mieszkancow Chinach jest on na cenzurowanym.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Toshi650 said:

Chciałbym, aby Papkin mi odpowiedział SAM a nie przez filmik, albo napisał SAM, że do niego odsyła.

I niech Cie jeszcze przytuli, wtedy juz totalnie poczujesz wiez. Mam nadzieje, ze doczekasz sie papkinowych literek podanych specjalnie dla Ciebie. Nie zapomnij tylko zrobic zrzutu ekranu na pamiatke. :-]

Boziu, jaka niewdziecznosc…

2 hours ago, Toshi650 said:

Adwokatów w tym Kraju

Dowiedz sie moze w jakim kontekscie mowi sie o kims, iz jest czyims adwokatem...

2 hours ago, Toshi650 said:

wpierdziela mnie

To stron od kanibali. :-]

 

3 hours ago, Tesu said:

Papkin ma prawo uwazac

Jasne, ze ma prawo. Sam jestem zapalonym nasladowca Polanskiego.

3 hours ago, Tesu said:

Co w dalszym ciagu nie ma absolutnie jakiegokolwiek znaczenia.

Jasne, ze nie ma znaczenia. Jezus z Nazaretu niech za tym poswiadczy. Tylko zauwazylem, ze nie u wszystkich wywoluje takie pozytywne wrazenie.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toshi650

Spokojnie. Kiedy Papkin wroci i tu zajrzy, jestem pewien, ze odpowie komu trzeba. Jesli przy okazji stwierdzi, ze ten komentarz nie powinien tu byc, to go zwyczajnie skasuje, a ja sie nie obraze. Badzmy rozsadni i nie popadajmy w skrajnosci. Co do tego, ze Coenn zaspamowal pol forum, ja tu robie jedynie za przeciwwage...

7 godzin temu, Coenn napisał:

Jasne, ze nie ma znaczenia. Jezus z Nazaretu niech za tym poswiadczy. Tylko zauwazylem, ze nie u wszystkich wywoluje takie pozytywne wrazenie.

Argument liczby ludnosci upadl, wiec teraz kolej na religijny? Slabo. Tym bardziej ze Jezus z Nazaretu za posrednictwem swoich ziemskich przedstawicieli wielokrotnie bardzo watpliwe moralnie rzeczy przyklepywal. Nie Tobie jednak w tym kontekscie Polanskiego czy innych oceniac, o czym zreszta sam Jezus uczyl.

Zachowaj swoje oceny dla siebie i pozwol innym darzyc szacunkiem takich ludzi, jacy im odpowiadaja. No chyba, ze masz zapedy do tego, zeby z buciorami wchodzic w czyjes zycie i decydowac za innych, co maja myslec. Sorry, ale nawet w takim przypadku nie zmusisz mnie do zmiany zdania, ze np. Kevin Spacey jest wybitnym aktorem, bo niezaleznie od jego spraw prywatnych, jego warsztat aktorski i osiagniecia zawodowe czynia z niego “wielka persone”.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2019 o 13:33, Toshi650 napisał:

A skoro już tu jestem to i ja zadam pytania. Co prawda odpowiadałeś już na nie 15460 razy, ale niestety przeoczyłem odpowiedź.
1) Skąd pomysł na ksywkę? I czy bliżej jej (tej ksywce) do "Zemsty" czy jednak do "Króla komedii" ? :)
2) Zawsze chciałeś pracować w CDA (wiem, że trywialne pytanie) czy jednak jest to mimo wszystko życiowy przystanek do czegoś większego? (gamedev, pisanie książek, własne czasopismo)
3) Gry z dawnych lat, lat dzieciństwa,  do ktorych wracasz czesto, by po raz 50 się dobrze bawić?
4) Czemu twórcom nie chce się już tworzyć gier takich jak Toonstruck? Przy dzisiejszej technologii byłoby to jeszcze lepsze, a i wtedy było super...
ryzyko inwestycji, minęła moda na takie hybrydy, ludzie już nie chcą absurdu?
5)  Jeśli chodzi o RPG: "I love America" czy "Nihon ga daisuki" ? :D A może 50/50

 

1. Bardzo chciałbym, by pseudonim nawiązywał do aktorskiej kreacji de Niro (zresztą: to naprawdę przyzwoity film), ale prawda jest prozaiczna. Zaczynałem posługiwać się tym pseudonimem w bardzo młodymwieku, a wymyślałem go mając na kolanach miałem książkę Fredry. Zresztą - mimo upływu wielu lat nadal z książkowym Papkinem sympatyzuję. :)

2. Woody Allen zasłynął kiedyś bon motem: "Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach". Zawsze chciałem pracować jako dziennikarz. Gdzie z tym postanowieniem wyląduję za kilka lat - trudno orzec. Na pewno praca do CDA to fajna przygoda, która sporo mnie o rzemiośle nauczyła.

