Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk 1:1 Pogoń Szczecin

Lechia straciła Matsuiego, ale ekipę Probierza zasiliło kilku solidnych graczy. Pogoń pozyskała Małeckiego, który jest zagadką. Dla mnie to mecz na remis - szczecinianie wydają mi się drużyną odrobinę lepszą, ale mecz odbywa się w Gdańsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 13:00: Cracovia Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1-1

Obie ekipy bardzo lubię i ciężko jest mi wskazać zwycięzcę, tym bardziej , że ekipy praktycznie sąsiadują ze sobą w tabeli i prezentują zbliżoną formę. Stawiam więc na podział punktów.

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2-0

Lechia narobiła w przerwie sporego szumu transferowego i jestem bardzo ciekawy, jak będzie wyglądać jej pierwsze starcie w nowej rundzie. Pogoń to dla mnie jedno z większych rozczarowań tego sezonu.

Niedziela, 13:00: Ruch Chorzów - Jagiellonia BIałystok 0-1

Ruch jest drużyną, której gra wyjątkowo mnie usypia i bardzo liczę na to, że już na pierwszym rywalu połamią sobie zęby.

Niedziela, 15:30: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-1

Zagłębie w tym starciu nie powinno mieć nic do powiedzenia, jednak mój kibicowski umysł podpowiada mi, że będziemy świadkami sporej niespodzianki.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2-1

Kolejorz po początkowej fatalnej grze na koniec rundy zaczął nareszcie grać swoją piłkę. Na absolutnie przeciwnym biegunie znajdują się piłkarze ze Śląska, którzy muszą bronić się przed strefą spadkową. Dla mnie wynik jest oczywisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 13:00: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:1

Jagiellonia gra słabo na wyjazdach, Ruch jest faworytem i powinien zainkasować trzy punkty.

Niedziela, 15:30: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:1

Górnik jest faworytem, jednak ma spore problemy z obroną. Liczę na zwycięstwo Górnika, ale coś mi mówi że mecz zakończy się podziałem punktów.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1:0

Można powiedzieć mecz kolejki, jednak Śląsk spisuje się słabiej w tym sezonie od Lecha, więc w tej rywalizacji stawiam Lecha w roli faworyta.

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:1

Wisła gra marnie na wyjazdach, a Piast gra bardzo nierówno. Mecz typowo na remis i tak stawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 13:00: Ruch Chorzów 2-1 Jagiellonia BIałystok

Znów spotykają się drużyny o podobnym potencjale, ale kilka szczegółów i gra na własnym boisku może przemawiać za gospodarzami.

Niedziela, 15:30: Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze

Górnik jest zdecydowanym faworytem. Zagłębie od początku sezonu jest w głębokim kryzysie i kompletnie się nie liczy.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań 3-1 Śląsk Wrocław

Lech zdaje się wracać do właściwiej dyspozycji i walki o najwyższe cele. Goście będą bez szans.

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice 1-2 Wisła Kraków

Wisła może nas tu zaskoczyć i wygrać to spotkanie. Ogółem jest zespołem lepszym, ale miewa swoje problemy i zdarza się jej popełniać sporo błędów, ale jeśli będzie miała dobry dzień, wygra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 13:00: Ruch Chorzów 2:2 Jagiellonia BIałystok

Wygląda na to, że Ruch osłabił się, a Jagiellonia wzmocniła, choć nie powiem, że bardzo dobrze znam takich piłkarzy jak Rajalakso czy Perovuo. Jagiellonia może to wygrać, ale padnie raczej remis.

Niedziela, 15:30: Zagłębie Lubin 1:1 Górnik Zabrze

Górnik stracił Mączyńskiego, ale pozyskał też kilku solidnych graczy. Zagłębie pozyskało kilku zawodników, którzy dają nadzieję na lepszą grę wiosną. Dla mnie remis, Górnik nie jest tak dobry, by wygrywać wszystko na wyjazdach.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań 2:1 Śląsk Wrocław

Nowym piłkarzem Lecha Fin Arajuuri, a w Śląsku o pierwszą jedenastkę powalczą Hateley i Pawłowski. Poznaniacy są lepszą ekipą i powinni zgarnąć trzy oczka.

