Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Pytania do gema

Polecane posty

Swoja droga, ciekawe kiedy pojawi sie MMO lepsze, niz WoW...

Trudno powiedzieć, bo Blizzard jeszcze nie ogłosił daty premiery. :)

Według mnie ogłosił - Diablo Battle.net. Co sądzisz o tym projekcie? Czy myślisz, że Blizzard zrobi MMO w świecie Diablo i pobije WoW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często się zmagasz?

Nieustannie, man, nieustannie :) Przy okazji - pozdro od Tymona, risspekt.

Swoja droga, ciekawe kiedy pojawi sie MMO lepsze, niz WoW...

Trudno powiedzieć, bo Blizzard jeszcze nie ogłosił daty premiery. :)

Strach sie bac, nie? :)

Trudno powiedzieć, bo Blizzard jeszcze nie ogłosił daty premiery. :)

Według mnie ogłosił - Diablo Battle.net. Co sądzisz o tym projekcie? Czy myślisz, że Blizzard zrobi MMO w świecie Diablo i pobije WoW?

Wiesz, na konferencji prasowej wtedy w Paryzu sprzedawali Diablo jako "prostszy WoW". Nie sadze wiec, by stanowil bezposrednia konkurencje. To raczej wypelnienie mlodszej i mniej zasobnej luki rynkowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Przy opisie edycji kolekcjonorskiej WotLK-a wspomniales, ze bylbys sklonny kupic caly ten zestaw dla samej tylko sciezki dzwiekowej z gry. Mozna spytac, ktore z motywow muzycznych pojawiajacych sie w Northrend (i nie tylko!) sa Twoimi ulubionymi, ktore najbardziej zapadly Ci w pamiec?

1a) Co sadzisz o muzyce przygrywajacej w Storm Peaks?

2) Jak odnioslbys sie do tezy, ze WoW moze byc dobrym narzedziem stymulujacym rozwoj intelektualny?

Wiadome, lwia czesc gry opiera sie na grindowaniu, zbieraniu wilczych jader i rezaniu wszelakich maszkar, ale gracz z obrobina wiedzy bez problemu dostrzeze odniesienia do historii, mitologii czy wspolczesnosci, ktorymi WoW jest wrecz naszpikowany. To z kolei moze go zainspirowac do zglebienia tematu i poszerzania swojej wiedzy (tylko ze najpierw trzeba byloby dac odpór checi zalogowania sie do gry ;) ).

Co o tym myslisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho wymyśliłem arcypodchwytliwe (hyhy):

Jaką grę zabrałbyś na bezludną wyspę gdyby nie było neta?

Wstępną :) Nie, czekaj, do tego potrzebowałbym jakiejś partnerki, a wyspa miała być bezludna... Dobra, wbij mi ten widelec w oko - nie mam pojęcia.

1) Przy opisie edycji kolekcjonorskiej WotLK-a wspomniales, ze bylbys sklonny kupic caly ten zestaw dla samej tylko sciezki dzwiekowej z gry. Mozna spytac, ktore z motywow muzycznych pojawiajacych sie w Northrend (i nie tylko!) sa Twoimi ulubionymi, ktore najbardziej zapadly Ci w pamiec?

Bardzo lubię ten na dudy z GH. Ale mam też słabość do tego z HF - pewnie dlatego, że to była pierwsza kraina z dodatku, którą zobaczyłem i usłyszałem.

Nie ma jednak, przyznaję, jak OST z oryginalnego WoW-a - same klasyki!

1a) Co sadzisz o muzyce przygrywajacej w Storm Peaks?

Ee, która to? Nie mam WoW-a w redakcji aktualnie, więc nieco ciężko mi sprawdzić. Zresztą - weekend za pasem, będzie okazja.

2) Jak odnioslbys sie do tezy, ze WoW moze byc dobrym narzedziem stymulujacym rozwoj intelektualny?

Wiadome, lwia czesc gry opiera sie na grindowaniu, zbieraniu wilczych jader i rezaniu wszelakich maszkar, ale gracz z obrobina wiedzy bez problemu dostrzeze odniesienia do historii, mitologii czy wspolczesnosci, ktorymi WoW jest wrecz naszpikowany. To z kolei moze go zainspirowac do zglebienia tematu i poszerzania swojej wiedzy (tylko ze najpierw trzeba byloby dac odpór checi zalogowania sie do gry ;) ).

Co o tym myslisz?