3. Gdybym miał wskazać jedną: Planescape: Torment, bo to wciąż wzorcowy przykład storytellingu i bardzo specyficzne uniwersum. Poza tym: częściowo z racji mody na rimejki/odświezenia - wracam ostatnio do wielu gier, które zapamiętałem ciepło (ostatnio chociażby do Spyro), choć siłą rzeczy podchodzę do nich z innym zestawem oczekiwań.

4. Nie wiem, ale dziękuję za przypomnienie o Toonstrucku! Dawno już ta nazwa w moim otoczeniu nie padła, nuż to dobry moment, żeby do tytułu wrócić (zwłaszcza, że jest dostępny na Steamie).

5. Nie lubię łatek. Zbyt wiele już razy je sobie (przy/prze/od/na)klejałem.

 

Dnia 24.01.2019 o 16:28, DaeL napisał:

Papkin prędko nie odpowie, bo na urlop pojechał.

Nah, wylatuję dopiero w sobotę. Acz dziękuję za trzymanie ręki na pulsie. :*

 

Dnia 24.01.2019 o 17:11, Tesu napisał:

Na urlop w styczniu? Czyli pewnie Azja Poludniowo-Wschodnia albo znowu Indie. No chyba ze jest jednym z tych, co to lubia na zimnie w sniegu sie babrac.

Tym razem: (nie aż tak o tej porze roku) słoneczna Sycylia, z której następnie wybywam (już w sprawach służbowych) do Paryża.

 

 

PS Sugeruję nie wchodzić w interakcje z Coennem. Podobnie prymitywne zaczepki/złośliwostki mają to do siebie, że zazwyczaj piszą je ludzie poszukujący uwagi. Najlepiej po prostu je ignorować, bo autorzy prowokacji karmią się właśnie cudzym zainteresowaniem. #KulturaDyskusji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tesu said:

Argument

Jak juz gdzie indziej zauwazylem…

 

 

3 hours ago, Tesu said:

Coenn zaspamowal pol forum

 

  1. Zapoznaj sie z definicja tego terminu.
  2. Jesli jednak wydaje CI sie, ze ktorykolwiek moj post zawiera spam, to wskaz ktory.
  3. Jesli sadzisz, ze z nas dwojga, to wlasnie ja zostawiam dziennie wiecej postow na forum, to radzilbym Ci ponownie to przemyslec.

 

3 hours ago, Papkin said:

PS Sugeruję nie wchodzić w interakcje z Coennem.

Och. Czyzbym widzial animozje i rankor? Charakterystyczne dla mlodego wieku, ale minie.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SilentBob said:

Coenn kończ waść…

  1. Nie zamierzalem nic wiecej pisac, lecz @Tesu skutecznie mnie sprowokowal swymi kalumniami. Jest mistrzem nadinterpretacji (wypaczania) cudzych slow i dywagacji.
  2. Rozumiem, ze bedac w zwiazku partnerskim wzajemnie sie wspieracie, Tesu Tobie "lubisiem", Ty jemu "lubisiem" i tak dzien po dniu, co nietrudno spostrzec, ale miast pisac byle co, lepiej pomoz partnerowi szukac tych moich spam-postow na forum. :-]

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Pzkw VIb said:

@Coenn

Rzadko się wtrącam w dyskusję w tematach, w których piszą Redaktorzy, ale tym razem to zrobię. Spuść z tonu, bo się sparzysz. Ja nie będę jak Papkin apelował do innych o ignorowanie Ciebie, ja Ci po prostu za chwilę wystawię suwenira.

  1. Z tego co widac ostatni post (notabene moj) odnoszacy sie do poruszonej przez Ciebie "histerii" zapoczatkowanej przez wypaczenie moich slow (skadinad osoby homoseksualnej) zostal napisany w piatek.
  2. Nie rozumiem zatem, jaki masz cel w tym, aby 5 dni pozniej odsmazyc cala "afere" swym totalnie zbednym komentarzem. 
  3. Generalnie radzilbym Ci mitygowac siebie samego w przypadku, gdy wygrazasz:
    1. Osobie, ktora niczym nie zawinila.
    2. Osobie, ktora jest prenumeratorem CD-Action.
    3. Osobie, ktora uczestniczy w dyskusji na wymarlym juz forum.

