Skocz do zawartości

Polecane posty

Imo sw:b był świetny więc czekam na recke gameplaye i screeny robione live a nie przez twórców.

Oblivion to świetna gra warta każdej złotówki(a imo kosztuje 50-70zł).

Far cry 2 to też świetna gra do singla(multi nie ciągnie tak jak single) duży otwarty świat setki zadań i motyw z safe housami...można się zakochać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 268
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra teraz ja coś napiszę żeby już nie powtarzać tego co było wymienione. Na xbox'a na razie mam : Indiana Jonse LEGO i Kung fu Pande (były dołączone), Far Cry 2 i GTA 4. W Obliviona grałem na PC z oboma dodatkami więc nie będę kupował 2 razy, zwłaszcza że wersja xbox'ówa ma bardzo długie loadingi. Grałem w demo LotR:C i nawet gierka mi się spodobała, niestety co-op'a w demku nie można wypróbować a za live nie chce mi się na razie płacić (na razie korzystam z triala dla 3 kont i po wypróbowaniu gierki w multi stwierdzam że wymiata :D )

Myślałem jeszcze o Mass Effect, grał ktoś, gierka jest tak dobra jak napisali kiedyś w CDA czy uważacie że przesadzili?

PS; jeśli chodzi o Banjo kazooie to pamiętam że kiedyś u kolegi grałem na nintendo 64 i grerka nawet mi się podobała, tyle że wtedy miałem 8 lat ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marcu od taty dostaję xboxa 360. mam pytanie w związku z tym- czy polecilibyście mi jakieś gierki? czytam ten temat, i widze że to wszystko z 2008 i taka straszna drożyzna, tacie nie usmiecha się też płacić 250 złotych za grę, bo to troche kasy w sumie. konsoli bądź co bądź przerabiać nie chce. bo ona w sumie jest z angli, i gwarancji by nie straciła bo na terenie polski jej wogóle nie ma. szukam starszych, za to dobrych gier. coś z lat 2006-2007. nie wymieniajcie dead rising, gears of war, assassins creed bo je bd mieć od kolegi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA prowadzi chyba sprzedaż starszych gier na XboX'a 360 w serii EA Classic. Nie jestem pewny ale raczej widziałem coś takiego ostatnio w Kolporterze. Gry z tej serii kosztują tylko 99. Ostatnio też kupiłem sobie GRAW'a 2 (swoją drogą, dużo łatwiejszy niż na PC) i dałem za niego tylko 129zł. Już nawet nowości można dostać za mniej niż 200zł. Tak jak mówił kolega wyżej, wystarczy poszperać na allegro (chociaż ja tam jeszcze nie kupowałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moim zdaniem warto zwłaszcza jak jesteś fanem poprzednich części to pozycja obowiązkowa.Wersja na konsole nie różni sie zbytnio od tej na PC (grałem w obydwie).Dla mnie jest troche za łatwa wiekszość,czynności wykonujesz 1 przyciskiem ale gra jest przednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się właśnie zastanawiam PoP czy GoW2. W żadnego princa jak dotąd nie grałem a w gearsy "jedynkę" tylko na pc. Z decyzją jeszcze się wstrzymam (Ciach!). A wy co mi doradzicie?

// Patrz niżej - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to temat o Xboxie 360 offline, a znaczy to że chodzi o gry w które można pograć lub polecić do single playera, ponieważ multi nie będzie użyty. O Goldzie proponuję porozmawiać w innym temacie. Posty traktujące o Live! usunąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak powiem, że PoP nigdy mnie nie zachwycił. Pierwsze części grałem na PC, a tego nowego kupiłem właśnie na XboXa. No muszę powiedzieć, że jestem trochę zawiedziony, bo oczekiwałem jednak trochę lepszej rozrywki.

Jednak to co przytrzymuje mnie przy tej konsoli to wciąż Gears of War 2. W jedynkę gram na PC i będę czekał, aż 2 wpadnie na komputery. Ta gra jest rewelacyjna, cudowna i... idealna. Jak dla mnie nie ma minusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...