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice 0:2 Wisła Kraków

Nowi piłkarze Piasta są dla mnie anonimowi, za to do Wisły przybył Stilić, który w Polsce czarował. Wisła powinna poradzić sobie z przeciętną ekipą z Gliwic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1:1

Oba zespoły są dla mnie zagadką. Dam na remis, bo oba zespoły prezentują podobny potencjał

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 0:1

Górnik powinien dobrze rozpocząć rundę. Zespół nie został osłabiony, więc Górnik jest faworytem :-)

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:1

Lech powinien zdobyć 3 punkty. Choć były kłopoty kadrowe, ale to zespół Rumaka powinna zdobyć 3 punkty

Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:2

Wisła to zaskoczenie. Zespół Smudy został wzmocniony Stiliciem i powinna zdobyć 3 punkty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech - Śląsk

I

Zagłębie - Górnik

Niech będzie po 1:0 dla gospodarzy. Śląsk gra slabiutko na wyjeździe, a Zagłębie jak zwykle jest ogromna niewiadomą, zwłaszcza,ze zaszły tam spore rotacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice - Wisła Kraków 2-0

Dużo większą sympatią darzę ekipę z Gliwic i w starciu z Białą Gwiazdą będzie miała ona wiele atutów (chociażby gra na własnym stadionie przy swoich kibicach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXII kolejki: http://imgur.com/cL0V4AT

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/rskysMc

XXIII kolejka (21.-24. lutego 2014 roku):

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Sobota, 15:30: Widzew Łódź - Piast Gliwice

Sobota, 18:30: Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Niedziela, 13:00: Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Niedziela, 15:30: Wisła Kraków - Cracovia Kraków

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Jaga jest zespołem lepszym i powinna zdobyć cenne 3 punkty

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:2

Lech dobrze zaczął sezon i powinien pokonać Pogoń, która choć dobrze rozpoczęła rundę wiosenną nie jest tu faworytem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 Stokowcowi pali się stołek, więc na pewno będzie próbował maksymalnie zmobilizować graczy, by dali z siebie wszystko. W przeciwnym razie będzie musiał rozejrzeć się za nowym pracodawcą, tym bardziej, że grają z przedostatnim zespołem z tabeli.

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 Oba zespoły pokazały w ubiegłej kolejce wolę walki i mam nadzieję, że w tym meczu będzie można również to zobaczyć. Stawką jest szansa na doskoczenie do czołówki tabeli.

Widzew Łódź - Piast Gliwice 1:3 Piast ostatnio nie zagrał złego meczu, a na Widzewa taki poziom powinien wystarczyć.

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0:1 Jeden z hitów kolejki. Na tym obiekcie gospodarze będą mieli dużo prostsze zadanie. Górnicy utarli tutaj Legii nosa w PP, więc Wojskowi będą chcieli się zrewanżować i zwiększyć dystans w tabeli.

Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1:1 Trudno uwierzyć, by Zagłębie powtórzyło sukces. Na pewno Orest swoje zrobił, ale nie sądzę, żeby to starczyło na podrażnioną Koronę.

Wisła Kraków - Cracovia Kraków 2:1 Derby Krakowa dla Wiślaków. Można wiele zarzucić Smudzie, ale nie to, że partaczy robotę w Wiśle. Odkąd objął urząd, wiele dobrego ten klub zyskał.

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1:0 W tym meczu stawiam na zespół z ostrzejszymi żądłami, a jest nim niewątpliwe klub z Wrocławia.

Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 2:1 Mecz, gdzie każdy może wygrać. Stawiam na Zawiszę, bo pozytywnie zaskakuje już od początku sezonu. Cracovia musi popracować na skutecznością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

Goście ledwo wygrali z najsłabszą drużyną w lidze. Jest to solidny walczący zespół, ale nie daję im zbytnio szans w meczu z Jagiellonią.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1

Mecz silnych ekip, obie drużyny mają w swych szeregach znakomitych zawodników. Ciężko wytypować zwycięzcę więc stawiam na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nie oglądałem meczu Jagiellonii, ale podobno nowe nabytki białostockiego zespołu zaprezentowały się nieźle. Co prawda w poprzedniej kolejce to goście wygrali, a "Jaga" poległa, ale wiadomo, z kim grało Podbeskidzie. Teraz stawiam na drużynę Stokowca.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin 2:1 Lech Poznań

Pogoń na pewno coś zdobędzie, bo to wcale nie jest gorsza ekipa od Lecha. A, zaryzykuję i postawię na wygraną gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Tydzień temu Jaga nie dała rady. Ale myślę, że wyciągnie wnioski i da radę mimo sprytu Podbeskidzia.

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1-2

j.w. Pogoń wygrała z Lechią, Lech ze Śląskiem. Ale ponieważ bardziej wolę Lecha i wierzę w Teodorczyka to postawię na Kolejorza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postawie na remis. W poprzedniej kolejce obie drużyny grały z zespołami o różnej sile, ale obie nie mnie oczarowały swoją grą. Myślę, że remis zadowoli je obie.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin 1-2 Lech Poznań

Lech jest jednym lepszych zespołów w lidze, a od jakiegoś czasu wraca do dobrej gry. Pogoń jest mocna i zwłaszcza u siebie może znacząco utrudnić życie gościom, ale nie sądzę, by mogła wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Podbeskidzie walczy o utrzymanie i dlatego będą walczyć o komplet punktów.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1-0

Gospodarze są w przyzwoitej formie a Lech jest mocno osłabiony bo kilku graczy wypadło przez kartki.

Sobota, 15:30: Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0

Stawiam na gospodarzy bo to też zespół walczący o utrzymanie.

Sobota, 18:30: Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1

Legia nie ma rywali w lidze a Górnik w ostatniej kolejce został rozbity.

Niedziela, 13:00: Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0-1

Zagłębie jak zawsze na wiosnę będzie wygrywać niemal z każdym.

Niedziela, 15:30: Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1-0

Wisła jest bardzo solidnym zespołem a u siebie gra bardzo dobrze.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1-0

WKS musi w końcu zacząć punktować bo inaczej może być bardzo źle.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1-0

Zawisza gra w 1 sezonie w Ekstraklasie bardzo przyzwoicie i u siebie powinni wygrać z Lechią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Tutaj chyba wiadomo jaki jest pewniak, Górale nie radzą sobie i nie zdobywają punktów na wyjazdach.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2-1

Hit kolejki! Ciekawy mecz pewnie sporo bramek, emocje gwarantowane, jedynie problem z obstawieniem nie wiemy na kogo obstawić.

Sobota, 15:30: Widzew Łódź - Piast Gliwice 0-1

Widzew już w drugiej lidze. Piastowi się przydadzą te punkty, może awansują do górnej tabeli.

Sobota, 18:30: Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2

Niby szlagier, ale Górnik w ostatnim meczu rozbity, a Legia zawiodła, zapowiada się niby hit, ale nie wiadomo czy będzie rozczarowanie czy szlagier na miano super kolejki.

Niedziela, 13:00: Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2-1

Choć Zagłębie wygrało z Górnikiem dalej jest dla mnie wielką nie wiadomą, Korona u siebie nie lubi przegrywać i poskramia mocniejsze drużyny, zobaczymy jak będzie z Miedziowymi.

Niedziela, 15:30: Wisła Kraków - Cracovia Kraków 2-0

Derby dla Wisły, Wisła miała być słaba, ale Franek ją jakoś trzyma, wzmocnił Stilicem, który chce się odbudować i jest głodny gry.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1-1

Remis, niestety nie widzę by któraś drużyna wygrała.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 2-1

Zawisza mój klub w Football Managerze spisuje się rewelacyjnie, Lechia pomimo wzmocnień pierwszy mecz przegrała i oczekujemy że może w tym meczu się coś zmieni, ale obstawiam na Zawisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie na wyjeździe nie radzi sobie raczej najlepiej i tu stawiam łatwą wygraną Jagi.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań

Mecz porządnych jak na naszą ligę drużyn i standardowy remisik 1-1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Sercem będę przy ekipie Podbeskidzia, jednak rozum podpowiada minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0-2

Lech musi wygrywać takie spotkania, jeżeli myśli o walce o mistrzowski tytuł. Mecz ze Śląskiem pokazał, że tak właśnie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń - Lech 1:2

Lech minimalnie, ale wygra. Pogoń mimo zwycięstwa z Lechią nie zachwyciła mnie.