A nie sądzisz, że wszystkie te smaczki trafiają wyłącznie do ludzi, którzy już wcześniej mieli pojęcie o świecie poza Światem Warcrafta? Co mi z tego, że widzę zielonego gnoma imieniem Linken, jeśli nie wiem o zeldowym Linku? Albo tekst "Goodbye cruel world... I'm leaving you today. Goodbye. Goodbye. Goodbye." jeśli nie wsłuchałem się wcześniej w "The Wall" Floydów? Innymi słowy nie przeceniałbym wpływu WoW-a na rozwój społeczeństw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sie zaczyna robić nudne.Grudniowe CDA i w GW piszesz ciągle o WOW-ie spoko rozumiem twoją miłość do tej gry i każdą twoją wypowiedż jakoś to przebolałem.Przychodzi majowy CDA a w GW każda twoja wypowiedz dotycząca świńskiej grypy co to ma być.Nie masz pomysłów na swoje wypowiedzi czy jak,bezsensu jest pisanie o tym samym tylko w innej formie i pod każdą grą.Umiesz pisać recenzje i znasz sie na grach.Ale twoje powtarzanie wypowiedzi w GW o tym samym w innej formie pod każdą grą jest żenujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoslav - GW w zamierzeni miał być chyba rubryką gdzie każdy redaktor mógł pisać "głupotki". Nie lubisz nie czytaj, proste.

Moje pytanie do gema - Czy planujesz w przyszłości napisać jakąś książkę? Masz talent chłopie! Do dziś moja ulubiona recka w CDA to twoja recka gry Rune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW w zamierzeni miał być chyba rubryką gdzie każdy redaktor mógł pisać "głupotki". Nie lubisz nie czytaj, proste.

Tak ale takie powtórzenia tematowe w 2 numerach w przeciągu 5 miesięcy nie jest chyba fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że grałeś długi czas w Warhammera Fantasy. Jaka była twoja najlepsza/ulubiona postać? Jaką miała profesję, rasę, imię?

Wiesz, ja w WHRP gralem dobre 10 lat. Postaci stworzonych i "przegranych" byly cale dziesiatki. Najwiecej mialem krasnoludow wojownikow (profesji rozmaitych). Najcieplej wspominam jednak chyba NPC-ow tworzonych dla moich graczy. Moim ulubionym pozostaje Jean-Paul Zathapatique - fhansuski szlachcic wygladajacy jak John Cleese :)

To już sie zaczyna robić nudne.Grudniowe CDA i w GW piszesz ciągle o WOW-ie spoko rozumiem twoją miłość do tej gry i każdą twoją wypowiedż jakoś to przebolałem.Przychodzi majowy CDA a w GW każda twoja wypowiedz dotycząca świńskiej grypy co to ma być.Nie masz pomysłów na swoje wypowiedzi czy jak,bezsensu jest pisanie o tym samym tylko w innej formie i pod każdą grą.Umiesz pisać recenzje i znasz sie na grach.Ale twoje powtarzanie wypowiedzi w GW o tym samym w innej formie pod każdą grą jest żenujące.

Zenujace, powiadasz? A moze po prostu tak samo glupie, jak ta cala medialna pandemia A/H1N1? Ponadto nie ma chyba przeciez wielkiego problemu z usunieciem irytujacych cie tresci. Kilka mazniec czarnym markerem i gamewalkerowy gem przestaje istniec. Polecam proste rozwiazania :)

Moje pytanie do gema - Czy planujesz w przyszłości napisać jakąś książkę? Masz talent chłopie! Do dziś moja ulubiona recka w CDA to twoja recka gry Rune.

To byl tekst elda. Sztandarowy, rzeklbym. Ale nad ksiazka sie zastanowie. To bedzie autobiografia pt. "Zycie w cieniu Smugglera" ;)

Tak ale takie powtórzenia tematowe w 2 numerach w przeciągu 5 miesięcy nie jest chyba fajne.

Jesli to jedyne twoje zmartwienie, to, man, zazdroszcze - jestes prawdziwym szczesciarzem. Szacun!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim gierczysz serverze? Skoro jesteś w CD-A jesteś półtora bogiem. Cofniesz mi bana (WoW + Keylogger :()? Przysiadłeś się kiedykolwiek do Silkroada? Na tyle. Nie mogem uwierzyć, że odpisze mi wielki gemin :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przeprowadziles sie zza biurka, gdzie moglem bez wysilku caly czas ogladac Twa radosna i mlodziencza twarz, za takie, gdzie nie jest to mozliwe bez niezdrowego dla kregoslupa wychylenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz prognozy względem nowego Thiefa? Tzn, co przeczuwasz po tak dziwnym (Thi4f) logu? I żeby nie było, że Cię ciągle o Thiefa męczę, to tak ogólnie: Jak się masz?:)

Sie mam, nie narzekam, dziekuje :) A co do Thiefa 4 - ciezko stwierdzic. Nie jest przeciez jeszcze nawet w preprodukcji. Ledwie zaczeli zbierac zespol. Nie wiem tez, co nowego mogliby powiedziec o Garretcie - jego historia w zasadzie sie skonczyla, a ponadto "nielatwo spostrzec Straznika".

Wiem natomiast, czego bym sobie zyczyl po "czworce". Po pierwsze - to samo steampunkowe Miasto, co w 1-3, ale rzeczywiscie otwarte i zyjace. Po drugie - Garrett (i Stephen Russel) - jesli nie jako glowny bohater, to przynajmniej mentor nowego Zlodzieja (Zlodziejki?). Po trzecie - zadnych eksperymentow w stylu krycia sie w tlumie - od tego jest Assassin's Creed i Splinter Cell. Po czwarte - ambientowe tlo Erica Brosiusa, ktore tak pieknie w Deadly Shadows krylo braki i niedorobki calosci.