Jesli chcialbys, jako moderator, rzeczywiscie przysluzyc sie Wydawnictwu Bauer, to proponuje czestsze sprzatanie forum i bloga ze spam-botow. Naturalnie mozesz takze wykupic kilka rocznych prenumerat CD-Action, jesli lubisz dawac powody prenumeratorom (winilbym tu wysoki poziom testosteronu) do niezwlocznej rezygnacji z prenumeraty CDA w wyniku:

  • "false advertising" w samym magazynie, gdzie byla mowa o wielu dodatkowych przywilejach na forum dla prenumeratow, a ktorych nigdy nie uswiadczylem,
  • napietnowania - bez zadnego realnego powodu - najpierw przez mlodego redaktora Papkina, a potem przez zapomnianego moderatora, ktory wybudzil sie po 5 dniach i postanowil o sobie przypomniec.

Jesli wiec zamierzasz spelnic swa grozbe wobec mej osoby i wyswiadczyc Wydawnictwu Bauer niedzwiedzia przysluge, to zabieraj sie do dziela, smialo. Podlinkuje im ten post w mejlu, by wiedzieli komu dziekowac.

Jesli jednak wybierzesz opamietanie, to wyswiadcz mi przysluge i nigdy wiecej nie pisz do mnie w tak brzydki sposob. A najlepiej nie pisz wcale.

 

Edytowano przez Coenn
  • Confused 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Ty wygrażasz i obrażasz innych, a podejrzewam iż nawet nie zajrzałeś do regulaminu. Inaczej wiedziałbyś, że od uwag do moderatorów jest osobny temat. Poza tym insynuacje co do wieku lub poziomu testosteronu u interlokutorów nie są argumentem w dyskusji. Na razie to Ty zachowujesz się jak gimbus opluwając wszystkich dookoła. Fakt bycia prenumeratorem nie daje Ci prawa do takiego zachowania. Oczywiście możesz strzelić focha i zabrać grabki z tej piaskownicy, ale nie łudź się, nie takie 'spektakularne' odejścia to forum już przeżyło. Dostajesz 3 dni na przemyślenie sytuacji.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coenn nie można prowokować i szukać zaczepki, a potem się obrażać, że Cię ktoś skarcił. Kodeks honorowy trolla na pewno tego zabrania. Jeśli chcesz, to możesz to potraktować jako komplement - wszyscy uważają, że jesteś osobą na tyle inteligentną, by zdawać sobie sprawę z tego, że Twoje kolejne kilka postów napisane było w sposób wyzywający. Więc albo przybastuj, albo przyjmuj krytykę na klatę. Ale nie rób z siebie ofiary.

Edytowano przez DaeL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaeL, niestety ja to widze inaczej. 

  1. Moderator nie powinien miec zapedow do zamordyzmu, bo wowczas odechciewa sie postowac i forum wyglada jak wyglada. Zamordysci niech sie wykazuja w mamrze jako klawisze albo "na indagacji" w psiarni.
  2. Gdy forum "dyskusyjne" wyglada jak wyglada, wowczas tym bardziej moderator powinien byc pokornym (nawet zahukanym) "trzynastolatkiem", ktoremu nawet do glowy nie przyjdzie, azeby zbanowac czytelnika magazynu pod byle pretekstem. Moderator (zwlaszcza na niemrawym forum) winien znac swa role i wiedziec, ze nie jest od tego, by kogokolwiek rozstawiac po katach. Od tego sa wyzsi ranga oden: supermoderatorzy, redaktorzy i admini forum.
  3. Moderator powinien wygaszac ewentualne konflikty, a nie je zaogniac (5 dni pozniej) chcac o sobie przypomniec. Nie powinien tez nikogo besztac ani imputowac czegos, by miec pretekst na zakneblowanie.
    1. On ‎1‎/‎30‎/‎2019 at 10:08 AM, Pzkw VIb said:

      Spuść z tonu, bo się sparzysz. Ja nie będę jak Papkin apelował do innych o ignorowanie Ciebie

       

    2. On ‎1‎/‎30‎/‎2019 at 4:29 PM, Pzkw VIb said:

      obrażasz innych

      Na przyklad kogo i w jakim kontekscie? Cytaty. Bo wydawac by sie moglo, ze to mnie obrazono inkryminujac mi "zaspamowanie polowy forum".

