Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Pytania do gema

Polecane posty

Molibdenowy oj molibdenowy. Nie oglądałeś "Sarniego żniwa"? Kolesie wymiatają

To to z Kazikiem w rolach roznych? Widzialem moze ze trzy epizody (ale nie bardzo moge o nich dyskutowac - impreza byla juz wtedy dobrze zrobiona, you know).

A to co podeslales niezle. Z tendencja do dobrego. Miejscami bardzo. Dzieki za linka.

UPDATE: za to kolejne marne :(

A jak wygląda twój piątek

W zasadzie tak samo, tyle ze zupelnie inaczej ;) Ale wiesz, TGIF itd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój ulubiony serial Gem? I czy oglądałeś kiedyś Family Guy'a? Oczywiście jeśli tak, to co o nim sądzisz?

Z animowanych prawdopodobnie Beavis & Butt-head. South Park i Simpsonowie tuz za. Family Guya nie widzialem, wiec nie sadze nic.

Czemu nie masz avatara ?

Alez mam. Moj awatar to przezroczysty kwadrat 150x150. Niezly, nie? :)

Czy kojarzysz tytuł jakieś gry w której nie spartolono polonizacji? I była przynajmniej przyzwoita?

Z kinowych Thief: Deadly Shadows oraz Fallout 1 i 2.

Z pelnych Planescape: Torment, Baldur's Gate'y, Icewind Dale i pozostale stare role-playe BioWare'u/Black Isle Studios.

Zapewne istnieja i inne, ale te akurat wbily mi sie w pamiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc sobie pewnego razu nad nasze piękne (nie pisze czyste...) Morze Bałtyckie aż tu nagle wlepiam wzrok w pewną stację benzynację. Czemu? Bo jej nazwa brzmiała: Gem.ini. To powiązanie jakieś? :)

(Może następne pytanie już było, ale dla spokoju [mojego, bynajmniej nie Twojego :P] je zadam, możesz nie odpowiadać)

Czy lubisz pisać wiersze? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pakujesz jeszcze z chOpakami na pakerni jak to drzewiej by7wało ? Jesli tak, to ktore z wroclawskich silowni odwiedzacie ?

Prawde mowiac grupa parkerska (tzw. pakergruppe) rozpadla sie jakis czas temu. Ludzie poprzeprowadzali sie w nowe miejsca i nagle okazalo sie, ze dom i pakernie (tzw. dom poza domem) dzieli np. 8-9 kilometrow (albo, jak w przypadku elda - 600). To nie oznacza wcale, ze nie pracujemy juz nad okablowaniem. Tyle ze teraz kazdy we wlasnym zakresie i sobie tylko znanych miejscach.

Jadąc sobie pewnego razu nad nasze piękne (nie pisze czyste...) Morze Bałtyckie aż tu nagle wlepiam wzrok w pewną stację benzynację. Czemu? Bo jej nazwa brzmiała: Gem.ini. To powiązanie jakieś? :)

Screenshot or it didn't happen :)

(Może następne pytanie już było, ale dla spokoju [mojego, bynajmniej nie Twojego :P] je zadam, możesz nie odpowiadać)

Czy lubisz pisać wiersze? :)

Ee, czemu zakladasz, ze pisze wiersze? :o

Widziałeś ten filmik:
? :P

Może i Lineage 2, ale i tak wymiatają. :D

Faktycznie wymiataja - wytrzymalem moze pol minuty... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Może następne pytanie już było, ale dla spokoju [mojego, bynajmniej nie Twojego :P] je zadam, możesz nie odpowiadać)

Czy lubisz pisać wiersze? :)

Ee, czemu zakladasz, ze pisze wiersze? :o

Z numeru 139 i Twoich wiosennych miłosnych rymów. :P A wiadomo, że w miłości robi się różne rzeczy poetyckie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam bzika na punkcie twórczości sir Pratchett'a. Przeczytałem już: Muzykę duszy, Niesamowity Maurycy i jego uczone szczury, Zbrojni, Nocna Straż, Złodziej czasu, Wyprawa czarownic i Wiedźmikołaja. Co następnego z jego twórczości byś mi polecił? W sumie najchętniej przeczytałbym coś, w czym występuje Marchewa i kapral Nobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim CDA nie było żadnej Twojej recenzji. Można liczyć na to że w następnym CDA będzie jakaś gra recenzowana przez Ciebie?

