Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Pytania do gema

Polecane posty

Przyjrzałem się Bitwie o Przełęcz Czaszki, myślę że na początek będzie dobrym rozwiązaniem. Przeglądając różne tematy na temat Warhammera znalazłem coś takiego: Shadow Of The Hornet Rat oraz Dark Omen. No i teraz muszę zadać pytanie z gatunku tych głupich: Co to jest? Czymże są te tytuły?

Legendarne (takze dzieki cokolwiek wysokiemu poziomowi trudnosci) RTS-y w swiecie WHFB. Niestety, jako ze nie sa najmlodsze - SotHR to jedna z pierwszych gier na Win95, a SO byl niedlugo pozniej - ich odpalenie dzisiaj nie jest chyba warte niezbednych staran. Ale zawsze zostaje Warhammer: Mark of Chaos.

Teraz mam jeszcze głupsze pytanie: Jak wygląda Smuggler? Jest tak straszny jak o nim opowiadają?[...]

Wyobraz sobie skrzyzowanie osmiornicy z rusznica przeciwpancerna. Dodaj do tego pol cysterny nadpsutego kisielu zurawinowego. Wrzuc powstaly obiekt do glebokiej studni i poswiec w nia latarka o slabych bateriach. To, co zobaczysz na dnie, wyglada dokladnie tak, jak zupelnie nie Smuggler :)

Skoro grasz we WoWa to mam takie pytania:

-na ilu instach już byłeś?

-czy grasz na WotLK?

-którą rasę najbardziej lubisz?

-czy planujesz grać druidem i DK?

-kto w WoWie jest najśmieszniejszy? (jak dla mnie król SW)

Wiesz, ja gram w WoW-a od bety amerykanskiej. Widzialem plus minus wszystko, co bylo do zobaczenia. Obecnie gildia stoimy na 11/14 w Ulduarze.

No pewnie, lol. Niby jak inaczej mialbym recenzowac dodatek?

Ulubiona rasa? UD zapewne. Jest cos w tych trupiszczach... I nie mysle tu tylko o WotF.

Mam druida na 56 bodaj i DK na 68. Ale nie sadze, bym kiedykolwiek mial nimi rajdowac.

Gracze sa najsmieszniejsi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - Jaka jest Twoja ulubiona rasa w Dawn of War [jedynce] i dlaczego są to Orkofie, ktushy robiom z wroguff miazga celnymi szczałami? ;-] Swoją droga, bardzo mi się polonizacja jedynki podobała (w dwójkę nie grałem), a te niedokładności ortograficzne dodawały klimatu, że ho, ho! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w GTA IV w opcjach istnieje mozliwosc ustawiania natezenia ruchu ulicznego? Ustawienie typu : wiecej lub mniej ludzi, wiecej lub mnie samochodow?

Fabrycznie nie sadze. Byc moze jednak istnieja jakies mody.

I GTA IV brałbys na PC czy x360?

E, a co jesli mam w obydwu wersjach? A konsolowa nawet w kolekcjonerskiej?

Krótkie pytanie - Jaka jest Twoja ulubiona rasa w Dawn of War [jedynce] i dlaczego są to Orkofie, ktushy robiom z wroguff miazga celnymi szczałami? ;-] Swoją droga, bardzo mi się polonizacja jedynki podobała (w dwójkę nie grałem), a te niedokładności ortograficzne dodawały klimatu, że ho, ho! :P

No moze. Ja jednak preferuje Astartes. Albowiem zaprawde powiadam wam: it is better to die for the Emperor than live for yourself!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djkrss

Przeczytałbyś chociaż FAQ. Żebyś się przypadkiem nie zmęczył, masz cytat:

? tak, w WoW-a gram dużo za dużo. Posiadane postacie na poziomie 70 to prot warrior, disc priest, arc mage i sub rogue, ale czas obecnie inwestuję w 50% z nich. I kilka małych i średnich altów...

? nie, nie zamierzam zdradzić ich imion i miejsca zamieszkania. A, w kwestii tego paladyna z recenzji oryginalnego WoW-a ? bez złudzeń, Horde 4 Life & Forever! Zwłaszcza, że gram z Nią.

