Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Papkina

Polecane posty

Papkin, proszę Cię, zanim napiszesz kolejnego posta o Humble Bundle: oczywiście, że to sposób twórców strony na biznes i oczywiste jest, że na fali sukcesu swojego początkowego projektu założyli również zwykły sklep sieciowy (dlatego ode mnie zawsze dostają minimum, kiedy ustalam podział pieniędzy dla nich, producentów i organizacji charytatywnych). Ale paczki Humble Bundle to w założeniu sposób na to, aby szersze masy ludzi przekazywały pieniądze na organizacje charytatywne! Może niezbyt interesownie, ale zobacz, ile osób, pomijając sępy płacące dolara na dużo droższe produkcje, płaci powyżej średniej. Ostatnia paczka, reklamowana przez Ciebie we wpisie na stronie głównej: "

Top Contributors

1. Anonymous $100.01 2. Marcelle Griffin $100.00 3. Sean P McDonough $100.00 4. Aeterian $86.00 5. Ax Boi (leader of the console peasants) $85.00 6. Sceol $85.00 7. Xandaril $85.00 8. Cyphin $82.00 9. Gootshall $81.00 10. starfleetonline.de $81.00"

Dlaczego płacą powyżej średniej? Bo "nie mają co zrobić z pieniędzmi", jak sam napisałeś w poście? Wiesz co, wstyd! Serio. Nie dość, że w komentarzach jest pełno ignorantów, którzy prezentują takie właśnie podejście, to jeszcze Ty, jako osoba mająca wpływ na masy czytających, propagujesz takie skrzywione podejście i wpływasz na decyzje osób, którym również nie chce się sprawdzić, co to Humble Bundle właściwie jest. Jesteś więc pośrednio odpowiedzialny za to, że jakaś organizacja nie dostanie pieniędzy, a pewne potrzebujące osoby nie dostaną pieniędzy, bo przez takie nieostrożne wpisy przekonałeś jakiegoś potencjalnego darczyńcę, że jacyś szaleńcy sprzedają za dolara produkcje, w które wpompowali niekiedy miliony dolarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

9kier nakapowała, więc przychodzę z pytaniem do wskazanego przez nią delikwenta: podobno byłeś zamieszany w artykuł na temat polskich youtuberów i procesu umawiania się z nimi na wywiad. Wiesz coś na ten temat? smile_prosty.gif Jeśli tak - bardzo byłbym wdzięczny za linka lub numer CDA (nie pamiętam w jakiej formie tekst został popełniony), ewentualnie wskazanie autora, jeśli redakcyjna koleżanka spudłowała. Pozdrawiam!smile_prosty.gif

[EDIT]: przestrzeliła! To był Adzior :) w ramach rekompensaty za zaspamowanie tematu, pytanie: Ulubiony film 2015 ;)?

Edytowano przez Akron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ zaległości... po kolei zatem.

Papkin, proszę Cię, zanim napiszesz kolejnego posta o Humble Bundle: oczywiście, że to sposób twórców strony na biznes i oczywiste jest, że na fali sukcesu swojego początkowego projektu założyli również zwykły sklep sieciowy (dlatego ode mnie zawsze dostają minimum, kiedy ustalam podział pieniędzy dla nich, producentów i organizacji charytatywnych). Ale paczki Humble Bundle to w założeniu sposób na to, aby szersze masy ludzi przekazywały pieniądze na organizacje charytatywne! Może niezbyt interesownie, ale zobacz, ile osób, pomijając sępy płacące dolara na dużo droższe produkcje, płaci powyżej średniej. Ostatnia paczka, reklamowana przez Ciebie we wpisie na stronie głównej: "

Dlaczego płacą powyżej średniej? Bo "nie mają co zrobić z pieniędzmi", jak sam napisałeś w poście? Wiesz co, wstyd! Serio. Nie dość, że w komentarzach jest pełno ignorantów, którzy prezentują takie właśnie podejście, to jeszcze Ty, jako osoba mająca wpływ na masy czytających, propagujesz takie skrzywione podejście i wpływasz na decyzje osób, którym również nie chce się sprawdzić, co to Humble Bundle właściwie jest. Jesteś więc pośrednio odpowiedzialny za to, że jakaś organizacja nie dostanie pieniędzy, a pewne potrzebujące osoby nie dostaną pieniędzy, bo przez takie nieostrożne wpisy przekonałeś jakiegoś potencjalnego darczyńcę, że jacyś szaleńcy sprzedają za dolara produkcje, w które wpompowali niekiedy miliony dolarów.

Nie przypominam sobie, żebym napisał o "ludziach, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi". Chyba, że żartobliwie, ale jeśli nie zostało to odebrane jako prztyczek - moja wina wielka jest i niekwestionowana.