Widzew - Piast 1:1

Obydwie drużyny nie zachwycają, więc czeka nas raczej nudne starcie, które nie będzie miało wielkich emocji.

Górnik - Legia 1:3

Górnik jest obecnie w tak tragicznej formie, że Legia powinna się przejechać. Skoro Zagłębie zaaplikowało gospodarzom aż 3 bramki to Legia powinna tym bardziej.

Korona - Zagłębie 1:1

Obydwie drużyny dobrze wystartowały i czeka nas mecz typowo brytyjski. Dużo walki, ale mało jakości.

Wisła - Cracovia 3:1

Wisła powinna sobie poradzić. Niestety, goście nie mają obrony i napastnika, a tego niestety w niedzielę zabraknie.

Śląsk - Ruch 0:0

Jak mówi trener Levy, boisko nie nadaje się do gry. Jak znam życie nudna kopanina na klepisku zakończona bezbramkowym remisem.

Zawisza - Lechia 2:2

Obydwie ekipy całkiem nieźle zaprezentowały się w poprzedniej kolejce, ale Lechia przegrała przez słabe boisko. Co innego powinno być w Bydgoszczy. Zobaczymy kawał dobrej piłki, ale niestety przy pustym stadionie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Widzew Łódź - Piast Gliwice 1:1

Mecz ostatniej szansy dla Widzewa by cokolwiek zrobić w kierunku utrzymania. Jest dużo gorszą drużyną od Piasta, ale na własnym terenie jest w stanie zdobyć jakieś punkty.

Sobota, 18:30: Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:2

Ach ten Górnik, liczę na jakieś punkty ale rozum mówi ze wygra Legia, ma lepszy skład i ochotę na zemstę za mecz pucharowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Piast Gliwice 0:2

Widzew jest w kryzysie, a Piast ma szansę na awans w tabeli

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:1

Klasyk. Faworytem wydaje się Legia, ale liczę że Górnik wygra ten mecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Piast Gliwice 0-1

W zeszłym tygodniu przegrali, ale myślę, że teraz Gliwiczanie dadzą radę.

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1

Może być zaskoczenie, mimo żałosnego występu Górnika w zeszłym tygodniu. Ale zagram bezpiecznie i postawię na lidera.

Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1-0

Dobra, Zagłębie sobie pobrykało, teraz liczę, że wróci do starej formy i przegra jak zwykle. Korona nie jest taka słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Widzew Łódź 0-2 Piast Gliwice

Nie mam pojęcia co się dzieje z Widzewem, ale nie widać już chyba dla niego ratunku. Kolejna porażka, choć rywal zdecydowanie do ogrania.

Sobota, 18:30: Górnik Zabrze 1-3 Legia Warszawa

Górnik w poprzednim spotkaniu pokazał, że nie jest najlepiej przygotowany i potrzebuje jeszcze kilku spotkań, by znów grać dobrą piłkę. Legia ten fakt powinna wykorzystać.

Niedziela, 13:00: Korona Kielce 1-2 Zagłębie Lubin

Zagłębie ostatnio bardzo wszystkich zaskoczyło, więc zaryzykuję i postawię na zwycięstwo gości. Nie tak imponujące, ale jednak zwycięstwo.

Niedziela, 15:30: Wisła Kraków 2-1 Cracovia Kraków

Derby Krakowa rządzą się swoimi prawami, więc każdy wynik jest możliwy. Myślę jednak, że Wisła może być odrobinę mocniejsza i spróbuje wygrać.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Chorzów

Śląsk będzie chciał wywalczyć jakieś punktu. Wątpię, by udało się wygrać, ale remis jest w zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...