I od razu pytanie. :rolleyes:

Jak myślisz, czy Blizz ma zamiar wypuścić nowy dodatek do WoWa, szczególnie w świetle nadchodzącego nowego MMO? A jeśli tak, to wrócisz wtedy do gry? :P I jeszcze jedno: widziałeś może to: http://www.world-of-warcraft.pl/Ilu_dodatk...eszcze_WoW.html ? Co o tym sądzisz? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm to spytam w którą Ci się lepiej gra :biggrin:

Hm, konsolowa to wiekszy ekran. Z kolei PC to wlasna muza... Poprosze inny zestaw pytan :)

aaaa i z innej beczki : po przejsciu gry sprzedajesz czy kolekcjonujesz ( moze z sentymentu ;p ) ? :D

Tak sie sklada, ze mam silne poczucie wlasnosci i nie zdarzylo mi sie dotad sprzedac posiadanej gry (co najwyzej pare oddalem w lepsze rece). Przez to moja kolekcja - i tak rozbita na dwa domy - zaczyna byc przytlaczajaca. Na szczescie wkrotce zmieniam lokum, wiec bedzie nowe miejsce na polkach, yay :)

Sądzisz że jakakolwiek gra MMO pobije kiedykolwiek fenomen WoW-a?

Mam szczera nadzieje. Co wiecej chcialbym, by stalo sie to mozliwie szybko i by sprawca cudu nie byl sam Blizzard. Ech, jak pieknie by bylo dla graczy, gdyby WoW musial konkurowac z innym MMORPG...

geminho, można prosić o linki do armory Twoich postaci?

Raczej nie. Moge co najwyzej zdradzic, ze moja najlepiej ubrana postac (holy priest) wg WoW-Heroes.com warta jest 2285 pkt :)

Fajnie że w GW nie piszesz w każdej grze o tym samym,od razu twoje wypowiedzi lepiej i fajniej się czyta:)

Tak trzymać :thumbsup:

<SALUTE>

Jak myślisz, czy Blizz ma zamiar wypuścić nowy dodatek do WoWa, szczególnie w świetle nadchodzącego nowego MMO? A jeśli tak, to wrócisz wtedy do gry? :P I jeszcze jedno: widziałeś może to: http://www.world-of-warcraft.pl/Ilu_dodatk...eszcze_WoW.html ? Co o tym sądzisz? ;)

Co do kolejnego dodatku - jestem przekonany, ze bedzie. 10 milionow ludzi (plus minus poltora) chcacych placic 15 dolcow miesiecznie (nie mowiac o jednorazowym wydatku dodatkowych 40) to przeciez prawdziwa kopalnia platyny warta nie jednego, ale i czterech dodatkow. A czy wroce? Juz wrocilem - moja Kamila mnie przekonala. Ale za to zmienilem maina i teraz lecze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście uważasz że film X-men jest dużo gorszy od gry?W gre nie grałem i się o niej wypowiadać nie będe,ale film moim zdaniem jest świetny.A scena z zabiciem Agenta Zero wcale według mnie nie była mdła tylko efektowna i fajnie skończona.Jedynie moge się zgodzić co do krwi której w filmie wogóle nie było co troche klimatu zabrało.A tak z ciekawości jaką ocene wystawił byś filmowi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po kilku miesiacach, jakie uplynely od premiery Warhammera Online, sytuacja w grze zmienila sie na lepsze? Czy dalej co miesiac oddajesz tworcom zlotowkowa rownowartosc oplaty abonamentowej, czy odpusciles sobie ten tytul?

I grales moze w LotRO? Jak, twoim zdaniem, wypada on na tle konkurencji i czy polecilbys go milosnikom Sródziemia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście uważasz że film X-men jest dużo gorszy od gry?W gre nie grałem i się o niej wypowiadać nie będe,ale film moim zdaniem jest świetny.A scena z zabiciem Agenta Zero wcale według mnie nie była mdła tylko efektowna i fajnie skończona.Jedynie moge się zgodzić co do krwi której w filmie wogóle nie było co troche klimatu zabrało.A tak z ciekawości jaką ocene wystawił byś filmowi?