Mialem miec, man, naprawde mialem. Ale jeden taki (nazwiska nie wymienie, zdradze tylko, ze nick rozpoczyna sie Mc, a konczy na Abra) znalazl ostatnio upodobanie w pomijaniu moich swiatlych dziel w rozpisce. Lotr bez czci, wiary i sumienia ;)

A co do aktualnego: mysle, wiec jestem. Ee, mysle, ze jestem. Tez nie tak: jestem pewien, ze jestem :)

Ostatnio mam bzika na punkcie twórczości sir Pratchett'a. Przeczytałem już: Muzykę duszy, Niesamowity Maurycy i jego uczone szczury, Zbrojni, Nocna Straż, Złodziej czasu, Wyprawa czarownic i Wiedźmikołaja. Co następnego z jego twórczości byś mi polecił? W sumie najchętniej przeczytałbym coś, w czym występuje Marchewa i kapral Nobby.

Aaaa, cykl o strazy miejskiej. Moj ulubiony! Ale zdaje sie zaczales czytac go na wyrywki. Kazdy z wchodzacych w sklad tytulow stanowi naturalnie odrebna opowiesc, ale chronologicznie jest tak:

- Straz! Straz! (Guards! Guards!)

- Zbrojni (Men at Arms)

- Na glinianych nogach (Feet of Clay)

- Bogowie, honor, Ankh-Morpork (Jingo)

- Piaty elefant (The Fifth Elephant)

- Straz Nocna (Night Watch) [EDIT]

- Łups! (Thud!)

Warto czytac po kolei - poznasz szczegoly plomiennego romansu Vimesa z Lady Ramkin, a takze dowiesz sie, jaki element zbroi nosil Marchewa nim dostal sluzbowy helm. A, w nawiasach podalem tytuly angielskie - tlumaczenie Piotra Cholewy jest znakomite, ale zawsze najlepiej jest w oryginale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Nocna Straż" w chronologii gdzie się plasuje, jeśli można spytać? Wiem, że na pewno po Zbrojnych i po Straż, Straż!, bo Samuel Vimes jest już żonaty (tzn, jest żonaty i nie jest żonaty w tej książce, ale żeby to skumać trzeba przeczytać :-) ) A przypomniało mi się jeszze, że Potworny Regiment czytałem, był nawet całkiem, całkiem :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Nocna Straż" w chronologii gdzie się plasuje, jeśli można spytać? Wiem, że na pewno po Zbrojnych i po Straż, Straż!, bo Samuel Vimes jest już żonaty (tzn, jest żonaty i nie jest żonaty w tej książce, ale żeby to skumać trzeba przeczytać :-) ) A przypomniało mi się jeszze, że Potworny Regiment czytałem, był nawet całkiem, całkiem :-)

Po "Piatym elefancie" a przed "Lups!". Zapomnialo mi sie, a to przeciez jedna z lepszych dla mnie, heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który wątek podobał Ci się w Nocnej Straży najbardziej? Mi chyba z małym Nobbsem, fajnie było zobaczyć, że od dzieciaka był taki, a nie inny. Dowód na to, że nie trzeba gier, by dzieciak wyrósł na "przestępczy umysł" (określenie z książki). :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim CDA nie było żadnej Twojej recenzji. Można liczyć na to że w następnym CDA będzie jakaś gra recenzowana przez Ciebie?