    3. On ‎1‎/‎30‎/‎2019 at 4:29 PM, Pzkw VIb said:

      wiedziałbyś, że od uwag do moderatorów jest osobny temat

      Yyy... jak smialem odniesc sie do postu, na ktory reagowalem odpowiadajac tuz pod nim i na dodatek w tym samym watku? 

    4. On ‎1‎/‎30‎/‎2019 at 4:29 PM, Pzkw VIb said:

      opluwając wszystkich dookoła.

      Kogoz to oplulem? Iluz to ich bedzie? Jakies cytaty moze? Nie czujesz jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za swe slowa? Nawykles do klamstw?

    5. On ‎1‎/‎30‎/‎2019 at 4:29 PM, Pzkw VIb said:

      nie takie 'spektakularne' odejścia to forum już przeżyło.

      Tylko to dogorywające forum w Twej glowie i przeslonilo Ci ono fakt, ze pisalem o magazynie, a nie o forum.

    6. Moderatorow? Moderatorow? Czy cos mi umknelo? Czy niektorzy z nich sa niewidzialni czy nalezy Ciebie liczyc za kilku?

  4. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze autorzy "skryptu" forum nie pomysleli o takich "zaradnych" moderatorach i czlowiek potem musi taki stek bredni niejako uznawac za prawde.

    1. acknowledge.png.e9e1905e14483095f3ec9c34ce06f60a.png

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Papkinie.

Nie chciałbyś może kiedyś przejść do Krytyki Politycznej? Tam mógłbyś do woli ćwiczyć się w sztuce dyskursywnej krytyce analizy, tfu! krytycznej analizy dyskursu., a redakcja byłaby wprost wniebowzięta! Obrzydliwe oślizgłe macki faszoli, nazioli, wszelkich wrogów postępu i propagatorów nielewomyślności oplatają mózgi nieuświadomionych prostaczków, którzy jeszcze nie wiedzą, jak bardzo Cię potrzebują. Twoje miejsce w CDA zająłby ktoś, kto, o zgrozo, pisałby recenzje gier video. Ty jesteś stworzony do wyższych celów. Zanim redakcja znalazłaby kogokolwiek na Twoje miejsce, mogłaby korzystać ze specjalnego programu znanego jak generator tekstów postmodernistycznych. Powstałe w ten sposób artykuły byłyby podpisywane Twoim pseudonimem. One co prawda mają pewną wadę, a mianowicie, pomimo formalnej poprawności, są zupełnie o niczym, ale HEJ! W Twoim przypadku to żaden problem! Podejrzewam, że nikt by się nie zorientował, że to program pisze teksty zamiast Ciebie. Powiem więcej. Śmiem podejrzewać, że część miłośników Twojego pióra stwierdziłaby, że jesteś w szczytowej formie :D.

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2019 o 02:53, Zayatzz napisał:

Nie chciałbyś może kiedyś przejść do Krytyki Politycznej? Tam mógłbyś do woli ćwiczyć się w sztuce dyskursywnej krytyce analizy, tfu! krytycznej analizy dyskursu., a redakcja byłaby wprost wniebowzięta! Obrzydliwe oślizgłe macki faszoli, nazioli, wszelkich wrogów postępu i propagatorów nielewomyślności oplatają mózgi nieuświadomionych prostaczków, którzy jeszcze nie wiedzą, jak bardzo Cię potrzebują. Twoje miejsce w CDA zająłby ktoś, kto, o zgrozo, pisałby recenzje gier video. Ty jesteś stworzony do wyższych celów. Zanim redakcja znalazłaby kogokolwiek na Twoje miejsce, mogłaby korzystać ze specjalnego programu znanego jak generator tekstów postmodernistycznych. Powstałe w ten sposób artykuły byłyby podpisywane Twoim pseudonimem. One co prawda mają pewną wadę, a mianowicie, pomimo formalnej poprawności, są zupełnie o niczym, ale HEJ! W Twoim przypadku to żaden problem! Podejrzewam, że nikt by się nie zorientował, że to program pisze teksty zamiast Ciebie. Powiem więcej. Śmiem podejrzewać, że część miłośników Twojego pióra stwierdziłaby, że jesteś w szczytowej formie :D.