5/10. Za dobre checi :)

Czy po kilku miesiacach, jakie uplynely od premiery Warhammera Online, sytuacja w grze zmienila sie na lepsze? Czy dalej co miesiac oddajesz tworcom zlotowkowa rownowartosc oplaty abonamentowej, czy odpusciles sobie ten tytul?

Zupelnie nie mam pojecia. Rozstalismy sie w niezgodzie w miesiac po premierze i nie rozmawialismy ze soba od tamtego czasu. Dochodza mnie jednak sluchy, ze szykuje sie remont generalny sporej czesci gry. Nie jest wiec wykluczone, ze juz wkrotce bedzie lepiej lub gorzej.

I grales moze w LotRO? Jak, twoim zdaniem, wypada on na tle konkurencji i czy polecilbys go milosnikom Sródziemia?

Moj kontakt z LotRO byl mocno ograniczony - do jednego miesiaca gry, a i to zaraz po jej premierze. Zapamietalem ja jako MMORPG bez MMO, a wiec cos dla nieuleczalnych solistow, ktorzy najchetniej graja sami. Problem w tym jednak, ze ja jestem rajder i cenie sobie ten caly dzez na TS-ie po first-killach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w betę Battlefield heroes?

Nie... moge powiedziec, bym z pelna odpowiedzialnoscia mogl jednoznacznie stwierdzic, ze gram badz nie gram w bete Battlefield: Heroes. Ale chcialbym badz nie chcialbym. Nastepne pytanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo ;) Czytasz dużo książek? Jakie mógłbyś polecić?

Czemu tak długo nie odpowiadasz?

Deadline ma swoje prawa, mon. Ponadto pytanie do tak zwanych nieodpowiadalnych. Czytam bardzo duzo, polecic tez moge cala liste. Problem w tym, ze ksiazki, ktore podobaja sie mnie, niekoniecznie musza spodobac sie tobie. Latwiej mi zreszta napisac, czego _nie_ czytam. Chocby produkowanej masowo i zawalajacej polki w ksiegarniach fantasy i innych harlequinow, blee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tylko ambitne fantasy wchodzi w grę to nie podasz ani jednego tytułu? Choćby malusiego? ^^ Bo niektórzy mogą w tej chwili zastanawiać się, co jest fantasy ambitną, a co już przykładem masówki.

I jedno pytanie na zamęczenie. Kategoria- muzyka. Massive Attack słuchasz, podobnie jak soundtracki, jako tło do pisania, czy na inne okazje? Jeśli tak, to jakie? :> (pytanie pewno osobliwe, ale naprawdę mnie interesuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wiazesz jakies nadzieje z powstajaca wlasnie ekranizacja Warcrafta? Masz wobec niej jakies szczegolne oczekiwania?

2) Czytales jakies ksiazki, dla ktorych inspiracja byly gry komputerowe? Uwazasz, ze warto po nie siegnac, czy moze prezentuja poziom zblizony do wiekszosci egranizacji glosnych tytulow z duzego ekranu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czujesz się "oburzony" słysząc pogląd polskich mediów i ogółu społeczeństwa że elektroniczna rozrywka szkodzi, psuje mózgi młodym ludziom, a już na pewno nie może być zaliczana do godnego zarabiania na życie?

Uważasz że media z biegiem czasu zmienią swój pogląd?

Jeśli lubisz FPs'y to jakie uważasz za kultowe i godne wszelkich pieniędzy?

Macie jakiekolwiek informacje na temat half-life 2 episode there??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline ma swoje prawa, mon.

A więc przepraszam szanownego redaktora za przeszkadzanie :tongue:

Przepraszajcie, a bedzie wam wybaczone :P A tak serio rozbijanie sie na forum to dla mnie jedynie przyjemny przerywnik nie wchodzacy w zakres moich obowiazkow. Ciezko jest wiec przekonac redaktorow, ze jasne, oddam im te umowione teksty, ale troche pozniej, bo musze zadbac o licznik tutaj. Przykre, ale prawdziwe.