Zważ jednak, że od pewnego czasu BARDZO dbamy o to, by na końcu newsa wyróżniać organizacje charytatywne, które możemy wspomóc kupując paczki z grami (i gorąco do tego zachęcamy).

1.Czy grałeś kiedyś w Kangurka Kao lub Reksia (nie ważne którego)?

2.Czy masz na swoim komputerze jakieś shimeji?

1. Owszem, w dwa pierwsze (przy "trójce" zatrzymałem się na etapie dema). Nie uważam ich za stratę czasu, acz niewiele już pamiętam, za lat pacholęcych zdecydowanie mocniej trafiły do mnie Croc, Earthworm Jim i Mario64.

Siemanko!

9kier nakapowała, więc przychodzę z pytaniem do wskazanego przez nią delikwenta: podobno byłeś zamieszany w artykuł na temat polskich youtuberów i procesu umawiania się z nimi na wywiad. Wiesz coś na ten temat? smile_prosty.gif Jeśli tak - bardzo byłbym wdzięczny za linka lub numer CDA (nie pamiętam w jakiej formie tekst został popełniony), ewentualnie wskazanie autora, jeśli redakcyjna koleżanka spudłowała. Pozdrawiam!smile_prosty.gif

[EDIT]: przestrzeliła! To był Adzior smile_prosty.gif w ramach rekompensaty za zaspamowanie tematu, pytanie: Ulubiony film 2015 wink_prosty.gif?

"Mad Max", acz rekompensować niczego nie musisz, bo i owszem, to ja taki tekst popełniłem. Chodzi Ci (chyba) o "Z kamerą wśród jutuberów" (CDA 07/2015). Jeśli wciąż potrzebujesz rzucić na ten tekst okiem - ozwij się na privie, coś wymyślimy. :)

Siemka

Co chciałeś przekazać na filmie 360 (minuta 5:58)? W przybliżeniu nie było wyraźne wink_prosty.gif

Był to product placement, w dodatku brzydli i nakłaniający widza do zachowań, do jakich nakłaniać go nie powinienem. Spuśćmy na ten fragment zasłonę milczenia i udajmy, że nigdy się nie wydarzył.

Ja w sprawie pytania tekstu do Akademii CD Action? Czy tekst o Silent Hills do epitafium ma także zawierać elementy info i czy wiedziałeś że?

Słuszne pytanie. Powiem tak: za brak ww. nikomu rąk nie urwiemy, dyliżansem nie rozjedziemy i (zapewne) nie otworzymy wnętrzności, nie wyciągniemy jelit, nie przewiążemy tychże wokół redakcyjnego słupa wstydu i nie wypuścimy w okolice delikwenta mrówek amazońskich, by później ciało poćwiartować, rozpuścić w beczkach z kwasem, odesłać fragmenty kośćca do członków rodziny, pogrzebać resztę na nieświęconej ziemi i odlać się na mogiłę.

Ich załączenie będzie jednak dużym plusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkinie, zaintrygowały mnie owe dziwy (kogóż nie kręcą dziwy, szczególnie atrakcyjne?) o których wspomniałeś w najnowszym CDA, przy okazji dzielenia się wrażeniami z najnowszego Tormenta. Pal licho całą resztę owych dziw(ów), ten fragment mnie najpierw rozbawił a potem skonfundował: "Niezdolni do emocji strażnicy miejscy powstali z lat darowanych im przez obywateli". I choć początek zdania zdaje się podkreślać, że woda jest mokra (miało boleć drodzy strażnicy), to jego druga część uświadomiła mi, że jestem pewny czy rozumiem o co chodzi. Jedyny trzymający się kupy pomysł na ogarnięcie tematu to ten, że obywatele poświęcili parę lat ze swojego życia (umrą iks lat wcześniej) - a wszystko to celem powołania strażników miejskich (o wy durni!)? chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Siemano Papkin. Zakupiłem dzisiaj Ekszyna i natknąłem się w nim na twą recenzję Zero Time Dilemma. Fajnie skonstruowana. Teraz pora na "Pytanie do Papkina": ograłeś poprzednie części? Jeśli tak, nie jesteś rozczarowany faktem, że ZTD jest w każdym niemal aspekcie (historii, zagadkach, postaciach, twistach, grafice) gorsze od poprzedników? Ulubionych bohaterów wykastrowano z charakterów, niektórym kompletnie jest zmieniono (

Spoiler

nie chodzi mi o Junpeia, ale o Akane i reszte ekipy z VLR, która przecież jest gdzie jest, bo ma konkretny cel, o którym jakby zapomniano!

 No i oczywiście

Spoiler

complex reasons.