Najogolniej jednak jestem dobrej mysli - znow mam na co czekac :)

Na jakim gierczysz serverze? Skoro jesteś w CD-A jesteś półtora bogiem. Cofniesz mi bana (WoW + Keylogger :()? Przysiadłeś się kiedykolwiek do Silkroada? Na tyle. Nie mogem uwierzyć, że odpisze mi wielki gemin :O

Ee, jesli mowa o WoW-ie - na jednym w EU. Ale nie jestem tam poltorabogiem. I na pewno nie cofne bana (wpadles tak glupio?). I nie, nie gralem w Silkroada i raczej w najblizszej przyszlosci w niego nie zagram. Tyle - mozesz uwierzyc :)

Dlaczego przeprowadziles sie zza biurka, gdzie moglem bez wysilku caly czas ogladac Twa radosna i mlodziencza twarz, za takie, gdzie nie jest to mozliwe bez niezdrowego dla kregoslupa wychylenia?

Masz sciane za plecami? Ja tez chcialem :)

Czy to prawda, że tylko molibdenowy Gem potrafi pokonać tytanowego Smugglera :D ? (Chodzi mi o waszą osobowość/charakter)

Wszystko sie zgadza, z tym ze nie molibdenowy, a adamantytowy, i nie Smugglera, tylko enkora (sprzet z Ulduaru, podczas gdy enki zatrzymal sie w Naxx).

Hmmm... Może pytanie głupie, a nawet na pewno, ale... Masz jakieś obawy w sprawie drugiego Assassin's Creeda? Jeżeli tak to jakie?

Pewnie, ze mam. Glowna tyczy sie "maczyzmu" Ezio. Mam nadzieje, ze mozna bedzie olac seks i zajac przemoca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jestem poltorabogiem.

Jesteś. Właśnie dostałem maila z instrukcjami. Wyczekiwałem go cały tydzień. Jakie plany na następne GW? H1N1 et dys... Strzelisz mi dedyke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewnie, ze mam. Glowna tyczy sie "maczyzmu" Ezio. Mam nadzieje, ze mozna bedzie olac seks i zajac przemoca :)"

oby nie zrobili wariantu seks+przemoc :)

Znaczy, na raz? I efekt w stylu filmowej "Pily"? I idaca w slad za gra ekranizacja pt. "Ostrza"? No nie wiem, osobiscie wolalbym, by taki horror nie polozyl sie cieniem na tym najlepszym z danych nam swiatow... :)

Ale nie jestem poltorabogiem.

Jesteś. Właśnie dostałem maila z instrukcjami. Wyczekiwałem go cały tydzień. Jakie plany na następne GW? H1N1 et dys... Strzelisz mi dedyke?

Znaczy - wracasz do zywych, gratulacje :) Co do nastepnego GW - pojecia nie mam, zobaczymy, co sie nawinie lub kto podpadnie. Najpewniej znow bedzie to ktorys ze wspolnych znajomych... Moze tym razem... Al? ;)

Mam takie dziwne pytanie: Czy w grze Wheelman można jeździć autobusem?

Z tego co pamietam - nie bardzo, a juz na pewno nie tak, jak w GTA. Swoja droga - ciekawe, czy w "czworce" tez mozna sie tak bawic... [wlacza konsole - kolejnych doniesien na ten temat mozna spodziewac sie w miare rozwoju wypadkow]

Update 1: Zdaje sie, ze NB nie ma mozliwosci zostania najbardziej punktualnym kierowca miejskiego przedsiebiorstwa komunikacyjnego Liberty City :( Autobusem wprawdzie mozna pojezdzic, ale nie ma mowy o zbieraniu i rozwozeniu pasazerow :(

Update 2: Nie ma tez mozliwosci podlaczenia naczepy do ciagnika :( Dziwne, w SA byla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, bezwstydny bump, ale mysle, ze ten news nie tylko mi poprawi nastroj. Jak informuje FoxNews - http://www.foxnews.com/story/0,2933,520251,00.html - dwoch pracownikow sezonowych parku Yellowstone zostalo wylanych z pracy za to, ze... wylali sie do gejzeru The Old Faithful. Na ich nieszczescie akt odeszczania przestal byc ich rozkoszna tajemnica za sprawa kamery internetowej zorientowanej na ten obiekt (a w chwili popelniania wykroczenia - obiekty). Teraz czeka ich grzywna i zakaz wstepu (a wiec i dalszego szczania). Zastanawiam sie jednak, jakie demony przekonaly ich, ze to dobry pomysl. Nie sadze, by chcieli porownac moc strumieni - Stary Wierny wystrzeliwuje na wysokosc srednio 40 metrow. Moze wiec po prostu znaczyli teren?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu odezwały się w nich "pierwotne instynkty" czyli znaczenie terenu:P

Jak gdzieś czytałem

"Niewiele jest kretynów na tym świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że non stop na jakiegoś wpadamy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...