Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kris2005aa

Kozacy: Europejskie Boje/Sztuka Wojny/Powrót na Wojnę

Polecane posty

Witam.

Mam problem z grą Kozacy: Europejskie Boje. Nie wiem dlaczego ale kiedy ją włączam pokazuje się błąd, że plik dmcr.exe nie odpowiada i wywala mnie do Windowsa (oprócz tego pozostawia mi włączoną muzykę z gry).

Co mam robić? Spóbowałem rozwiązania Ghosta z Pomocy do Coverów (Zmiana nazwy katalogu Video) ale to nic nie dało. Nic nie dało też uruchomić w trybie zgodności z systemem Windows 95, 98, 2000, NT

Mój komputer:

Intel Core 2 Duo (4400) 2GHZ

2048 VRAM

Asus Geforce 8600GT (512 RAM).

Windows Xp Home

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak...

1. trzeba usunąć plik VIDEO znajdujący się w katalogu z grą (cały plik lub jej zawartość bez znaczenia ważne aby filmików nie było w środku)

... gra powinna działać lecz posiadasz nowszą kartę graficzną i zapewne najnowsze sterowniki niema problemu już z tym od kilku miesięcy ponieważ GSC udostępniło patcha do gier na tym silniku http://www.gsc-game.com/_exlink.php?link=h...cs-dd-patch.exe tutaj link do patcha

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=clans a tu do stronki na której się on znajduje

należy go zainstalować w folderze z grą... (gdy gra się na tym patch'u odczuwa się minimalne skoki ekranowe tak jakby przycinanie się gry... byłem kiedyś w posiadaniu innego lepszego patcha lecz nie pamiętam gdzie go zdobyłem ale jeśli nie przeszkadzają przycięcia to można grać)

jest też inne rozwiązanie ... zamiast patcha... trzeba usunąć aktualne sterowniki karty graficznej i zainstalować starszą wersję dla gf8600 nie wiem jakie były by dobre 96.xx?? to już trzeba na chybił trafił... ( na moim gf7600 mam 91.73 bodajże i wszystko hula )

życzę powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...