 Wiem, że gra powstawała w bólach i mogliśmy w ogóle jej nie dostać, ale nie jestem w stanie pogodzić się z ostatecznym efektem. ZTD mogłoby się obronić jako nowa historia, ale jako zamknięcie serii ZE to po prostu niewypał (IMO - oczywiście).

Dlatego, kiedy przeczytałem w recenzji o "inteligentnej fabule" i "nieoczywistych dylematach" od razu przyszło mi do głowy, że może nie miałeś styczności z 999 i VLR. :P Jeśli grałeś, to we zapodaj jakiś TOP3, od najlepszej do najgorszej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie imć Papkin.

Pamiętasz zapewne zagadkę o dwóch braciach w tekście z najnowszego numeru pisma  w rezenzji gry Zero Time Dilemma. Od dwóch tygodni głowię się nad nią, ba, nie tylko ja, innych członków rodziny też zapytałem i nikt nie potrafił podać rozwiązania. Czy mógłbyś coś podpowiedzieć, skierować na pewne tory które pomogą w rozwiązaniu bo ciekawość poprostu mnie zżera:) 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, napisałeś post w którym zorganizowałeś w ramach "weekendu z Kozakami" konkurs na egzemplarze gier. Jak z nim? Zaraz minie dokładnie tydzień odkąd był termin przesyłania "prac" i żadnej reakcji nie ma . Kolejne konkursy w ramach cdaction są już rozwiązane i stąd moje pytanie czy żadna praca nie spełniła oczekiwań czy może po prostu zapomniałeś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Papkinie. Kupiłem sobie najnowsze wydanie CD-Action 20.09.2016-17.10.2016. Chciałem wpisać kody do WoT 'a ale nie wiem gdzie je znaleźć. Moglibyście mnie naprowadzić jak je odszukać w magazynie i co robić dalej?                 Z góry dzięki

 

 

                                                                                                                     Playerwikta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie ? prowadzę stronę zajmująca się grą w ligę po godzinach w PES 2017 oraz PES 6 ,chciałbym poprosić abyście umieścili jakieś info o takiej stronie że są takie rozgrywki dla każdego posiadacza danej gry PES .jestem fanem  waszego pisma od dawna kupuje wasz numer .byście mi pomogli ja też mogę was na stronie wyświetlać wasza reklamę  na pewno ktoś  się skusi do zakupu prenumeraty ,gra nas sporo bo i na pc jak i na ps4 proszę o szybką odp można na numer gg .49053504 .oto strona na której jestem adminem www.pesworld.pl  mile widziany sponsoring na nagrody za zwycięstwo ligi czy pucharu z góry dzięki za odezw 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panie Papkin, czy wie Pan co to jest grafomania???

PS: Zakładam, że musi Pan to wiedzieć, gdyż niebawem na Wikipedii ma pojawić się Pańska podobizna, wraz z opisem, jako uhonorowanie arcymistrza tej zacnej dziedziny :) 

Edytowano przez Zakov328
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie mam gdzie tego wstawić, więc postanowiłem, że napiszę do kilku z Was (redaktorów). Jestem prenumeratorem CDAction od 10 numerów, z tego co wiem prenumerata CDA trwa 12 miesięcy. Nie dostałem jednak CDA 12/2017. Nie dostałem żadnej informacji o jakimś problemie, tu (na cdaction.pl) - też żadnego info o jakichś trudnościach w przesyłce lub o samym numerze. Proszę, pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkinie, o to zapytać muszę. Numer 03/2018, strona 52. Recenzja Dragon Ball FighterZ. Akapit Twojego autorstwa.
Przytaczam:

"Ale właśnie w znoju i mozole kampanii tkwi przebiegłość Arc System Works. Wobec nieobecności wyzwania gracz jest zmuszony poszukiwać sobie podniet samemu. Z emocjami godnymi lektury programu telewizyjnego testuje specjale. Nie niepokojony przez kontry bawi się, miotając bezwładnym ciałem nieprzyjaciela (co momentami przywodzi na myśl airdashery pokroju Guilty Geara). Co i rusz rotuje bohaterów, byle choć na chwilę odgonić znużenie, byle zawiesić poprzeczkę choć odrobinę wyżej."

Więc pytam się - w jaki sposób jest to zaleta? Sens tego akapitu rozumiem jako "Gra jest tak prosta i tak nudna, że muszę samemu ją sobie utrudniać, na przykład stojąc na rękach i grając stopami. To ciekawy sposób rozgrywki, 10/10".

Dlaczego podajesz znój i mozół kampanii jako przejaw przebiegłości studia? Co w ogóle się stało w tym akapicie? I jaki samochód dostałeś za recenzję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...