Skoro tylko ambitne fantasy wchodzi w grę to nie podasz ani jednego tytułu? Choćby malusiego? ^^ Bo niektórzy mogą w tej chwili zastanawiać się, co jest fantasy ambitną, a co już przykładem masówki.

I jedno pytanie na zamęczenie. Kategoria- muzyka. Massive Attack słuchasz, podobnie jak soundtracki, jako tło do pisania, czy na inne okazje? Jeśli tak, to jakie? :> (pytanie pewno osobliwe, ale naprawdę mnie interesuje)

Przyklady? Czytam obecnie, zamiennie, w autobusach kieszonkowe wydania "The Fellowship of the Ring" J.R.R. Tolkiena oraz "Men at Arms" T. Pratchetta. Znam obie bardzo dobrze, ale lubie wracac do ksiazek, ktore lubie :) A szerzej - nie chodzi tak naprawde o silenie sie na dziela, ale po prostu unikanie masowki spod znaku Forgotten Realms czy innych Star Warsow. Poza tym czemu mialbym ograniczac sie do fantasy czy fantastyki - jest przeciez tyle wspanialych ksiazek spoza tego nurtu...

Na pytanie muzyczne odpowiedzi w pelni szczerej udzielic nie moge. Tak sie bowiem sklada, ze trip hop (czy moze bardziej bristol sound) traktuje nie tyle jako tlo dla pracy, a bardziej jako oprawe muzyczna w sytuacjach, w ktorych zawarta w nim energia ma okazje idealnie wspolbrzmiec z inna wazna czescia ludzkiej aktywnosci, ehm. I nie, nie chodzi o jazde samochodem.

:)

1) Wiazesz jakies nadzieje z powstajaca wlasnie ekranizacja Warcrafta? Masz wobec niej jakies szczegolne oczekiwania?

2) Czytales jakies ksiazki, dla ktorych inspiracja byly gry komputerowe? Uwazasz, ze warto po nie siegnac, czy moze prezentuja poziom zblizony do wiekszosci egranizacji glosnych tytulow z duzego ekranu?

1) Zadne i zadnych. W tym przypadku uznalalem za stosowne przyjac postawe bierna i czekac na nagrode lub kare (czymkolwiek sie okaze) bez emocji.

2) Czytalem - tak. Przeczytalem - nie. Niestety wszystkie dostepne mi pozycje stanowiace bezposrednie rozwiniecie scenariusza gier okazaly sie gniotami ponad wszelkie wyobrazenie, uch.

Czy czujesz się "oburzony" słysząc pogląd polskich mediów i ogółu społeczeństwa że elektroniczna rozrywka szkodzi, psuje mózgi młodym ludziom, a już na pewno nie może być zaliczana do godnego zarabiania na życie?

Uważasz że media z biegiem czasu zmienią swój pogląd?

Jeśli lubisz FPs'y to jakie uważasz za kultowe i godne wszelkich pieniędzy?

Macie jakiekolwiek informacje na temat half-life 2 episode there??

Wiesz, oburzony a nawet "oburzony" nawet nie. To bardziej cos z pogranicza "smiac sie chce i rzygac" (o, Sapkowski to kolejny ambitny fantasta). Dlatego, ze wiekszosc zajmujacych pole kompletnie nie zna materialu, ktory opiniuje. Co do zarabiania na zycie - zdaje sie, ze jestem w stanie wymyslic kilka zajec, ktorych moglbym wstydzic sie bardziej.

Juz zmieniaja - scene dziejowa zajmuja ludzie, ktorzy na grach wyrosli, na grach sie znaja i z gier nie zamierzaja rezygnowac. Sadze wiec, ze wiekszy powod do zmartwien ma TV przykladowo.

Kultowe FPS-y... Hm... Mowimy o tych ukonczonych, tych cenionych, czy tych aktywnie eksploatowanych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...