Mialem miec, man, naprawde mialem. Ale jeden taki (nazwiska nie wymienie, zdradze tylko, ze nick rozpoczyna sie Mc, a konczy na Abra) znalazl ostatnio upodobanie w pomijaniu moich swiatlych dziel w rozpisce. Lotr bez czci, wiary i sumienia ;)

A co do aktualnego: mysle, wiec jestem. Ee, mysle, ze jestem. Tez nie tak: jestem pewien, ze jestem :)

Dobrze będzie znowu poczytać Twoje teksty. Martwi mnie jednak Mac Abra skoro Cię pomija w rozpisce. Jest jakiś sposób żeby przekonać go aby częściej dawał do druku Twoje światłe dzieła? Może ma jakiś słaby punkt? Czegoś się boi?

Tak na poważnie to interesuje mnie Warhammer Fantasy Battle, a raczej zainteresował bo chciałbym kupić zestaw. Kwestia pozostaje jedna: jaki zestaw wziąć na początek, skoro dopiero zaczynam zabawę ze światem Warhammera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który wątek podobał Ci się w Nocnej Straży najbardziej? Mi chyba z małym Nobbsem, fajnie było zobaczyć, że od dzieciaka był taki, a nie inny. Dowód na to, że nie trzeba gier, by dzieciak wyrósł na "przestępczy umysł" (określenie z książki). :-)

Ciezko stwierdzic. Jestem zachwycony cala ksiazka - przeczytalem ja juz ze trzy razy, ale wlasnie rozwazam, czy nie poczytac znow calosci, od Guards! Guards!. Ale gdybym mial wybrac jeden watek to pewnie bylby to ten z mlodym Vetinarim. Swoja droga jedyny procz Vimesa, ktory wie... :)

Dobrze będzie znowu poczytać Twoje teksty. Martwi mnie jednak Mac Abra skoro Cię pomija w rozpisce. Jest jakiś sposób żeby przekonać go aby częściej dawał do druku Twoje światłe dzieła? Może ma jakiś słaby punkt? Czegoś się boi?

Nas :) A serio nie jest tak zle - teksty pospadaly z roznych banalnych przyczyn. Nie ma ci w redakcji dyskryminacji ze wzgledu na cokolwiek, a zwlaszcza (skromnosc mode on) talent (skromnosc mode off) ;)

Tak na poważnie to interesuje mnie Warhammer Fantasy Battle, a raczej zainteresował bo chciałbym kupić zestaw. Kwestia pozostaje jedna: jaki zestaw wziąć na początek, skoro dopiero zaczynam zabawę ze światem Warhammera?

Pierwsze kroki? No to tylko starter: Bitwa o Przelecz Czaszki. Plusy: dwie kompletne armie (Krasnoludy, Gobosy), wszystkie kosci, miarki, wzorniki, instrukcja po polsku, w miare przystepna cena. Jedyny minus jak dla mnie - te nieszczesne Gobosy, blee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to interesuje mnie Warhammer Fantasy Battle, a raczej zainteresował bo chciałbym kupić zestaw. Kwestia pozostaje jedna: jaki zestaw wziąć na początek, skoro dopiero zaczynam zabawę ze światem Warhammera?

Pierwsze kroki? No to tylko starter: Bitwa o Przelecz Czaszki. Plusy: dwie kompletne armie (Krasnoludy, Gobosy), wszystkie kosci, miarki, wzorniki, instrukcja po polsku, w miare przystepna cena. Jedyny minus jak dla mnie - te nieszczesne Gobosy, blee.

Przyjrzałem się Bitwie o Przełęcz Czaszki, myślę że na początek będzie dobrym rozwiązaniem. Przeglądając różne tematy na temat Warhammera znalazłem coś takiego: Shadow Of The Hornet Rat oraz Dark Omen. No i teraz muszę zadać pytanie z gatunku tych głupich: Co to jest? Czymże są te tytuły?

Teraz mam jeszcze głupsze pytanie: Jak wygląda Smuggler? Jest tak straszny jak o nim opowiadają?

Z góry dziękuje

(z dołu nie mogę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grasz we WoWa to mam takie pytania:

-na ilu instach już byłeś?

-czy grasz na WotLK?

-którą rasę najbardziej lubisz?

-czy planujesz grać druidem i DK?

-kto w WoWie jest najśmieszniejszy? (jak dla mnie król SW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...