To chyba jakieś nieporozumienie. Przecież powszechnie wiadomo, że Papkin krytykuje Krytykę Polityczną za jej prawicowe odchylenie. Jak wiadomo - chociażby z lektury jego recenzji Katamari Damacy Reroll - Papkin jest w istocie zwolennikiem anarchokolektywizmu. Tak jak twórca tego nurtu myśli politycznej, Michaił Bakunin, jest Papkin nie tylko wrogiem kapitalizmu, własności prywatnej oraz konserwatywnych stosunków społecznych, ale wręcz państwa jako takiego. Według Papkina idealny ustrój społeczny opiera się na dwóch fundamentach: dobrowolnych zrzeszeniach gmin, oraz wielkich Katamari, które przemieszczając się przez świat gromadzą coraz większe pokłady przeróżnych śmieci. I nie zawaha się nasz redaktor przed użyciem przemocy, byleby tylko wprowadzić swą utopię w życie.

No, chyba że coś lekko nadinterpretowałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DaeL napisał:

To chyba jakieś nieporozumienie. Przecież powszechnie wiadomo, że Papkin krytykuje Krytykę Polityczną za jej prawicowe odchylenie. Jak wiadomo - chociażby z lektury jego recenzji Katamari Damacy Reroll - Papkin jest w istocie zwolennikiem anarchokolektywizmu. Tak jak twórca tego nurtu myśli politycznej, Michaił Bakunin, jest Papkin nie tylko wrogiem kapitalizmu, własności prywatnej oraz konserwatywnych stosunków społecznych, ale wręcz państwa jako takiego. Według Papkina idealny ustrój społeczny opiera się na dwóch fundamentach: dobrowolnych zrzeszeniach gmin, oraz wielkich Katamari, które przemieszczając się przez świat gromadzą coraz większe pokłady przeróżnych śmieci. I nie zawaha się nasz redaktor przed użyciem przemocy, byleby tylko wprowadzić swą utopię w życie.

No, chyba że coś lekko nadinterpretowałem...

Myślę, że bynajmniej nie poczyniłeś żadnej nadinterpretacji, Przyjacielu. Jestem pewien, że Papkin w rzeczy samej byłby gotów użyć przemocy, żeby wprowadzić swoją szlachetną wizję w życie, niemniej, wolałbym, aby jednak tego nie czynił. Nasz umiłowany redakcyjny intelektualista nie posiada ani postawy, ani charakteru, ani tym bardziej temperamentu wojownika. Jego głównym atutem, niewykluczone że nie do końca uświadomionym, jest nieprzenikniona (chociaż nie pozbawiona pewnego elementu egzotyczności) umysłowość ;]. Ciężko mi wyobrazić sobie wprowadzanie przez Wielce Czcigodnego Papkina nowego ładu i porządku drogą gwałtu i zawieruchy bez rychłej i - niestety - skutecznej odpowiedzi pomiotów sił reakcji. Jak by to miało wyglądać? Podchodzi Papkin do niezdającego sobie sprawy ze swej głupoty i zaściankowości prawaka i powiada - Rewolucję czas zacząć! Proszę uprzejmie się mnie bać!... No nie no... Nic z tego nie będzie. Istnieją solidne przesłanki do tego, by przypuszczać, że zabijanie ludzi śmiechem to podstępnie rozpowszechniany w społeczeństwie niebezpieczny mit. Nie jest z kolei mitem ludzka drażliwość. A gdyby do tego jeszcze wziąć pod uwagę to, że fizjognomia Papkina wręcz zachęca siły reakcyjne do reakcji, to niewykluczone, że doszłoby do incydentu przypominającego uprzejme, acz zdecydowane upomnienie Smurfa Ważniaka przez pozostałych mieszkańców wioski ;]. Trzeba jednak koniecznie wspomnieć o tym, że gdyby do takiej sytuacji doszło, to zapewne wiązałoby się to z powstaniem nowej dyscypliny sportowej. Mam na myśli rzut Papkinem.

Zamiast uciekać się do gwałtu, powinien Papkin zająć się aktywizowaniem entuzjastów jego dyskursów krytycznych, których - trzeba przyznać - trochę się dorobił na przestrzeni tych kilku lat nierecenzowania gier w czasopiśmie o grach :D. Większość z nich jest autentycznie zachwycona Jego stylem, przenikliwością i głębią dokonywanych przezeń analiz społeczno-filozoficzno-ekonomiczno-polityczno-prawno-antropologiczno-psychologicznych. Dość często można przeczytać ich pochlebne komentarze; "och jakie to wysublimowane Mistrzu Papkinie, przemów, nauczaj!" Istotne jest to, że ich wszystkich, w moim mniemaniu, łączy swoista poczciwość, stąd myślę, że wielu z nich odnalazłoby się w roli współczesnego substytutu tego, czym był XIX-wieczny proletariat. Kto wie, kto wie, moi przyjaciele ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...